Šta je novo?

Yettel Hipernet

i moj bio ali radi :)
 
i moj bio ali radi :)

Spakovao sam u kutiiju za vraćanje opreme. Imam dobar Paradox kabal, a drug mi je obećao ljubičasti sa malo debljim žicama na relaciji

  • modem - swich oko 50 sm
  • modem - PC 1,5m
 

Najbolji sportski sadržaji na Hipernet TV

Ovog leta, Hipernet TV vam donosi najbolji sportski sadržaj u vrhunskom kvalitetu slike


Od sada, Hipernet korisnici mogu da prate jedno od najatraktivnijih fudbalskih takmičenja Premijer ligu, kao i ostale najrelevantnije sportske sadržaje dostupne putem Arena Sport i Eurosport kanala. Sa izuzetnom ponudom, Hipernet TV je idealan centar kućne zabave za celu porodicu.
Svi Arena Sport kanali su deo svakog Hipernet paketa koji uključuje TV. Pored Premijer lige, na Arena Sport u okviru Hipernet TV moći ćete da gledate i ostala najbolja fudbalska takmičenja uključujući i Seriju A, La Ligu, Ligu 1, Ligu šampiona, Ligu Evrope, ali i Super Ligu Srbije. Pored toga, na Arena Sport kanalima biće dostupna najbolja košarkaška takmičenja, poput NBA i ABA lige, dok je Eurosport poznat kao dom za biciklizam, vrhunski tenis, zimske sportove i Olimpijske igre.
 
Za početak nađite ljude koji će da nameste da internet ne prekida, a za ostalo lagano.
 
I kod mene je njihov internet bez problema od uvodjenja. Ali TV poslednjih par dana u vecernjim satima, kvalitet pada na 272p rezoluciju svakih par minuta.

To moze da prodje kao besplatan test period, u ovako je bas neozbiljno, smesno.
 
Poslednja izmena:
Samo da se upisem sto se Hiperneta tice.
Instalirase mi juce Hipernet 150/70 (samo to jer mi je samo to i trebalo) i sve radi apsolutno besprekorno!
Pre svega SVAKA POHVALA ZA INSTALATERE koji su ti odradili na licu mesta!
10+
 
Da kucnem u drvo, kod mene net šljaka vrhunski. Ali zato slika fudbala očaj živi. Doduše, sinoć u skladu sa kvalitetom fudbala 😂
Baš tako i kod mene. Uzeo Hipernet krajem jula i moram reći da je instalacija protekla fenomenalno. Instaleri su ispoštovali sve moje zahteve za sprovođenjem kablića, zamaskirali ga potpuno, proverili brzinu u celom stanu... I evo, skoro mesec dana kasnije internet radi odlično, na rendom merenjima SpeedTesta je uvek blizu deklarisanih brzina 500/250. TV box-ovi (tri komada) rade perfektno (dva na lanu, jedan wifi). Bluetooth daljinac, koji još i svetli u mraku - milina, zaista. I to je što se pohvala tiče. Što se tiče same aplikacije i kvaliteta slike, tu je druga priča :-(
Imao sam mts, pa iris godinama (a koristim i EON) i pratio njihov razvoj, a tu ponajviše mislim na brzinu prebacivanja programa. Hipernet TV je sad, po pitanju ove brzine, negde u 2013. godini. Da li je realno da mi za promenu kanala treba 3-4 sekunde!? Klik i onda ništa, čekam, pa ne znam da li sam prebacio i čekam aplikaciju da odradi ili nisam kliknuo. Onda, prilikom svakog drugog uključivanja TV-a (dok je TV Box, naravno, uvek uključen) izbacuje grešku ili da nisam na internetu ili da HDMI nije povezan, a uključivanje nakon svega ovoga traje večnost. Iskreno verujem da je u pitanju aplikacija i da će je u dogledno vreme srediti.
Što reče kolega iceAge, u četvrtak nije imalo bog zna šta da se vidi, ali biće situacija gde će imati, a rezolucija ko na fiksnom. Još ja okupio društvo, gledamo prvu bitnu utakmicu, novi Hipernet TV, nahvalio ga, a ono - šipak :-(
Drugari iz Yettel-a, imate li neki pametan savet po pitanju ovog problema?
 
