Šta je novo?

thrustmaster joystick-ci gde?

  • Začetnik teme Začetnik teme nexy
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

nexy

Čuven
Učlanjen(a)
27.12.2004
Poruke
63
Poena
609
Jer neko uvozi thrustmaster-ove joystick-e, tj posebno me interesuju Top Gun Fox 2 Pro USB i Top Gun Afterburner II.

poz
 
re

a jer neko zna ko uvozi Microsoft joysticke?
 
Evo dosao je HAWX pa bi sebe da castim 1 jovstikom i zapao mije za oko 1 njihov joystick pa me interesuje ovo staro pitanje ,ima li (sada) gde da se nadju u BGDu THRUSTMASTER joystici????
 
Nazad
Vrh Dno