Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Inače, zanimljivo je da Telenor i dalje NBA servis promoviše sa mogućnošću gledanja 8 utakmica mesečno dok je u realnosti mnogo, mnogo više.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Jedno pitanje nevezano za promocije, ako kupim telefon od nekoga ko je uzeo u telenoru jel mogu da ostvarim garanciju za ne daj boze neki kvar?
 
Jedno pitanje nevezano za promocije, ako kupim telefon od nekoga ko je uzeo u telenoru jel mogu da ostvarim garanciju za ne daj boze neki kvar?
Popravku mozes samostalno, eventualnu zamenu uredjaja moze samo vlasnik ugovora, ili da se odradi ovlascenje kod notara...

Huawei P10
 
Ja sam tri Sony telefona menjao u servisu, nikada mi niko nije trazio ID... A uvek kupujem nov neraspakovan sa domacom garancijom

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Telenor? Mts?
Sta je potrebno od papira?
 
Jedno pitanje, koristim telenor sluzbeni broj koji ima 11gb u paketu, telefon mi je izračunao da sam potrošio 4.5gb u maju, a kad odem u aplikaciju moje stanje je 10.8gb, kao da nisam ni trosio.
Ne znam kako
 
I sta te buni sad? AKo pise na Telenor app toliko onda samo trosi (mozda ti se prenelo iz prethodnog)
 
Pa buni me sta se tu dogadja :D
Posto zena ima3gb i isto konstatuje da joj se ne smanjuje pa reko možda telenor ima neki svoj nacin brojanja :D
 
Jel imate aktivirane one dodatke za FB, WhatsApp, Viber? Jedino mi to pada na pamet, FB može da potroši koji gb mesečno, pa možda zbog toga ta razlika.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Telenor ima roaming internet dodatak, 599 din, 1gb, 7 dana. Prvi roaming dodatak koji ima smisla.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Jel imate aktivirane one dodatke za FB, WhatsApp, Viber? Jedino mi to pada na pamet, FB može da potroši koji gb mesečno, pa možda zbog toga ta razlika.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
Ne, samo aktivna promocija 10gb 24 meseca
Nije ni bitno, čisto me interesovalo...
 
@darkonda
Prvo ti se troše gigabajti iz promocije (10gb 24 mes) pa tek onda gigabajti iz mesečne kvote. Pošto ti ne potrošiš 10 GB mesečno, ovi iz tarife se prenose u naredna 3 meseca. Tako je i kod mene, uvek krenem sa 18 GB (10 promocija + zadnja 3 meseca x 2 GB + 2 GB iz tekućeg meseca), mesečno potrošim 7-8 GB iz promocije i opet započnem mesec sa 18 GB.

SM-A505FN 4/128 tt
 
Jel E-racun promo dodatak vazi samo jedan mesec? Posto danas vidim da ponovo imam 10gb.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Takodje, trebalo bi da vazi 30 dana a sad vidim u aplikaciji da je obnovljen sa novih 10GB
 
A zasto jednostavno ne proveriti uslove koriscenja na sajtu i time spreciti bilo koju nedoumicu?

Da bi korisnik mogao da aktivira promociju neophodno je da ispunjava navedene uslove:
1. Da ima na svoje ime aktivan postpejd broj na jednom od Telenor postpejd paketa
2. Da na isto ime ima aktivan ugovor na jednom od SBB digitalnih paketa

https://www.telenor.rs/sr/privatni/ponuda/aktuelno/telenor-i-sbb-superset
 
  • Like
Reagovanja: M J
^ljudi su povezila TS na dva vlasnika, ali nisam primetio da li je proslo nekome ove godine.
 
I dalje moze uz izjavu, provereno danas u SBB. Doduse ne znam koja su ogranicenja u pitanju, kod mene se radi o istom prezimenu i adresi u LK, dakle razlika samo u imenu.
 
Meni već večeras stigao račun.
Video u aplikaciji i platio u neka 4 klika sačuvanom karticom. Glupo je jedino što me platni procesor pita da odaberem karticu za plaćanje, iako imam jednu jedinu. To je bespotrebno i ne znam da li Telenor sa njima tu može da radi.
U podešavanjima aplikacije Moj Telenor sam video da aplikacija može da šalje obaveštenja, ali me ni o čemu ne obaveštava. Možda bi mogla da obaveštava o prispelim računima.
Što se tiče E-Račun promo, i ja sam dobio još 10 gb iz nekog razloga. Valjda oni znaju šta rade.
 
Da li moze da se podesi da se preko aplikacije placa i racun za telenor home internet?

Huawei P10
 
  • Like
Reagovanja: M J
I meni stigao račun danas, tj vidljiv u aplikaciji. Platio ga karticom.
Auuu pa koliko im je to korisnika otišlo kad račune srede već drugog u mesecu [emoji1787]
Izgleda svi prešli u mts pa zato kod njih raspad sistema [emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kada će moći da se vidi listing za današnji dan? Imam nekih 130 dinara dodatnwe potrošnje pa me interesuje šta je u pitanju.

SM-A505FN 4/128 tt
 
O cemu se to radi za neupucene vidim da imam 4G internet ,a nisam nista uplacivao u poslednje vreme?
Da li samo dve aplikacije moguda koristim?
 
Nazad
Vrh Dno