Šta je novo?

Yettel Hipernet

Jedina dilema je koje ne-Telekom kanale će Telenor nuditi, i tu mislim na neke strane ili regionalne koji još kod nas nisu viđeni. To Telenor mora da uradi, inače se ponuda Telenor paketa svodi na jurnjavu za korisnicima Telenora koji još nisu prešli na MTS. Još jednom: ako je uslov za Telenor pakete Mts optika u ulazu koju Telenor iznajmljuje, ljudi su već sve objedinjeno mogli imati na tim adresama u box paketima sa sve 12 meseci dinar, što traje već godinu dana. Ako nema UM kanale u ponudi, a neće ih imati, Telenor može samo da ponudi 24 meseca dinar! :ROFLMAO:
 
Trebalo je da promene ime do "sredine 2021. godine". Mislim da se u Češkoj (matici) zovu O2, moguće i ovde tako, videćemo.
 
Zanimljivo s druge strane da SBB učestvuje na tenderu za frekvencije za mobilnu telefoniju, pa će biti zanimljivo da li će na kraju biti 4 operatera mobilne telefonije naročito što je fond koji drži tzv "Telenor" ostao bez glavnog čoveka.
 
SBB će frekvenciju za mobilnu telefoniju dobiti tačno onog dana kad Srbija uđe u EU, što će reći, dan posle nikada, jer Vučić.
 
Telenor u Srbiji, Bugarskoj, Madjarskoj, Crnoj Gori, nema vise nikakve veze sa Telenorom u Skandinaviji. Pitanje je dana kada ce promeniti ime. Pretpostavljam sa uvodjenjem dodatnih servisa.

Telenor kod nas je u vlasnistvu investicionog fonda PPF ciji je celni covek poginuo u helikopterskoj nesreci na Aljasci ovog proleca.
 
Prica se kao ponuda ce biti ista kao u MTS, pa ko ima mob u telenoru nudice mu Box pakete. Realno ne veujem da bi Telenor postao podizvodjac 'Mts radova'. To sto je zakupio infrastrukturu od mts ne znaci ama bas nista. Ostaje da vidimo ponudu kada izadje.
 
Da su pametni, pa da ponude i Sport Klubove i Arene Sport...
 
beIN Sports... takođe.
Jesi li nekada pratio te sportske kanale ( satelit, m3u lista) ?
Šta to tamo toliko od sporta BITNOG ima što ne prenose ovi naši, a da se ne emituje na jedno 20 govornih područja?
Drugo pitaš li se da li je moguće te kanale LEGALNO gledati na našem području?
Jer bilo koji tv distributer ne sme bez ugovora da pusti bilo koji kanal u svoju mrežu.
Vi nabrajate tako kanale i vaše želje pri tom niko ne razmišlja da li je to realno moguće da tako funkcioniše.
 
^^
Zato i kažem, nek ubace Arene i SK i na konju su.
 
Čoveče UM je popizdela i javno ih prozvala kako prave monopol sa MTS jer su iznajmili njihovu optičku mrežu!
Pa da li misliš da će posle celog tog javnog cirkusa da im ustupe SK?
Pratiš li ti fabulu šta se dešava ili pišeš tako napamet da bi pisao?
 
'Ajde gari, iskuliraj malo.

Znam šta se dešava. Kreću sa ponudom TV kanala (verovatno) u novembru mesecu.

Za njih bi bilo najbolje da ponude i SK i Arene, ali to se neće desiti.

Verovatno će ponuditi sličnu ako ne i istu ponudu kao i Telekom.
 
Ima li nekih novih insajderskih informacija? Za kad je planiran početak pružanja usluge?
 
Bilo je predviđeno da počne sredinom oktobra, ali izgleda da će malo kasniti...
 
Ako će da krenu sa aplikacijom kakva je sada, ne moraju ni da krenu...
Pozdrav
 
Gde moze se vidi/proba ?
 
Evo bas mi svratio danas iz telenora lik "Telenor Savetnik na tvojoj adresi" :)
Dao mi kao broj telefona svoj, i sve sto mi treba u vezi telenora mogu njega da zovem. Elem za 3-4 meseca navodno mi pusta na e-mail ponudu za internet / mobilni / TV. Tako da krajem godine ili pocetkom sledece krecu, a meni taman MTS istice 4 mesec 2022. Sad imam tri operate za optiku u zgradi sa ponudom.

Ah da uzeo i saglasnost legalno da moze da me okrene on na telefon i pusti e-mail sto je po ovom novom zakonu. Bez toga kaze ne sme da me okrene :)
 
Radi se nova APK, što za smart TV, što za same STB uređaje. Polako
 
Ne znam ime, ali pouzdana informacija da su krenuli novu da prave, jer su nezadovoljni sa "starom"
 
Da li će u ponudi biti i fiksna telefonija?
 
Nije ni loša app za tv. Sve više mi se i svidja.
 
Nazad
Vrh Dno