Šta je novo?

Tidal-konacno u Srbiji! (Pravila u prvom postu)

Juče sam obnovio ugovor u SBB, rekoše mi da dobijam ovaj Tidal. Kad kliknem na aktiviraj premium, obaveštava me da to košta 450din/mesečno. Gde grešim?
1.jpg
2.jpg
 
Koliko ja znam Tidal dobijaš samo ut duo ili trio premium.
Ako nisi uzeo taj paket, a obećali ti, onda su te slagali.
Možeš da im pljuneš pod prozor, kao i ja izvesnom Svetozaru, kad sam prethodne dve godine ima 100 umesto 150Mbps brzinu...
 
Imaju sada promociju:
TIDAL Premium paket sastavni je deo EON Premium i EON Premium Duo paketa. Prikazana TIDAL promocija odnosi se na nove i postojeće korisnike EON Light, EON Light Duo, EON Full i EON Full Duo paketa koji u periodu 03.06. - 31.08.2021. god. zasnuju odnosno obnove ugovornu obavezu na 24 meseca.

Po ovome, trebalo bi da dobiješ Tidal.
 
Imaju sada promociju:


Po ovome, trebalo bi da dobiješ Tidal.
Molba da se kad se kači link, okači bar relevantan link...

Evo, lepo piše, da je Tidal samo u okviru premium.
 
Poslednja izmena:
Imaju sada promociju:


Po ovome, trebalo bi da dobiješ Tidal.
Upravo sam zvao korisnički servis, prvo rekoše da se nisu sinhronizovale baze podataka, pa me prebaciše na tehničku podršku, gde su mi rekli da se izlogujem iz mojsbb i da pokušam za par sati, trebala bi da se pojavi opcija da se aktivira za 0 dinara.
Kao, juče popodne sam obnovio ugovor pa nije još uvek sve apdejtovano. Videću da li će da se "sinhronizuje" do sutra.
 
Danas bi trebalo da mi stigne na potpis produženje UO za EON Full i baš mi je naglašeno da je u toku promocija gde svi koji obnove UO na ovom paketu (za druge me nije zanimalo) do kraja avgusta dobijaju TIDAL premium 2 godine. To vidim piše i na sajtu, tako da bi im bilo bolje da se ne zajebavaju 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
 
Pošto je Tidal app za Webos katastrofalna (instalirana sa UK store-a), ko ima Plex može da integriše Tidal u Plex, i da pristupa Tidalu kroz Plex klijent.
Čak je moguće dodati Tidal content direktno u Plex biblioteku.


Radi sa SBB Tidal Premium nalogom i besplatnim Plexom.
 
Zašto? Doduše ja sam je sa US store-a instalirao. Nisam premitio da je lošija od recimo Spotify.
Malo malo pa lista stane, kao učitava. Pause / play ne pomaže, pa moraš next track, pa previous.
Zapravo ipak nije trenutno moguće dodati Tidal content u lokalnu biblioteku, ako nemaš Plex pass. Možeš samo da Tidal koristiš kako posebnu biblioteku. Mada piše da će uskoro ukinuti to ograničenje.
 
Poslednja izmena:
Upravo sam zvao korisnički servis, prvo rekoše da se nisu sinhronizovale baze podataka, pa me prebaciše na tehničku podršku, gde su mi rekli da se izlogujem iz mojsbb i da pokušam za par sati, trebala bi da se pojavi opcija da se aktivira za 0 dinara.
Kao, juče popodne sam obnovio ugovor pa nije još uvek sve apdejtovano. Videću da li će da se "sinhronizuje" do sutra.
Čisto da javim razvoj situacije - ništa se naravno nije promenilo do danas. Zvao sam ih opet, i sad mi kažu da iako piše da aktiviranje košta 450din/mesečno, to neće biti naplaćeno. Ako se pojavi uvećanje na računu, trebam da ih zovem. Aktivirao sam, pa ćemo videti.
 
