Šta je novo?

Toshiba C660D-13H drajver za wireless

djole34j4

Slavan
Učlanjen(a)
27.02.2007
Poruke
187
Poena
319
Kupio sam lap top bez OS-a i nisam dobio ni disk sa drajverima...kada sam instalirao Win 7 falili su drajveri za mrezu...Ethernet sam nasao na netu ali za wirless nema nigde...u pitanju je Realtek RTL8188CSU 802.11b/g/n Wireless USB Adapter Windows Drivers

Zna li neko gde naci?
 
Hvala ljudi ali ne vidim da ima bas za ovu RTL8188CSU?

Sad cu da probam s ovima pa javljam, hvala!
 
Poslednja izmena:
instalirao sam i jedno i drugo, ne vredi....i dalje se wireless ne pojavljuje, a u Device manageru stoji da nije instaliran Network Controller i Unknown device, pod Other devices

?
 
uspeo sam da skinem na linkovima koje ste poslali...samo sam sve vreme trazio pogresan drajver Realtekov kako je pisalo u specifikaciji, a zapravo je Atheros :d

Hvala ljudi, poz!

PS

ostalo je jos Unknown deivce u Other devices...na sta bi to moglo da se odnosi?
 
Sta te briga ako sve radi? Sad malo uzivaj. Pozdrav.
 
Skini ultimate everest ili aida64 pa vidi pod devices - windows devices sta ti pise tamo pa javi ovde da vidimo sta je.verovatno je ili AHCI Driver ili bluetooth(ako ga imas) ili card reader.Vidi u everestu sta pise pa javi :)
 
@bora81

Pogledacu sad, mada sto kaze Dule, sve radi, sto treba! :)
 
Skini ultimate everest ili aida64 pa vidi pod devices - windows devices sta ti pise tamo pa javi ovde da vidimo sta je.verovatno je ili AHCI Driver ili bluetooth(ako ga imas) ili card reader.Vidi u everestu sta pise pa javi :)

Pogledao...da, Bluetooth je u pitanju! skidam pa instaliram :)

Hvala svima ljudi, poz!
 
Na linku sto sam postovao imate drivere za sve toshibe, jednostavno skines i probas svaki.
 
Nazad
Vrh Dno