Šta je novo?

Telenor prepaid novi paketi 2.9 din/min

Pa sad, da se ne bi dodavala i fiksna naknada u svakom započetom minutu, valda bi ta tvoja formula trebalo da izgleda ovako:
posle 4 je (1.5+(2.9*t))*1.18 (posle 4, dokle?) od 16 do 08h
Ti bi mogao malo da doucis elementarne matematike i prioriteta operatora. :wall:
 
Ovakvom ozbiljnom forumu kakav je ovaj, nije lepo davati ovakve naslove temama jer:

Šta kaže zakon?
Citat:
Neistinito prikazana cena
Član 54
Cena proizvoda ili usluge sa kojom se upoređuje cena koja se preporučuje ne može u oglasnoj poruci biti neistinito prikazana.



Koje su sankcije?
Citat:
Član 107
Novčanom kaznom od 300.000 do 3.000.000 dinara kazniće se za privredni prestup preduzeće ili drugo pravno lice ako:
cenu proizvoda ili usluge sa kojom se upoređuje cena koja se preporučuje u oglasnoj poruci neistinito prikaže (član 54);



Ko je nadležan za sankcionisanje lažnog reklamiranja na televiziji?
Citat:
Član 103
Nezavisna organizacija osnovana u oblasti radiodifuzije vrši nadzor nad primenom odredaba ovog zakona kojima se uređuje oglašavanje putem televizijskih i radio programa ...
 
Nisi u pravu. Razgovor te kosta ta fiksna naknada + cena razgovora.

Jesi li potpuno siguran - znaš ili nagađaš (kao ja)?

Ja sam do svog zaključka došao odokativnom metodom, gledao koliko mi kredita skine za određeni broj minuta/sekundi trajanja razgovora, pa nisam baš siguran... a i voleo bih da je tako:d

Najbolje bi bilo da nam neki insajder otkrije 'tajnu'
 
jbt, ti kao da od juce koristis mobilni telefon...
Da, siguran, na osnovu sestogodisnjeg iskustva :D
 
za paket PORUKE, dakle, ide cena prvog minuta (2.9+7.5)x1.18=12.272 din, a svakog sledeceg minuta je 7.5x1.18=8.85 din. S tim sto i ako pricas samo npr. 20 sekundi, opet ti skinu 12.272 din. Za poruke je 1.18 din/SMS.

Jel to cela prica paketa i ima li ko od korisnika ovog paketa nekih primedbi, i uocljivih odstupanja i caka?
 
Nazad
Vrh Dno