Šta je novo?

Mobilni telefon Telefon do 600€

Koji mobilni telefon kupiti

MrMiki:)

Poznat
Učlanjen(a)
05.08.2020
Poruke
13
Poena
45
Trenutno koristim S21 FE, telefon je zaista perfektan, ali zbog očajne baterije odlučio sam da ga zamenim. Hteo bih da izbegnem Samsung i Iphone. Koji telefon biste preporučili do 600€ sa kp?

Trenutno su mi favoriti sledeći modeli:
  • Honor 200 Pro
  • Realme GT 6 16/512GB
  • OnePlus 12R
 
Honor 200 Pro ako ti treba dobra kamera.
Oneplus ako ti je kamera manje bitna.
 
GT 6 dolazi bez punjača u kutiji.
Šta kažeš na Nubiu Z60 ultra?
 
GT 6 dolazi bez punjača u kutiji.
Šta kažeš na Nubiu Z60 ultra?
Imas na kp solidan broj punjaca za oppo/vivo/op/realme od 65W za 2-3 hiljade dinara.
Sto se teme tice, u slicnoj sam dilemi, s tim da mislim da cist op12 daje vise za 720-750e u odnosu na ostale modele.
Ovako, mislim da je gt 6t best buy, i u odnosu na nord 4 i honor 200 pro, pa cak i bolji buy (shodno razlici u ceni) u odnosu na 12r i gt 6.
Ja sam u kombinaciju ovih ubacio i obican 12 i magic 6 pro, nude vise nego sto je razlika u ceni. Mozda ti igra da dodas jos malo preko budzeta i uzmes flagship (ili kako god se to vec zove) u odnosu na ove vise srednje modele...
 
O+12 je i meni favorit, ali je izvan navedenog budžeta. A koliko vidim, OP bi želeo i 512GB interne, što ove"jače" modele izbacuje iz trke... O+N4 i GT 6T bi tu bili super izbor po meni jer se za najmanje para dobije najviše memorije i pristojne kamere. Nubia Z60 je cigla, ali ima ubedljivo najbolju bateriju, a vrv i kamere. Tu je i brzo punjenje, "ceo" ekran i čini mi se da jedini dolazi sa punjačem u kutiji. Sa druge strane su duže podržani modeli, sa solidnom preformansama, ali je cimanje naći punjac koji će omogućiti punu brzinu. Nekome je to minus, nekome nije. U svakom slučaju, na OPu je da odluči na šta će dati svoje pare.
 
Trenutno koristim S21 FE, telefon je zaista perfektan, ali zbog očajne baterije odlučio sam da ga zamenim. Hteo bih da izbegnem Samsung i Iphone. Koji telefon biste preporučili do 600€ sa kp?

Trenutno su mi favoriti sledeći modeli:
  • Honor 200 Pro
  • Realme GT 6 16/512GB
  • OnePlus 12R
Imaš honor 200 pro ovde u oglasima sa punjačem zajedno za manje od 600e ukoliko nisi već uzeo
 
Nazad
Vrh Dno