Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Imao sam promociju neogranicen net godinu dana koja je istekla juce. Sada mi u aplikaciji stoji da imam nekih 49gb. Da li je to zbirno sa hbo, deezer i instagramom plus gb iz paketa (12)? I gde mogu da pratim potrosnju tih 12gb...? Malo mi je konfuzno sad
 

Prilozi

  • Screenshot_20211201-101240_Moj Telenor.jpg
    Screenshot_20211201-101240_Moj Telenor.jpg
    52.8 KB · Pregleda: 45
Imao sam promociju neogranicen net godinu dana koja je istekla juce. Sada mi u aplikaciji stoji da imam nekih 49gb. Da li je to zbirno sa hbo, deezer i instagramom plus gb iz paketa (12)? I gde mogu da pratim potrosnju tih 12gb...? Malo mi je konfuzno sad
Klikni ovde a dole nize vidise staje
 

Prilozi

  • Screenshot_20211201-101240_Moj Telenor.jpg
    Screenshot_20211201-101240_Moj Telenor.jpg
    73.9 KB · Pregleda: 42
Telefoni su i dalje skupi i sa popustom od 10 hiljada na reciklažu
Kad bi moglo 50% popusta na tarifu+vaučer za reciklažu+rata za telefon bilo bi dobro.
Ovako je i dalje skupo
 
Pretera ga,druze.🤣🤣
 
Malo sam bio dokon pa uporedih cene telenora sa mts ,konkretno s21 ultra 12/128.Otidoh nekako ubedjen da je i sa ovih 10k popusta dosta jeftinije u mts ,al na kraju ipak ne bi tako bas :) . Tarife slicne ,cene slicne ...
Telenor : Go Data+ ili total 5 ( 1849 din ) + s21 ultra ( 6158 din )
Ukupno: 8007 din

MTS: Omorika 6 (1799 din ) + s21 ultra ( 5950 din )
Ukupno: 7749 din
 
Evo ja uporedi Samsung s21 Ultra---Telenor i A1
U A1 uz NEONEO paket telefon je 7100
Telenor uz popust 10 hiljada na reciklažu i Total Data paket koji je sad 2800, rata preko MobiBanke je 5560 što ukupno sa tarifom iznosi 8360
 
Dostupno ažuirranje android aplikacije "Moj Telenor". Novi vidžet baš lepo izgleda.
 
Evo ovi iz Telenora poboljsali ponudu u odnosu na prosli mesec,sad nude i 6mes gratis internet :) za obnovu paketa.
 
Malo sam bio dokon pa uporedih cene telenora sa mts ,konkretno s21 ultra 12/128.Otidoh nekako ubedjen da je i sa ovih 10k popusta dosta jeftinije u mts ,al na kraju ipak ne bi tako bas :) . Tarife slicne ,cene slicne ...
Telenor : Go Data+ ili total 5 ( 1849 din ) + s21 ultra ( 6158 din )
Ukupno: 8007 din

MTS: Omorika 6 (1799 din ) + s21 ultra ( 5950 din )
Ukupno: 7749 din
A1 uz najskuplji paket,gde je net neogranicen po max brzini,S21 ultra,ukupno sa tarifom 7400
 
Postoji dogovor od ranije, da se ova tema ne guši upoređivanjem cena telefona mobilnih operatera.

Još ranije je otvorena neka druga tema za to.
 
Evo ja uporedi Samsung s21 Ultra---Telenor i A1
U A1 uz NEONEO paket telefon je 7100
Telenor uz popust 10 hiljada na reciklažu i Total Data paket koji je sad 2800, rata preko MobiBanke je 5560 što ukupno sa tarifom iznosi 8360
Pa idi u A 1 ,
Malo sam bio dokon pa uporedih cene telenora sa mts ,konkretno s21 ultra 12/128.Otidoh nekako ubedjen da je i sa ovih 10k popusta dosta jeftinije u mts ,al na kraju ipak ne bi tako bas :) . Tarife slicne ,cene slicne ...
Telenor : Go Data+ ili total 5 ( 1849 din ) + s21 ultra ( 6158 din )
Ukupno: 8007 din

MTS: Omorika 6 (1799 din ) + s21 ultra ( 5950 din )
Ukupno: 7749 din
I koga interesuje to
 
Pa idi u A 1 ,

I koga interesuje to
Ево мене на пример.

Данас сам раскинуо уговор, број ми остаје на припејд, телефон настављам да отплаћује преко Моби банке.
Девојка која ради ми је рекла да ће ме звати неко од колега да ми понуди "нешто" пре него се раскине уговор уз опаску да је поскупљење само 100 динара. На моје питање зашто ми онда они не дотирајау САМО 100 динара месечно и тако на више бројева које имам, променила је причу.
 
Juce sam zavrsio u Telenoru za 15 minuta reciklazu,novi ugovor,OSMI aktivni.
Veoma brzo.
Letos sam dobio na poklon motorolu g100.
Naravno kao biznis korisnik.


