Šta je novo?

Tidal-konacno u Srbiji! (Pravila u prvom postu)

@stevan mozes li ubaciti @Alexva u porodicu? Ustupam mu ja moje mesto 4free ako se slazes, mozes me izbaciti posto sam uzeo sub preko svoje kartice.
 
Ukoliko bude bilo mesta u nečijem family nalogu računajte na mene.
 
Probao sam sva 3 servisa i prednost dajem Tidalu zbog zvuka i boljeg interfejsa.Sto se sadrzaja tice,manje vise sve je isto.Kod Spotify-ja mi se svidja sto imaju opciju postepenog prelaza do 12s izmedju pesama.
 
Ako neko hoce da pravi porodicu neka me pozove da upadnem na godinu dana.
 
Kako se deaktivira Tidal koji je aktiviran preko SBB EON Preimum naloga?

1644085997279.png

Uvek mi izbacuje ovu poruku. ne koristim ga, ne treba mi, a ne bih da zaboravim da ga deaktiviram kad mi prestane ugovorena obaveza.

Bio sam i na Tidal sajtu i tamo piše da to mora preko provajdera koji je omogućio tu uslugu.
 
imam 3 slot-a za family pa ako je neko raspolozen nek pise u PM
 
Ima li neko instaliranu tidel aplikaciju na lg TV i kako je instalirao Pozdrav
Imam ja, promenio region na US, instalirao pa vratio na RS. Ali nisam oduševljen, tecnije rade spotify i deezer. Interesantno da nisam primetio bolji zvuk u odnosu na Spotify, opticka veza sa surr receiverom pa bosr acoustimassvzvucnici.
 
Ako instaliras, javi koja je verzija, da vidim da li da zanavljam.
 
Ta fora sa promenom regiona je radila zaključno sa WebOS 5. Od WebOS 6 više ne može pošto je Content store vezan za user accounte, a accounti su vezani za zemlju.
TV ti neće dozvoliti da se uloguješ ako se region ne poklapa.
 
Zdravo svima, jel mogu ja da upadnem u neku od porodica za Tidal? Zanima me HiFI Plus.
 
Kako se deaktivira Tidal koji je aktiviran preko SBB EON Preimum naloga?

Pogledajte prilog 334243

Uvek mi izbacuje ovu poruku. ne koristim ga, ne treba mi, a ne bih da zaboravim da ga deaktiviram kad mi prestane ugovorena obaveza.

Bio sam i na Tidal sajtu i tamo piše da to mora preko provajdera koji je omogućio tu uslugu.
Opciju za deaktivaciju imaš u SBB android aplikaciji.
 
Kod 3 meseca TIDAL HiFi Plus, ko pokupi nek javi ;)

G6Z3LFYCXZ​

 
Ako neko pravi familiju za hifi plus neka racuna na mene na godinu dana
 
Sa Tidalom sam prezadovoljan, ali bih voleo da ima više playlist-a kao što je na primer slučaj na Spotify.
 
Zainteresovan sam Family paket, ako neko ima slobodno mesto neka me kontaktira na PM.
 
Da li se još nekome dešava da se pesma pauzira kad telefon pokušava da promeni mrežu...ako ste napolju, na mobilnoj mreži, a ostavili uključen wifi pa se pojavi tamo negde neki Unifi na primer?! Nije česta pojava ali zna da se desi. Google Podcasts recimo nema taj problem, bar ja nisam provalio...kapiram da učita određeni deo sadržaja, kao YT, dok mi se čini da je Tidal sve vreme "u lajvu", nešto kao EON.
 
Mislim da Tidal i jeste stalno u live modu. Bilo kakvi prekidi neta se osete posle par sekundi...
 
Uzeh neke bolje slušalice pa me zanima da probam HiFi Plus paket, ako negde ima mesta :)
 
Da li se Tidal HiFi preko SBB Premium naloga moze korisititi u npr. Nemackoj, bez vpn-a?
 
Može u svakoj državi gde Tidal posluje, tj gde je zvanično prisutan.
 
Imam HiFi Plus paket (Master), provider SBB. Preko telefona u okviru svoje WiFi mreže slušam pesmu u Master kvalitetu, zatim kliknem gore desno na ikonicu "zvučnik", te dobijem novi ekran za izbor slušanja pesme na telefonu (This device) ili na EON Smart Box Chromecast, izaberem EON Smart Box i čim se reprodukcija zvuka prebaci preko EON Box-a, odnosno TV-a, na samom telefonu vidim da je kvalitet zvuka sa Mastera prešao na HiFi?! Zna li neko zašto se ovo dešava? Stručnjaci iz tehničke podrške SBB-a još uvek nemaju odgovor.
 
Imam HiFi Plus paket (Master), provider SBB. Preko telefona u okviru svoje WiFi mreže slušam pesmu u Master kvalitetu, zatim kliknem gore desno na ikonicu "zvučnik", te dobijem novi ekran za izbor slušanja pesme na telefonu (This device) ili na EON Smart Box Chromecast, izaberem EON Smart Box i čim se reprodukcija zvuka prebaci preko EON Box-a, odnosno TV-a, na samom telefonu vidim da je kvalitet zvuka sa Mastera prešao na HiFi?! Zna li neko zašto se ovo dešava? Stručnjaci iz tehničke podrške SBB-a još uvek nemaju odgovor.
Pa verovatno Chromecast ne ume da unfolduje mqa pa Tidal fallbackuje na hifi.
 
Nazad
Vrh Dno