Šta je novo?

Tidal-konacno u Srbiji! (Pravila u prvom postu)

Meni od danas ne rade kartice na Tidalu, Intesa Banka. Probao i na novom nalogu i neće da prođe.

Jesi li imao nalog u Srbiji ili preko VPN-a?

Ja sam plaćao za Argentinu (što je bilo smešnih 50 dinara mesečno kad se prevede), i sad mi isto izbacuje problem s karticom :/
 
Preko vpn napravio nalog i radilo je mesecima a od sada neće kartice nikako da prođu, isto Argentina kao i ti.
 
Yep, videh na redditu isto da su pisali ljudi, izgleda da su konačno počeli da jašu sve nas koji smo se pravili pametni :D
Ništa, ostaje da pišem podršci ako mogu da prebacim nalog na Srbiju, ili prelazim na nešto drugo. Ne znam kolika je cena kod nas za Hi-fi paket.
 
Spotify nema hi-fi tier još, i pitanje je kad će. Godinama ga čekam i ništa.
Inače, apdejt povodom promene zemlje, ne može, već mora da se pravi novi nalog. Oh well.
Inače, Deezer nema hi-fi tier kod nas, glupost.

1675613656351.png
 
Spotify nema hi-fi tier još, i pitanje je kad će. Godinama ga čekam i ništa.
Inače, apdejt povodom promene zemlje, ne može, već mora da se pravi novi nalog. Oh well.
Inače, Deezer nema hi-fi tier kod nas, glupost.
Spotify nema hi-fi tier još, i pitanje je kad će. Godinama ga čekam i ništa.
Inače, apdejt povodom promene zemlje, ne može, već mora da se pravi novi nalog. Oh well.
Inače, Deezer nema hi-fi tier kod nas, glupost.

Pogledajte prilog 374750
Deezer ima samo hifi format. Pre nekog vremena su ukinuli poseban hifi paket, i sve premium pakete “nadogradili” na hifi. Koristim ga već godinama u hifi sistemu, i kod mene se čula razlika. Isto je i za Apple music, ako se to nekome više sviđa (zapravo Deezer je uradio nadogradnju par dana nakon što je Apple sve prebacio na lossless format).
 
Aha, zbog toga nisam mogao da pronađem poseban tier! Zanimljivo. Razmisliću u narednom periodu šta mi se više isplati, mada iskreno, više mi se sviđa interfejs Tidal-a. Imao sam Deezer nakratko pre par godina - stalno mi je preporučivao MC Stojana, dojadilo mi je da mi šalje preporuke nevezane za ono što slušam (kakve veze imaju Swansi i Radiohead sa MC Stojanom ffs), pa sam otkazao.
 
Ja koristim Spotify zajedno sa još 5 drugara na istom nalogu i nikad nije bilo problema.
Drug napravio nalog i dodao nas u family i tako već godinu ipo dana...
 
Aha, zbog toga nisam mogao da pronađem poseban tier! Zanimljivo. Razmisliću u narednom periodu šta mi se više isplati, mada iskreno, više mi se sviđa interfejs Tidal-a. Imao sam Deezer nakratko pre par godina - stalno mi je preporučivao MC Stojana, dojadilo mi je da mi šalje preporuke nevezane za ono što slušam (kakve veze imaju Swansi i Radiohead sa MC Stojanom ffs), pa sam otkazao.
😂za MC Stojana. Kod mene je bilo obrnuto - Tidal mi je davao preporuke koje često nisu imale veze sa onim što volim da slušam, tako da sam ostao na Deezer-u koji me dosta dobro pogađa.. Reda radi probao sam i ostale, Spotify mi ne odgovara pošto nema lossless paket, a interfejs Apple Music-a mi se nije dopao. No, dok god ima izbora, dobro je...
 
Jesi li imao nalog u Srbiji ili preko VPN-a?

Ja sam plaćao za Argentinu (što je bilo smešnih 50 dinara mesečno kad se prevede), i sad mi isto izbacuje problem s karticom :/
mora Argentinska kartica, evo i Youtube poslao notification.

inace Tidal mi je regularno skinuo pare sa kartice, imam US nalog (kreiran preko VPN jos iz vremena kada ga nije bilo u Srbiji)
 
Ima li nekoga da ponudi članstvo u argentinskoj familiji, upravo otvoren arg nalog sa hifi plus tarifom.
 
Поправља се Тидал - сад када имају и Рокере с` Мораву, то је то. Не мрдам нигде. А и претплата ми је у оквиру ЕОН пакета 😁
 
zasto je na tidal argentina u profilu pise cena u dolarima $145 / month
 
^такав је симбол али су пезоси...
То ти је око 0,67 долара.
 
^такав је симбол али су пезоси...
То ти је око 0,67 долара.
ok inace sam primetio da se neki albumi razlikuju mqa kvalitet imam nalog UK i sad ovaj argentinski Metallica","Kill 'Em All je 24bits 44.1Khz MQA , UK je 24bits 96Khz
 
Kako i dalje uspevate da se registrujete…? Visa više ne prolazi u Argentini… MC…?
 
Ne prolazi više ni Visa ni Master za Argentinu. Možda je do VPN ali ne verujem, bilo je dobro dok je trajalo
 
Ja sam prebacio sa vize na master, i trenutno mi radi. Tj nisam pravio novi nalog već sam samo izmenio način plaćanja. Nadam se da će ostati neopaženo :D
 
I kod mene radi, za sada, sa MC.
 
Nazad
Vrh Dno