Šta je novo?

Tidal-konacno u Srbiji! (Pravila u prvom postu)

Stigao mail danas.

Poštovani,

Želimo da Vas obavestimo da je, usled novog pravca poslovanja, TIDAL promenio i ciljnu grupu korisnika usluga, pa tako od 1.4.2024. godine više neće biti deo SBB ponude.


Kako bismo Vam omogućili korišćenje usluge što duže, TIDAL servis biće Vam dostupan bez dodatne naplate narednih godinu dana, tačnije do 31.3.2025. godine.

Vaš SBB
 
Skroz ok od njih.
 
Stigao mail danas.

Poštovani,

Želimo da Vas obavestimo da je, usled novog pravca poslovanja, TIDAL promenio i ciljnu grupu korisnika usluga, pa tako od 1.4.2024. godine više neće biti deo SBB ponude.


Kako bismo Vam omogućili korišćenje usluge što duže, TIDAL servis biće Vam dostupan bez dodatne naplate narednih godinu dana, tačnije do 31.3.2025. godine.

Vaš SBB
Isti mejl sam dobio danas. Nisam pod ugovornom obavezom već 3 godine.
 
Jedno mesto popunjeno za tidal familly hi res plus, jos 4 mesta slobodna
 
Koliko je mesečno HiFi Plus family na Nigeriju? I da li je izbor pesama zavisi od zemlje naloga ili od zemlje u kojoj se sluša?
 
Koliko je mesečno HiFi Plus family na Nigeriju? I da li je izbor pesama zavisi od zemlje naloga ili od zemlje u kojoj se sluša?
Izbor pesama zavisi od zemlje u kojoj je nalog napravljen, kao i kod ostalih muzičkih servisa (Spotify, Apple Music...), za razliku od servisa za streaming filmova/serija gde izbor zavisi od zemlje u kojoj gledaš.
 
Izbor pesama zavisi od zemlje u kojoj je nalog napravljen, kao i kod ostalih muzičkih servisa (Spotify, Apple Music...), za razliku od servisa za streaming filmova/serija gde izbor zavisi od zemlje u kojoj gledaš.
Ok nisam znao, moja greska ! jako je slican kao i spotify user interface ! Koristim i apple music, tamo mi je malko konfuzno!
 
Znači, ne znam koliko se baš onda isplati uzeti na Nigeriju ako puno pesama nije dostupno za slušanje
 
Znači, ne znam koliko se baš onda isplati uzeti na Nigeriju ako puno pesama nije dostupno za slušanje
Ja kada sam prvo uzeo egipatski spotify NEMA sta svee nije bilo od pesama, a boga mi bunarim teske numere, i retke pesme! na apple musicu nema svega, ovde za sada vidim da ima sve sto mi treba! Procitaj malo vise o tome svakako, ili mi kazi makar koje izvodjace i numere trazis!
 
@Sunshine4747 Sve zavisi šta slušaš.
Ja, na primer, koristim turski Spotify i Apple Music i sve što ja slušam je dostupno. Jedino na Apple Musicu na "browse" kategoriji potenciraju turske predloge...
 
Zainteresovan sam za Tidal familiju, ako ima mesta negde, javite na pm
 
Stigao mail danas.

Poštovani,

Želimo da Vas obavestimo da je, usled novog pravca poslovanja, TIDAL promenio i ciljnu grupu korisnika usluga, pa tako od 1.4.2024. godine više neće biti deo SBB ponude.


Kako bismo Vam omogućili korišćenje usluge što duže, TIDAL servis biće Vam dostupan bez dodatne naplate narednih godinu dana, tačnije do 31.3.2025. godine.

Vaš SBB
Stiglo je isto ovo obaveštenje danas. Sasvim korektno, ali šteta je što Tidal potpuno izbacuju iz ponude, meni je to bio solidno važan faktor pri izboru EON Premium paketa.
 
Zdravo,
da li postoji neki način da se tidal pauzira kada telefoniram? Sada mi ne prekine pesmu, nego mutira i onda nakon poziva samo vrati dokle je stigao sa pesmom.
 
Znači Tidal samo isključi muziku, ostane i profil i sve, samo kad stisneš play ništa ne svira. :D RIP
 
Nazad
Vrh Dno