Šta je novo?

Telenor prepaid - zaokruzivanje 60/1

meni su taj kredit pojele sms poruke a imam dodaj sms 400 :) znachi ultra:)
 
i meni taj kredit ispario jer imam dodaj sms400, no mrsko mi da pisem reklamaciju a pitanje da li bi vratili nesto
 
Pa da smo organizovani kao sindikati u Americi ili tako nešto, jedan sedmodevni bojkot usluga Telenora bi im vrlo brzo razbistrio glavu! Međutim kako to obično biva u zemlji Srbiji, digne se prašina, narod malo prodiskutuje o tome, prašina se slegne i narod nastavi da živi prihvativši svaki put ono što mu neko nametne. Sramota za takvu poslovnu politiku Telenora! A RATEL, pa zar neko stvarno misli da to telo postoji da bi vodilo računa o građanima? :( Nadam se da grešim i da će me ispraviti svojim delovanjem u narednim danima, ali mislim da sam ipak u pravu! :(
 
Je l ima neki prepaid paket gde nema zaokruživanja... ako to već neko nije pitao?
 
Nema ... kod svih operatera, na svim prepaid tarifnim paketima je isto ... 60 + 1 ...
 
sada ce svi da predju na postpaid, pa cje i tamo ista pricha, mozhda bude 30+1
 
Na postpaidu neće moći tako lako. Postoje ugovori, ne mogu se menjati tek tako.
Njima to i nije cilj. A ne zadovoljavaju se samo time da pređeš na postpaid, već i da se vremenski obavežeš. To im ne mogu zameriti, ali to često rade na glup način.
 
postoji ugovor, ALI zadrzavaju pravo na izmene...
 
Pa 'ajd' neka krenu da zakidaju pogodnosti i na postpaidu, ima da se zaletim i bacim ovaj telefon i njihovu SIM karticu kroz terasu, pa gde zavrsi i je*o mobilni telefon :d. Iovako me niko ne zove, sluzi mi da slusam muziku i koristim net.
 
Nazad
Vrh Dno