Šta je novo?

Telefon sa 4.7" - 5.2" ekranom oko 300+ evra

Zli bokser

Slavan
Učlanjen(a)
06.10.2005
Poruke
1,037
Poena
350
Najbitnija stavka mi je kompaktnost telefona, da mogu da ga nosim u dzepu. Imao sam telefon preko 150mm i to mi je preveliko.
Prelazim sa nexsus 5x-a, kog sigurno ne bih menjao da nije crkao. I bitno mi je vrlo da kamera bude minimum na tom nivou.
Razmisljao sam o pixel 1, ali je ipak preskup i bez garancije. Sta mislite o htc10?
 
Poslednja izmena:
HTC 10 je dobar iako je malko vremešan za flagship, ali ne znam za podrđku u budućnosti pošto je HTC otkačio mobilno odeljenje...
Možda Huawei P10 ili Samsung S8, Nokia 7...
 
LG G6
5.7", < 150mm
 
S7. Kompaktan, snazan, odlicna kamera, baterija xtra...Skoro bez mana.
 
Realno s7. Jedino je zeznuto to jest gotovo nemoguće naći ga novog.

Možda i mi6 ako si spreman da živiš bez garancije i lte20

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Pozdrav,

ja bih se nadovezao na ovu temu, pošto je slično pitanje.

Devojka treba da uzme novi telefon, do 400 evra, do 5.2 inča, dual sim.
Fora je u tome što neće Huawei, jer joj je na P8 Lite koji ima crkao IC čip za wifi i blutut i neće više njega da uzima.

U ovom cenovnom rangu, našao sam samo S7 dual sim, pa me zanima s obzirom da je ipak sad već malo stariji model, da li bi ako ga uzme novog može potrajati bar godinu i po dve dana.

Hvala
 
Generealno, svakom proizvođaču se desi sa nekim modelom da ima problema. Sem P8 Lite i WiFi/BT otkazivanja, ne znam ni za jedan drugi model da je imao sistemski problem a da ga je proizveo Huawei. Ali opet preporučujem S7. Imam ga i prezadovoljan sa njime. Klinac ima Honor 8 Lite i nikad ne bih mogao da koristim njihov user interface.
 
Pozdrav,

ja bih se nadovezao na ovu temu, pošto je slično pitanje.

Devojka treba da uzme novi telefon, do 400 evra, do 5.2 inča, dual sim.
Fora je u tome što neće Huawei, jer joj je na P8 Lite koji ima crkao IC čip za wifi i blutut i neće više njega da uzima.

U ovom cenovnom rangu, našao sam samo S7 dual sim, pa me zanima s obzirom da je ipak sad već malo stariji model, da li bi ako ga uzme novog može potrajati bar godinu i po dve dana.

Hvala

najbolje za te pare trenutno p10 ds i honor9 ds...e sad što su huawei je druga priča...
 
Honor 9 je extra, po meni bolji izbor od P10 (tasteri na ekranu smanjuju prostor), ali je svega par mm kraći od pomenutog G6 koji ima 1.4cm veći ekran.
Džabe relativno mali ekran, kada su bezeli "ogromni". Imao u rukama i igrao se sa svim pomenutim.
Autor teme je loše postavio "problem".
Ako je kompaktnost isključivi izbor i adekvatna snaga, onda je S7 naj izbor.

P.S. Trenutno koristim Z3 compact i LG Q6 koji je skoro identičnih dimenzija kao S7 a ima veći (duži) ekran.
 
Poslednja izmena:
Pre Q6 bih uzeo Redmi 5. Takodje preporuka za S7.
 
Ја сам са Нексуса 5х прешао на ХТЦ 10 и релативно сам задовољан. Софтвер је близу сток андроиду, многе ствари нису исте, али се брзо навикне. Величином су готово идентични. Највише ми недостају софтверски дугмићи. Камера са ХТЦ фабричком апликацијом није ни принети Нексусу, али са Гугл камером постаје иста, ако не и боља у неким случајевима захваљујући многим подешавањима (ради без рута). Рутовање на ХТЦ-у је компликовано и могући су бројни проблеми, ја се не усуђујем да то урадим, иако сам пре тога имао 4 андроида и сваки сам рутовао.
Све у свему, пристојна замена, али само замена.

Послато са HTC 10 уз помоћ Тапатока
 
Hvala za odgovor, tacno to me je zanimalo. Reci mi samo da li si imao problem sa gcam-om, tj da li aplikacija normalno funkcionise i fotka?
Ја нисам нашао верзију која може да окида без паузе више снимака или не умем да подесим нешто. Фотографије су одличне, једино што ХДР обрада траје и до десет секунди и што је немогуће снимање више од два, три снимка заредом.
Има много верзија тих модованих камера, ја нисам имао времена ни потребе да их све испробавам, ова који имам завршава посао, не користим камеру често. Нисам нашао верзију која ради без застоја на ХТЦ 10, могуће да ниједна није оптимизована потпуно за овај телефон.

Послато са HTC 10 уз помоћ Тапатока
 
Jel imao neko prilike da uporedi htc10 i huawei p10? Koji je fluidniji u radu i multitaskingu?
Brat ima P10, šta znam, ne zaostaje naročito mnogo u odnosu na moj U11, koji naravno jeste vidljivo brži, ali razlika nije drastična, tako da čisto sumnjam da je lošiji od HTC 10.

Послато са HTC U11 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno