Šta je novo?

Yettel Hipernet

Dobro, to je net, solidna brzina, konkurentno, bla, bla... a koja ima je tv ponuda, šta kažu? Izbor kanala? HBO GO?Neka druga premium platforma? Čime se ističu u odnosu na konkurenciju? Koja ima je "komparativna prednost"?
 
Pa to ćeš i sam saznati kada obznane ponudu
 
Ponuda kanala biće kao i kod Telekoma, za nijansu slabija po kolicini kanala (lokalci, regionalni)...
 
Imam 3 telenor broja u kuci. Pregovaracemo 🙂
 
Ja bas mislim da ih otkacim i za te pare predjem u mts na box3(fix,net,mob). To pod usovom da uhvatim promo 10-12 mes za dinar :)
 
Samo MTS optika? To je s...e. A što ne bi bilo i na Supernovi?
 
Bio i kod mene juče momak. Vrlo ljubazan, uzeo podatke i najavio da će u drugoj polovini decembra uslediti ponuda. Svakako je prvo notirao to što sam već mobilni pretplatnik.
Iskreno, ključan mi je net, prednost što mogu četiri usluge da objedinim pod jedan račun. Što se tiče ponude TV paketa, za sada mi je bitno da mogu da nastavim da koristim EON van mreže, ako se kojim čudom SBB kanali nađu u ponudi, onda ću prerazmotriti šta i kako dalje.
Dakle, sledeće sedmice.
Znači, ide i rebranding za neki dan.
 
Poslednja izmena:
ako se kojim čudom SBB kanali nađu u ponudi, onda ću prerazmotriti šta i kako dalje.
Na Telenor sajtu sam video da United grupa odbija saradnju sa njima, tj. njihovi kanali (N1, Nova, SportKlub...) neće biti u okviru Telenor paketa.
 
To je stara priča, a i napisah: "Ako kojim čudom...".
 
Zašto kasni?
Malo je nelogično da puste novu uslugu i otpočnu doslovno novu eru firme, a onda naknadno promene ime...
 
 
A mi na xDSL-u nista. I nista od ipv6. U Srbiji mrezni administratori nisu sposobni da omoguce ipv6 - guraj sve na NAT, pa "ko prezivi".
 
Jel stigla jos nekom poruka za povecanja cena svih usluga od 7%?
 
Imas na temi u drugom forumu o mobilnim uslugama sve detaljno.
 
E ovo je već nešto konkretno konačno... Brzina neta je preslikan SBB po brzinama, uz veći UL, a tv računam kopija Telekoma, pošto UM kanala nema. Moglo je bolje...
 
Da li se prisustvo Supernove G-pona u zgradi,tumači kao Telekomova infrastruktura?
 
Poslednja izmena:
Zato što ne mogu da garantuju i ne veruju u tu infrastrukturu koju su radili podizvođači za Supernovu? ;)
 
Da li ce kod Telenora moci da se uzme solo usluga optickog neta (kao kod Oriona) ?
 
Priča se da će moći da se uzme samo internet. E sad, po kojim cenama i uslovima, to se ne zna. Uzimajući u obzir i već najavljeno poskupljenje u mobilnom segmentu, mislim da Telenor ponuda neće biti nešto atraktivna, osim možda za deo korisnika koji žele da objedine telekom usluge kod jednog operatera, a već koriste Telenor mobilne usluge.
Ovo su samo moja nagadjanja, videćemo uskoro...
Pozdrav
 
Zato što ne mogu da garantuju i ne veruju u tu infrastrukturu koju su radili podizvođači za Supernovu?
Verovatniji je razlog,da im Telener ne otme SN-ovce,jer oni nisu jos skockani.
Zasto jos nema SN Boks paketa,tu lezi razlog?

Verovatno su se zato sada rastelefonirali, da sto pre preobrlate PTT korisnike u SN maticu,jer se moze desiti da im Telenor pokupi neki deo tih korisnika,dok traje vakum.
 
Poslednja izmena:
Da li samo u Beogradu se vide promoteri televizije na ulici ili će ih biti i u drugim gradovima?
 
Ne znam, ja živim u Rakovici, a za nju neki kažu da nije Beograd, pa je bio čkode. :D
 
Nazad
Vrh Dno