Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Mene malopre zvali jer mi ističe ugovor početkom maja, uzeo sam Total 7 za 1275 din
 
Moze preciznije,znaci koji paket imas,koliko vise neta i koliko vise para?
Ja imam total 4 po punoj ceni (2000din) sa promocijom dupli net 24 meseca. Nudili su mi neke silne gigabajte za malo više novaca što me uopšte ne zanima, jer mi uskoro ističe ugovor, i svakako ću zahtevati 50% popusta ne neki paket koji mi bude odgovarao. Nisam zapamtio detalje jer nisam bio zainteresovan za ponudu a zvali su me dok sam bio na poslu.
 
Da li mi se cini ili ovi jos uvek ubijaju sa cenama telefona? :)

Nisam im pogledao sajt i telefone par godina, koliko vidim nista se tu nije znacajnije promenilo.
 
Da li mi se cini ili ovi jos uvek ubijaju sa cenama telefona? :)

Nisam im pogledao sajt i telefone par godina, koliko vidim nista se tu nije znacajnije promenilo.
Pa oni mogu samo da budu skupli a nikako jeftiniji. Uglavnom su u Junu najniže cene kod Telenora pa ih postepeno dižu do Decembra pa onda daju "akciju" jeftiniji telefoni pred novaka a oni i dalje skuplji nego što su bili u Junu.
 
Ćao ljudi, slao sam mejl za popust od 50% na total 25 i ponudili su mi za 2200 a tražio za 1800(50%). Da li slati opet mejl ili su izmenili nešto i ne daju više 50%?
 
Nisu nista menjali, kontaktiraj ih preko Twittera, ako te opet odbiju podnesi zahtev za prelazak na pripejd. Zavisi kako se kome zalomi, mahom su davali ali bilo je ovde slucajeva da su neke odbili...
 
Ćao ljudi, slao sam mejl za popust od 50% na total 25 i ponudili su mi za 2200 a tražio za 1800(50%). Da li slati opet mejl ili su izmenili nešto i ne daju više 50%?
Total 12 here sa popustom, i neograničenim internetom godinu dana, naime popust se obračunava na punu cenu, a ne na cenu promocije, tako da kad tražiš gledaj koja je puna cena paketa, i budi iskren, da ne dužim ja sam fino rekao sa tim tim nemam problema dok sa ovim ovim i ovim imam. Fino i ljubazno smo se dogovorili.
 
Dzaba prica i iskrenost ako je sa druge strane osoba koja nema razumevanja ili nije bila u takvoj situaciji da zavisi od tudje odluke. Ako nema ni malo duse i razumevanja sa takvima nema dogovora.

Dzaba sto ima odresene ruke da moze da da koju zeli ponudu koja je ce zadovoljiti kompaniju i potrosaca ako nece to da uradi.

Ja sam imao tu nesrecu da kod mts-a dva puta dobijem neke promotere kojima uopste nije u cilju da kompanija zadrzi mene kao potrosaca nego im je tako sve jedno hocu obnoviti ugovor ili necu.
 
Jeli primetio neko problem da se prekida veza nakon nekih 10-15 minuta razgovora? Kod mene je to praktično uvek slučaj. Dok mi je bio uključen volte, nakon tog vremena kod mene se veza prekine, a sagovornik mi kaže da je kod njega kao da sam ga stavio na čekanje. Sa isključenim volte, veza se jednostavno prekine na oba kraja.
Cela ova stvar mi je jako iritantna, kao da su namerno namestili da se prekida veza nakon tih 10-15minuta razgovora. Prvo sam pomislio da je još jedan bug vezan za volte, ali ipak nije.
 
Nisam uključio VoLTE, juče sam zbog posla imao razgovor do redovnog pucanja veze na sat vremena... 63-64 minuta.
 
juče svratio do neke manje telenor ppslovnice i pitao da mi se ukljuci volte, rečeno mi je da to može samo sa najjačim Total Data paketom. Da li je tako bilo i kod vas Ili je momak neinformisan?
 
Ja imam aktiviran volte na total 15 kojeg nema vise zvanicno u ponudi koliko vidim
 
juče svratio do neke manje telenor ppslovnice i pitao da mi se ukljuci volte, rečeno mi je da to može samo sa najjačim Total Data paketom. Da li je tako bilo i kod vas Ili je momak neinformisan?
Ja sam uključio preko CC na najslabijem Total (2) paketu, kao i na službenom broju (biznis total 5). Za neke stare Play pakete neće da uključe već upućuju da se pređe na neki od aktuelnih. Da, momak je neinformisan.
 
Stigao novi update za redizajniranu MojTelenor aplikaciju i odmah problem - umesto Deezera je Instagram u aktivnom slotu. Instagram sam rucno deaktivirao ali vidim da jos uvek stoji aktivan. Pretpostavljam do kraja meseca ce da zauzima slot.
 
Sviđa mi se novi dizajn aplikacije, ali sada imamo "izazov" sa (ne)radom vidgeta.
 
Nista specijalno
Screenshot_20210422-172807_Moj_Telenor.pngScreenshot_20210422-172851_Moj_Telenor.png
 

Prilozi

  • Screenshot_20210422-172903_Moj_Telenor.png
    Screenshot_20210422-172903_Moj_Telenor.png
    304.1 KB · Pregleda: 14
Hvala obojici na skrinovima. Jos samo fali da promene ime pa da ne mozemo da zivimo od te informacije i da iskacu iz frizidera kao konkurencija trenutno :D
 
i jos da se doda "tab" televizija :cool:
 
Sve belo oči da ti ispadnu.
 
Meni je stiglo azuriranje pre tri dana, a suprugi jos nije, nema pravila. Oba Xiaomi telefona..
 
Nazad
Vrh Dno