Naplatice ti a onda moras da se zalis pa ti odbiju od sledeceg racuna. Zato je nisam danas mogao da se ulogujem na mojssb oni pokusavali pa im nije uspelo. Kad sam se konacno ulgovo nudi mi da aktiviram Tidal a on je vec aktiviran,
 
Potpisao sam obnovu i ni meni nije Tidal aktiviran za 0 din. 🤣🤣🤣 Kad sam digao frku na društvenim mrežama i kol centru, rekoše mi da će srediti do sutra. Treba da se "ažurira" sve u sistemu 🤣🤣🤣🤣
 
@BoskeBG @djakza
Nemoj da brinete, neće vam naplatiti iako piše.
SBB oduvek ima bag, kada sam postao korisnik dobio sam pink paket (iako nisam tražio niti mi treba).
24 meseca je stajao u dokupljenim opcijama a nikada nije naplaćen.
 
@BoskeBG @djakza
Nemoj da brinete, neće vam naplatiti iako piše.
SBB oduvek ima bag, kada sam postao korisnik dobio sam pink paket (iako nisam tražio niti mi treba).
24 meseca je stajao u dokupljenim opcijama a nikada nije naplaćen.
Dobro si rekao. Zvali me da kažu da mogu slobodno da aktiviram TIDAL, bez obzira na cenu koja i dalje stoji i da mi neće naplatiti. Čekam račun pa ćemo videti :LOL:
Doduše, na nalogu mi piše kod PINK paketa koji takođe imam promotivno da je 310 din pa mi nikad nisu naplatili.
Izem ti njihov sistem :geek:
 
Pa nemaju sve numere u master tj mqa neke su max flac 44.1/16bit neke su mac AAC. Niko ne garantuje da ce svaka pesma da bude MQA master kvalitet iako ni to nije bas ono sto se reklamira. Ali eto navodno od streaming platformi je taj master mqa sa tidial-a najjkvalitetniji "mainstream" servis. Mozda se spotify mosernizuje malo kao sto najavljuju ali sumnjam da ce biti losless tu je mozda apple najblizi samo sto im audio proizvodi nisu bas za losless 😅
MQA je lossy format (dakle gore od FLAC ili bilo kog drugog lossless formata), i isključivo marketinška nebuloza, jer je FLAC besplatan i na tome ne mogu da se zarađuju pare.
 
pa za sad sam na tidal-u ali kad istekne pretplata mozda predjem na apple i probam njihov lossless 😅 mada mi se i dalje najvise svidja spotify interface samo da krenu bar sa 44.1/16
 
WebOS aplikacija podržava samo televizore sa v4.0 naviše (2018i noviji). Moj 4K model iz 2017 sa v3.4 radi savršeno sa svim aplikacijama, ne kapiram zašto je Tidal poseban...
 
Koje sam dodao u family paket a ne radi im nalog, neka mi se jave. Ako hoće naravno. :)
 
WebOS aplikacija podržava samo televizore sa v4.0 naviše (2018i noviji). Moj 4K model iz 2017 sa v3.4 radi savršeno sa svim aplikacijama, ne kapiram zašto je Tidal poseban...
nije ni meni bio dostupan na tv iz 2021, onda mi je neko ovde reko da promenim region na US, instalirao pa vratio na SRB, radi sve staro i Tidal :)
 
Ima li neko master nalog viska ? 😀
 
nije ni meni bio dostupan na tv iz 2021, onda mi je neko ovde reko da promenim region na US, instalirao pa vratio na SRB, radi sve staro i Tidal :)
Pa da ali nije stvar u tome nego ne podržava OS uopšte.
 
Tidal family za prvog ko se javi u DM.

Edit: Podeljeno.
 
Poslednja izmena:
Koji imaš Tidal ?

Za ostale, šta se dobija sa Tidal student nalogom ?
studenti 50% popusta ali ne znam koja je procedura tj sistem provere a i nesto mi lici da je to samo za US.

dvoumim se bas dal da ostanem na tidal-u ili da predjem na apple music 😅
 
Meni više leži Tidal. Apple music mi je od svih streaming platformi najmanje zanimljiv. A i najslabija baza. Bar za ono što meni treba.
 
Nazad
Vrh Dno