Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Moze mala pomoc kako da proverim broj telenor kartice? Kupio sam je na trafici i koristio zbog interneta jer u s. Banovcima ne radi nista osim telenora... Zatrebala mi danas medjutim nema trika da provalim kako da proverim koji mi je broj
 
Moze mala pomoc kako da proverim broj telenor kartice? Kupio sam je na trafici i koristio zbog interneta jer u s. Banovcima ne radi nista osim telenora... Zatrebala mi danas medjutim nema trika da provalim kako da proverim koji mi je broj
A da pozoves nekoga ko je pored tebe i da vidiš koji je broj?
 
 
Kad već menjaju ime, nek uvedu uz Total pakete Netflix,Spotify,YouTube Premium i Android TV aplikaciju i onda će biti naj mreža u Srbiji
 
Na prvu loptu i meni je Yettel zvučao ekstremno glupo, ali evo već par sati kasnije deluje onako...pomalo zanimljivo 🤣
 
Moze mala pomoc kako da proverim broj telenor kartice? Kupio sam je na trafici i koristio zbog interneta jer u s. Banovcima ne radi nista osim telenora... Zatrebala mi danas medjutim nema trika da provalim kako da proverim koji mi je broj

A da pozoves nekoga ko je pored tebe i da vidiš koji je broj?
A kako da pozove nekoga pored kad nema kredita, a ne može da uplati jer ne zna broj?
 
gluplje nije moglo, ne znam kako u mađarskoj i bugarskoj zvuči, ali meni na srpskom zvuči katastrofa.
Bugari imaju skoro isti izgovor kao mi, naročito mi sa juga Srbije, tako da je isto toliko glupo kao i u Srbiji.
 
Moze mala pomoc kako da proverim broj telenor kartice? Kupio sam je na trafici i koristio zbog interneta jer u s. Banovcima ne radi nista osim telenora... Zatrebala mi danas medjutim nema trika da provalim kako da proverim koji mi je broj
Settings > About Phone > Status

About Device
> Status > My phone number

Settings > About Phone > All specs > Status
 
gluplje nije moglo, ne znam kako u mađarskoj i bugarskoj zvuči, ali meni na srpskom zvuči katastrofa.

pa očigledno da nema kredita za poziv.. a da bi dopunio kredit, mora na trafici izdiktirati br.tel koji ne zna :)
Kao da neka beba izgovara nesto mutavo :)
 
Na kojoj si mreži?
Jatele
Jbtel
Već je krenula sprdnja
Dobro je da vlasnici nisu Bugari (samo znaju nož u leđa 🤣) kao što sam mislio nego češki fond PPF koji po količini kapitala nije mnogo iza Telenora.
 
Telenor je nekako zvučao moćno, valjda zato što znam odakle su i koliki su. Plavi cvetić mi je od prvog dana delovao umirujuće.

Fluo zeleni Yettel vrišti da promenim mrežu. To se verovatno neće desiti, ali eto to je prvi utisak mene kao korisnika.

Zvuči kao na brzinu smišljeno ime, za privremenog virtuelnog operatera, koji se gasi kada prodje letnji kamp.
 
Za sve vas koji ste u nedoumici, čita se po vuku, Jetel, što je normalno+logično.
IMG_20220127_142351.jpg
IMG_20220127_142252.jpg
Obratite pažnju da novi logo uključuje i tačku na kraju. Nije "Yettel" nego "Yettel."
Kao „066 i tačka" 🙄
 
Poslednja izmena:
^ Onda je fokus na mlađu "zelenu" populaciju.
Kad se lagalizuje gandža, samo zalepe biljčicu i gotov novi imidž.

Čini mi se da će ih čitati Džet-tel. :unsure:
 
boze sacuvaj
ime im je pola marketinga, imali su slobodu (kazu da je rec poput sony-a, znaci nema nikakvo znacenje) i oni "smisle" YETTEL

ne znam ko se vise potrudio, a1 oko logoa ili ovi oko imena
 
Nazad
Vrh Dno