Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Na go data neces dobiti popust. Mogu da gresim ali ne verujem.
Mene su zvali i baš taj paket mi nudili.
Posto sam posle 20 godina na postpaidu prešao na pripejd zvali me i nude mi taj paket sa 50% popusta i dodatni popust samo da se vratim za 775 dinara.

Popust od 50% ne važi za Go Smart paket.
 

Prilozi

  • 68E2F15C-96AE-4346-9A4E-7B39B5483226.jpeg
    68E2F15C-96AE-4346-9A4E-7B39B5483226.jpeg
    75.4 KB · Pregleda: 44
Vidim, onda je to neka stara cena? Pošto se be uklapa u sadašnju ponudu.
 
Da, od prosle godine. Nije se tada moglo dobiti nista a ne 50%
 
Stari Go Data paket, sa standardnim popustom. Ok jasno sve, sad su ispretumbali sve to sa novim paketima.
 
Kolege ako neko ima neiskorisceni kod sa popustom za Gigatron,a da nije stariji od 15 dana (jer toliko vazi) moze slobodno da mi ga baci na PP,bicu zahvalan
Treba mi za sutra 8.marta
 
A da li u aplikaciji ponude ponudu od 50% ako se kupi nova sim kartica?
 
A da li u aplikaciji ponude ponudu od 50% ako se kupi nova sim kartica?
Trebalo bi da se pojavi ponuda za 50% popusta za prelazak na postpejd nakon par dana od aktivacije nove kartice. Tako je bar do sad bilo, ali niko ne može sa sigurnošću da ti potvrdi.
 
cao ljudi
trenutno sam malo u haosu, pa mi treba brzinska info ako neko ima iskustva

naime, ugovor za broj koji ja koristim je bio na tatino ime, a on je preminuo pre par dana

je l zna neko koja je procedura da se ugovor prebaci na mene?

isto imamo i 3 broja u vipu koji su bili na njega i sad treba da se prebace na drugo ime..
 
cao ljudi
trenutno sam malo u haosu, pa mi treba brzinska info ako neko ima iskustva

naime, ugovor za broj koji ja koristim je bio na tatino ime, a on je preminuo pre par dana

je l zna neko koja je procedura da se ugovor prebaci na mene?

isto imamo i 3 broja u vipu koji su bili na njega i sad treba da se prebace na drugo ime..
Odes u poslovnicu odnes izvod iz knjige umrlih i pokazes. Postoji sansa da sva dugovanja da ti obrisu i raskinu ugovor. Prvo se raspitaj za tu opciju, znam da je moj kolega kojem je tetka umrla da je imala broj u vipu koji je uzela na svoje ime sa uredjajem da su sve obustavili i zakljucili ugovor. E sada ne znam jel broj idalje ostao aktivan ili je kolega uzeo neki drugi.
 
cao ljudi
trenutno sam malo u haosu, pa mi treba brzinska info ako neko ima iskustva

naime, ugovor za broj koji ja koristim je bio na tatino ime, a on je preminuo pre par dana

je l zna neko koja je procedura da se ugovor prebaci na mene?

isto imamo i 3 broja u vipu koji su bili na njega i sad treba da se prebace na drugo ime..
Kao što je BobRock9x rekao odnesi izvod iz matične knjige umrlih i obustaviće sve tj raskinuće ugovor (barem je tako bilo do pre godinu dana), možeš da zadržiš broj na ugovoru da ga prebaciš na prepaid ili ugasiš. Najbolje je da ga prebaciš na prepaid ako hoćeš da koristiš broj pa posle uzmi paket koji hoćeš. Ovo ti pišem za telenor a kako je u vip-u ne znam.
 
Stigao volte na Telenor, ja sam pozvao na 9000 i u roku dve minute mi upalili. Mislim da može za sve total pakete.
 
Ne znam tačno koji svi paketi, ja sam total 15 a kolega total 2 i obojica smo bez problema dobili. Samo pozovi na 9000 i pitaj.
 
Kod mene N10+, da bi dobili volte mora da podržava telefon i paket.
 
Stigao volte na Telenor, ja sam pozvao na 9000 i u roku dve minute mi upalili. Mislim da može za sve total pakete.
Stigao je on vec neki period,samo problem pravi tesko slanje sms poruka onima koji nemaju aktivan volte. Probaj poslati sms nekom drugom broju koji nema volte i obrati paznju koliko ce slati taj sms. Srednji sms od recimo 100-tinak slova salje bar minut sto nije normalno,pisao sam vec o tome nedavno pa iscitaj. Prvo nije hteo nikako slati,onda im prijavio,nesto cackali,ja testirao sa njima,posle su delimicno popravili,salje ali jako sporo. Aj probaj,pa javi
 
^ poslao supruzi koja nema volte, preko sto slova i poslao je u 1sec
 
I ja sam poslao na desetine sms poruka na razne brojeve, idu instant. Doduše sa Vip kartice, Telenor mi je službeni broj pa ne mogu da aktiviram VoLTE zbog njihove komplikovane birokratije kad su biznis brojevi u pitanju.
 
^ možda je bilo na početku problema pa su u međuvremenu ispeglali probleme. Meni radi sve normalno.
 
Kolko sam ja ispratio bilo je problema sa slanjem SMSa kod Xiaomi telefona.
 
^ za Samsung mogu da garantujem da radi bez problema, meni na N10+ i kod dvojice kolega na S10 Lite i A70.
 
cao ljudi
trenutno sam malo u haosu, pa mi treba brzinska info ako neko ima iskustva

naime, ugovor za broj koji ja koristim je bio na tatino ime, a on je preminuo pre par dana

je l zna neko koja je procedura da se ugovor prebaci na mene?

isto imamo i 3 broja u vipu koji su bili na njega i sad treba da se prebace na drugo ime..
Nazalost imam skorasnje islustvo doduse kod VIP-a.
Kao sto su vec rekli potreban je izvod iz matične knjige umrlih meni su i trazili da napisem rukom zahtev.
Broj je bio pod Ugovorom (popust na pretplatu), obracunato je do dana podnosenja zahteva (19.10.) a nakon datuma sledeceg preseka (01.11) je prebacen na postpaid.
Nakon toga broj moze da se registruje ali samo ponovnim odlaskom u poslovnicu. Ko ne zeli da registruje moze da nastavi da ga koristi kao postpaid ali mora da ga dopuni u roku mesec dana ili ce biti ugasen.
Nakon smrti vlasnika storniraju se obaveze od datuma prijave pa nadalje zato bolje prijaviti sto pre. Nemojte koristiti broj (odlazni saobracaj) nakon prijave jer vam mogu obracunati potrosnju do preseka.
 
Poslednja izmena:
Samsung i Huawei su odradili i sms ide normalno...xiaomi nisu,tako da se sms muci po minut da se posalje.
 
Nazad
Vrh Dno