Ne razumem vas "daj 100 dinara ciko",a i ne trudim se....
 
Treba da obnovim ugovor sa 50% popusta... Kako sada to radi, opet preko mreza, emaila, kol centra?
 
@xSeptimus inicijacijom prelaska u mrežu kod drugog operatera bespogovorno, a sa pripejda kroz Moj Telenor aplikaciju. Meni je od juče na primer dostupan „letnji popust" Total Data za 2624 dinara. 🙄
 
Raskinuo sam ugovornu obavezu i podneo zahtev za prenos u A1 (i jedno i drugo u ponedeljak, i u Telenoru i u A1 su mi rekli da može istog dana, i da nema potrebe da se čeka). Juče me je zvao gospodin iz Telenora i ponudio 50 posto popusta na paket koji koristim. Pitao sam za ponude sa uređajem, na šta mi je rekao da me može pozvati nešto kasnije, da proveri. Nakon nekih sat vremena me zove, ali definitivno nije ponudio ni približne uslove kao A1, pa sam odbio ponudu. Nedugo nakon tog razgovora mi je stigla poruka od A1 da će tehnički prenos broja biti izvršen u petak (sutra) između 2 i 6 ujutru.
 
Imao sam promociju neogranicen net godinu dana koja je istekla juce. Sada mi u aplikaciji stoji da imam nekih 49gb. Da li je to zbirno sa hbo, deezer i instagramom plus gb iz paketa (12)? I gde mogu da pratim potrosnju tih 12gb...? Malo mi je konfuzno sad
I kod mene ista situacija sa ovih 49gb..Neko je napisao da to nije zbirni internet sa svim odabranim aolikacijama+internet iz paketa 12gb..Ako nije tako, kojom logikom imamo 49gb internet a paket nam je total 12..?Od ovog meseca se zavrsila promocija neograniceni internet, sledecih 12 meseci bi trebalo da imamo 12gb mesecno a u apk moj telenor pise 49gb..Moze neko pojasnjenje odakle toliko interneta?
 
Verovatno sabira nepotrošeni imternet u predhodna tri meseca plus ovaj mesec...pošto ste imali neograničen internet niste mogli da potrošite ono što imate u paketu
 
Mislis da ce mi se preneti u Januar neka odredjena kolicina interneta na standardnih 12gb,i sve tako dok ne potrosim te GB sto prenosim i ne ostane cistih 12gb iz paketa..Kad se pogleda, nije ni lose, startujes novi mesec uvek sa preko 12gb koliko bi trebalo da imas..
 
Da, prenosi se ono što nisi potrošio u prethodna tri meseca...za aplikacije koje imaš aktivirane ( HBO, Deezer) to ne važi
 
Poslednja izmena:
To je ok, odlicno ako je tako. Mislio sam da ce posle ove promocije neogranicenog interneta sledecih 12 meseci biti samo 12gb kako se i daje za total 12.
Inace sto se tice raskida ugovora zbog povecanja usluge. Bio sam veoma dugo korisnik MTS, to je stalno nesto pucalo i sustalo u razgovorima, nula kvalitet. Posle vise od 10god predjem u VIP, internet signal kako gde, varira, jasnoca razgovora isto tako varira. Posle zavrsetka ugovorne obaveze od 2 god opet se vratim u MTS nezadovoljan VIPom. U MTS nista novo, i dalje krci pri razgovoru, ne uvek ali povremeno, jedva sam izdrzao da istekne ugovor. Predjem proslog decembra u Telenor, znajuci da imaju kvalitetnu uslugu oko signala. Ni jednog momenta se nisam pokajao, nikada nisam imao priblem sa krcenje, sustanjem i slicno, niti bih se vratio vise u VIP i MTS. Telenor jeste najskuplji sa uslugom ali su i najkvalitetniji i najstabilniji sa signalom kao i kvalitetom razgovora. Uz Total 12 imam i jos neke stvari od dodatne opreme kao i Band 5,sto placam uz racun, i sve to me izadje nekih 1820 din svakog meseca.. Nista gore nema nego kad si u losoj mrezi i pozoves nekog gde se nadjacavas kao da smo pozvali sa fiksnih telefona kad smo okretali nulu da se bolje cuje, ili se nadjes negde gde zbog lose pokrivenosti od sttane mts ili vip ima los internet. Do sad me Telenor nije izdao po tom pitanju nigde. To je neko moje vidjenje i iskustvo sa operaterima, ne znaci da je i vase tako, u mom slucaju da.
 
Sto se tice pokrivenosti mreze to varira od mesta do mesta u Srbiji gde se nalazite. To ne treba da se raspravlja. Npr kod mene ima jedno jezero gde golazi samo mts signal, to ne znaci da su oni najbolji. Ja sam Telenorov dugogodisnji korisnik i uvek sam bio zadovoljan mada istice mi ugovor za par dana i mislim da cu morati da ih napustim ali ne zato sto su losi vec zato sto imam neke druge potrebe koje mogu da dobijem na drugom mestu.
 
Nazad
Vrh Dno