E baš to... Iskreno se nadam da će u dogledno vreme rešiti te probleme. BTW našao aplikaciju, instalirao je na telefonu, ali samo vrti Hipernet TV i ne startuje se...
 
Koju si aplikaciju našao? Ne postoji zvanično puštena Yettel Srbija Hipernet TV aplikacija za Android.
Pozdrav
 
Hvala, ne radi. Mislim da je to aplikacija za AndroidTV, pa zato i ne radi. Čudno je da je iz novembra 2021-ve, a ista je verzija kao i aktuelna na box-u.
Sve u svemu, aplikacija za mobilne telefone još nije zvanično puštena, a kad će - ne zna se...
Pozdrav
 
Mozete li meni poslati tu verziju za android tv da probam na boxu
 
I ja imam box.
 
Hipernet TV aplikacija, ima je na apkure sajtu. Verzija 1.6.2.
Sad sam je instalirao na TV-u (ima Google TV OS) i radi. Neke funkcije zezaju (biranje kanala unosom broja), ali generalno radi.
Pozdrav
 
Hvala za info.
Inace, do aplikacije nisam dosao direktno kroz pretragu nego sam na apkure pretrazio hipernet, nasao yettelSRB, kliknuo na nju i onda kroz nju nasao ostale app od tog izdavaca.
Na amazon fire tv app radi, ali ne mogu da se autorizujem. Odem na /tv sajt i tamo ukucam kod, pise da je uspesno autorizovano, ali na tv se nista ne desava. Naravno, na netu je fire tv cube.
 
Kod mene je autorizacija prošla, ali sam čekao malo duže, već sam pomislio da neće proći. Mislim na onaj deo kada aplikacija treba dobije informaciju da je autorizovana.
Pozdrav
 
jel ima neko da je presao sa telekoma na hipernet? utisci ukratko? planiram i ja da predjem, svakako koristim yettel mobilni 20 godina a ova ponuda 12 meseci po dinar mi je predobra da bi je odbio pored sugavog telekoma koji ne nudi nista
 
jel ima neko da je presao sa telekoma na hipernet? utisci ukratko? planiram i ja da predjem, svakako koristim yettel mobilni 20 godina a ova ponuda 12 meseci po dinar mi je predobra da bi je odbio pored sugavog telekoma koji ne nudi nista
Cenkaj se za 14 meseci. Jedan kolega odavde je dobio. U drugoj temi imaš i screenshot koji možeš iskoristiti
 
Može 14 bez problema, ali onda je ugovor na 26 meseci, svejedno plaća poslednjih 12
 
jel ima neko da je presao sa telekoma na hipernet? utisci ukratko? planiram i ja da predjem, svakako koristim yettel mobilni 20 godina a ova ponuda 12 meseci po dinar mi je predobra da bi je odbio pored sugavog telekoma koji ne nudi nista
Pravo da ti kažem, većina nas je prešla sa Telekoma. A za utiske pročitaj par strana unazad..
Ukratko, Hipernet mora da se doradi. Dobro je što je za dinar. Da je više, ne bi valjalo.
Ako planiraš torente i kameru u stanu, računaj još 4€ na cenu..
 
Za lokalne servise kao što je kamera postoji cloudflare tunnel. Potreban je neki server kod kuće. Može i windows računar, ali je bolje raspberry pi ili tako nešto što radi 24h.
Takođe je potrebno imati domen. Najbolje je kupiti kod njih za 8-9$ i oni su automatski regsitrant što olakšava proces.
Za torrente nema rešenja osim statičke adrese. Navodno je u nekim torrent klijentima moguće navesti domen umesto svoje ip adrese, ali ja to nisam pronašao. U tom slučaju bi cloudflare radio posao.
 
mozes dobiti 15m za dinar (ako ti nije istekao ugovor sa mts-om... koliko ti ostalo kod mts meseci toliko ces dobiti za dinar kod yettela - ovo daju terenski agenti)
 
Moze i duze od toga ;) Al to zavisi od njihovog “agenta” koji dodje.
 
ma pre neki dan bila zena da mi nudi, ne mogu da se setim sta mi rece... da li do 6m za dinar (preko onih 12) ako imas ugovor jos 6m sa mts...
 
Nazad
Vrh Dno