Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Na tviteru sam procitao da pustaju aplikaciju po korisnicima tako da nema veze sta koristite vec kako su vas segmenetirali i kada puste. Dobio sam novu na 10ci poco x3 nfc miui 12.0.8 global.
 
Da li daju 50% na ove manje pakete tipa Go Start+ 1349din? ( 1/2=675din )
 
Ako nekom treba vaucer od 500rsd na opremu neka mi pusti poruku.
 
Jako loša aplikacija, stvarno ne znam da li neko testira funkcionalnost i izgled. Na staroj verziji sam na jednom ekranu mogao da vidim apsolutno sve, sada minimum 4 klika za istu stvar.
 
Kod mene i dalje stara verzija, android 10, s9+, a nema ni indikacija da će bude update. :/ po slikama izgleda lepo i moderno ali ne znam koliko je funkcionalno.
 
Stara aplikacija je u toj meri funkcionalna da nemam razloga da kliknem Update, dok me ne natera.

Jel nova aplikacija donela nešto osim promene izgleda? Možda je ista app, samo drugi skin.
 
imam kod za 17% popusta u gigatronu ako nekom treba na poklon.

bese ovde to ljudi ostavljali :)

ps.nije vise aktuelno ovo za gigatron. ali verujem da ima jos kolega kojima kod za popust ne treba
 
Nisam zahtevan korisnik pa bi mi odgovarao Go start paket koji kosta 950 din bez popusta. Da li je pametno da otvorim osnovni racun u mobi banci za koji se ne placa odrzavanje i da njega koristim samo za placanje telefonskog paketa (u tom slucaju 700 din) i onda na to da dobijem 50% tako da mi pretplata bude 350 din?
 
Nisam zahtevan korisnik pa bi mi odgovarao Go start paket koji kosta 950 din bez popusta. Da li je pametno da otvorim osnovni racun u mobi banci za koji se ne placa odrzavanje i da njega koristim samo za placanje telefonskog paketa (u tom slucaju 700 din) i onda na to da dobijem 50% tako da mi pretplata bude 350 din?
Sve si pomešao, toliko se govorilo kako se dobija popust od 50%.
Popust od 50% ide na onu veću cenu, a kako se dobija ima na prethodnim postovima.
 
@pejova Znam kako se dobija popust, imao bih sigurno 50% ako predjem sa prepaida. Nego ono sto mene zanima koju ja najnizu cenu mogu da dobijem? Po tebi to bi bilo 950/2=475. Da li je to tacno i onda mobi racun ne bi igrao nikakvu ulogu?
 
Tako je, to ti je cena paketa. Ono povezivanje sa Mobi bankom je isteklo, neko je rekao ovde u postovima u januaru da je isteklo (a i mislim da to nije važilo za popust od 50%).
 
Ali sta onda znaci ovo "uz aktiviran e-racun"? Ja sam pomislio da je to racun kod Mobi banke.

telenor.PNG
 
To je na email da primaš račun, a ne papir u sandučetu.

@gpxy
Evo našao sam ti šta je uključivalo povezivanje Telenora i Mobi banke:
 
Poslednja izmena:
i nije 50% nego 50rsd
 
Nema update ni kod mene jos uvek.Sticice to svima kroz koji dan, sigurno nece ostati ovako.
 
Jel se to ne vidi potrosnja po aplikacijama, od onih 10gb na raspolaganju? Bilo je kada sam update-ovao app sada nema.
 
Nema, evo sad i ja gledam, a juce bilo. Izgleda da nisu jos ispeglali aplikaciju...
 
Nema, evo sad i ja gledam, a juce bilo. Izgleda da nisu jos ispeglali aplikaciju...
Onda još bolje da nemam update dok ne srede. Valjda će se malo više aktivirati da je srede što pre i što bolje.
 
Da li je ponuda popusta od 50% prilikom prelaska sa prepaid-a na postpaid sa potpisivanjem dvogodišnje ugovorne obaveze zvanična ili nezvanična? Razmišljam da sa A1 pređem na Telenor pripaid, pa da posle pređem na Total 5 ako bi nudili popust od 50%.
 
Nazad
Vrh Dno