Šta je novo?

Top Spin 2 zahtevniji od Oblivion-a

Sarmica

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2006
Poruke
410
Poena
320
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Igra nije normalna,pre sam se lozio na stari top spin,na virtual tenis i tako to,ali ova igra mi ne da ni da je probam.Znaci,igra mi ne koci i nema razloga jer masina nije tako losa.Trenutno:klokovan Barton 2600+,768MB rama,N6200 klokovana.I ne budzim ja nesto detalje,ali bez obzira ne koci.Ali BAGUJE,ne kontam sta se desava,npr. kad udjem u Career mod krene da koci ko popizdelo,udjem u klasican mec naizgled sve normalno kad ono kad pocne sama igra sve komande koje sam podesio rade ali igrac ni da mrdne,ni levo ni desno.Znaci ne rade direkcione komande,a i nema ni da se podese iste,vec samo vrste udarca,znaci projektovali je da stojis u mestu pa ako nesto dovatis dovatis :Klanjanje.
Jel ja to na dvd-u imam falicnu igru ili sta?
Nego sumnjao sam da graficka nije podrzana,ali pogledao u Readme.txt,kaze da podrzava 6200,a i na netu pise podrzana.
 
Poslednja izmena:
Izvini ali N6200 koliko god da je klokovana je truba...
 
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Igra nije normalna,pre sam se lozio na stari top spin,na virtual tenis i tako to,ali ova igra mi ne da ni da je probam.Znaci,igra mi ne koci i nema razloga jer masina nije tako losa.Trenutno:klokovan Barton 2600+,768MB rama,N6200 klokovana.I ne budzim ja nesto detalje,ali bez obzira ne koci.Ali BAGUJE,ne kontam sta se desava,npr. kad udjem u Career mod krene da koci ko popizdelo,udjem u klasican mec naizgled sve normalno kad ono kad pocne sama igra sve komande koje sam podesio rade ali igrac ni da mrdne,ni levo ni desno.Znaci ne rade direkcione komande,a i nema ni da se podese iste,vec samo vrste udarca,znaci projektovali je da stojis u mestu pa ako nesto dovatis dovatis :Klanjanje.
Jel ja to na dvd-u imam falicnu igru ili sta?
Nego sumnjao sam da graficka nije podrzana,ali pogledao u Readme.txt,kaze da podrzava 6200,a i na netu pise podrzana.

1. Da li ti je palo na pamet da igraca kojim upravljas, usmeravas misem?
2. Da li si probao igru sa gamepadom?

Nakon sto probas ove dve, ili jednu od ove dve solucije, shvatices da je sa igrom sve u redu :)

Pozdrav :)
 
i meni isto baguje u carrer modu.samo tu izuzetno koci i muzika preskace.drugo,igra je maltene neigriva preko tastature.gamepad je obavezan.
i trece,igra jeste izuzetno zahtevna,ali potpuno opravdano.grafika je zapanjujuca,mada ima malo previse blura za moj ukus.meni je u 1024X jedva igrivo sa 6600GT.doduse,ne treba za tenis bas neki preterano visok fps,tako da igram sa 20fpsa u proseku...
 
ma pokusavao sam sve zivo,ali nece.vec sam se i navikao.ionako ne provodim puno vremena tu.
ja igram sa ps2 gamepadom i tu sam naisao na par problema.na primer,kada se krecem u glvanom meniju,stalno preskace po jednu stavku.odnosno,moram da upotrebim tastaturu da bih izabrao,na primer,load game.u svakom slucaju,navikao sam se vec,ali i malo me je smorila igra,tako da vec polako odustajem...
 
sigurno nije zahtevnija od obliviona. Jeste nerealno zahtevna za to što nudi, ali i ne izgleda loše. A za komande ne vredi ništa osim joypad-a. preporučujem logitech chillstream...
 
preporučujem logitech chillstream...

Ja ga kupio_Odlican je.Ali u Top Spinu 2 imam neki osecaj da nije kao na prethodnom bullfrogu,vec da ako udarim na levo i hocu odmah i da trcim na levo nece.Vec moram opet da ga usmerim tamo.Ako si me razumeo,da li je i kod tebe tako?Inace,nije zahtevnija od Obliviona.
 
Igra je zahtevna zato sto automatski forsira AA iako nema opcije u igri. Iskljucite ga skroz iz drajvera i iskljucite vsync, i ugasite sve efekte u igri. Jeste da nece biti senki, blura i publike, ali ce igraci i dalje super izgledati, a igra ce poleteti. Probajte pa javite da li je bolje.
 
Vrh Dno