Šta je novo?

Mobilni telefon Telefon do 600e S22 vs Pixel 7

Koji mobilni telefon kupiti

brancic

Slavan
Učlanjen(a)
30.03.2008
Poruke
789
Poena
330
Pozdrav,

Ne mogu da se odlucim. Najbtinije kod telefona mi je Dual sim podrska, kamera i baterija. Igrice ne igram, tako da mi to aspolutno zadnja stavka.
Gledao sam i Iphone 13 mozda ali nikad nisam koristio IOS. Pixel bi trebalo da je najbolja opcija ali me plasi to ispadnje iz mreze kao i servisna podrska u zemlji koje nema.
Svaka pomoc je dobrodosla.
Pozdrav!
 
Jedina mana S22 je baterija koja cesto zna da bude jadna. Tu ga Pixel sije. E sad sve ostalo je na strani S22, mada iskreno ja vise volim slike na Pixel telefonima nego na Samsungu pa mi ni zum kamera nije preterano bitna.
 
Zaboravih da dodam, Pixel 7 koristi novi G2 tenzor procesor koji ima najnoviji samsungov modem i signal je na nivou i nema problema koje je imao G1 u pixel 6.

Garancija je uglavnom preko prodavaca sa KP, ali je telefon jednostavan za popravku i delovi su preko jeftini. Tipa ceo originalni ekran je kod iFixita oko 120e.
 
A ovo ispadanje iz mreze? Sluzbena bi mi bila druga kartica i nemam luksuz da budem nedostupan zbog prirode posla.
Zaboravih da kazem da trenutno imam s20 fe exynos, a pre sam imao s9 +.
Uglavnom sam zadovoljan sa njima bio
 
A ovo ispadanje iz mreze? Sluzbena bi mi bila druga kartica i nemam luksuz da budem nedostupan zbog prirode posla.
Zaboravih da kazem da trenutno imam s20 fe exynos, a pre sam imao s9 +.
Uglavnom sam zadovoljan sa njima bio
Ja do sad ni jednom nisam ispao iz mreže, kažem mu opet to je bila boljka pixel 6 setije i Tenzor g1 procesora.
Mada ne znam kako radi dual sim na g2 ne koristim ga.
 
Pixel 7 Pro 700e nov iz nemacke
 
Sačekaj malo, pa pojuri S23 seriju. Ako već hoćeš Samsung.
 
Dabome. Sacekaj s23 obican.
 
Ma nije da hocu Samsung, najvise mi se svidja trenutno pixel :)
A gledao sam u skorije vreme da uzmem nesto posto moram moj da prosledim dalje :)))
hvala ljudi na savetima
 
Ja sam platio svoj Pixel 7 560e, siguran sam da S22 ne vredi tih ~250e vise :)
 
Nazad
Vrh Dno