Šta je novo?

Too Large To Load???

zmajchic

Slavan
Učlanjen(a)
31.01.2006
Poruke
32
Poena
304
Kad pokusam da skinem nesto sa wap-a a to je vece od negde 200kb izbaci mi ovu poruk(naslov) iako i na telefonu i na mem kartici ima mnogo vise slobodnig prostora znaci moze da ga smesti gde hoce ali opet ne moze predpostavljam da je neka caka u podasavanju parametara za GPRS al ja ne znam sta...
 
Sve si nam rekao! :trust: Daj reci koji je telefon u pitanju makar,neki nemaju mogucnost primanja preko GPRS-a paketa vecih od 200Kb,sigurno je to i kod tebe slucaj!
Pozdrav ,)
 
bas tako...nokia telefoni imaju ogranicenje cini mi se od oko 100 kb...

imam 6230 i cak ni preko bluetooth-a ne mogu da primim fajl vezi od 100 kila...

mozda je to samo kod mene... :)
 
moguce da ima neki bolji fon samo treba da se sredi opcija u exploreru ...procackaj ga malo...
 
bas tako...nokia telefoni imaju ogranicenje cini mi se od oko 100 kb...

imam 6230 i cak ni preko bluetooth-a ne mogu da primim fajl vezi od 100 kila...

mozda je to samo kod mene... :)

Ne svi Nokia telefoni...

Ja sam bez problema bluetoothom prebacivao mp3 fajlove od više megabajta na Nokiu 3650... Sporo ide, ali ide. Card reader je sada mnogo bolje rešenje... :)
 
Card reader je zakon i ja samo tako i koristim tj. prebacujem fajlove sa kompa na fontel i obrnuto
 
Mesate pojmove,drugo je to kad saljes fajlove BT-om,i ja sam tako slao pesme na D500 dok sam ga imao,ali zato nisam mogao da skinem nijednu igricu preko neta vecu od 200kb tako da to nije to ogranicenje na koje mislite!
Pozdrav ,)
 
To je vec mozda nesto do podesavanja,dok je moja devojka imala 6230 ja sam joj slao i sa K700 i sa D500 bez ikakvih problema slike i muziku!!Proveri malo podesavanja,upgrade-uj softver,proveri gde ti se cuvaju primljeni fajlovi i ako ima takva opcija prebaci na MMC storage!
Pozdrav ,)
 
Nazad
Vrh Dno