Šta je novo?

Tehnomanija rerna za 0 dinara

Pogrešili i kasnije samo izmene i nikom ništa. Ili kažu da nemaju na stanju. Ja "kupio" da vidim baš šta će se desiti . Stiglo mi je da mi je primljena narudzbina ali takođe piše kontaktiraćemo vas telefonom radi potvrde :)
 
Poslednja izmena:
Javi sta je bilo :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Meanwhile ovako nešto se desi u Americi i neko poruči ili odštampa ovo - po zakonu mora dobiti za 0 dolara ;)

Bila je jedared greška za Playstation 4 gde su u Wallmartu imali cenu 18.99$, nešto totalno levo stavili, ljudi odštampali, na ponudi pisalo da važi samo u prodavnici tog i tog datuma i taj dan ko god je došao sa tim "kuponom" svi su dobili PS4 za 18.99$.
 
To je ozbiljna država za razliku od naše.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
0 din nije cena. Cena nije formirana.
 
A gde piše da cena nije formirana ? Piše 0 RSD , akcija bato :D Naravno ovo kod nas može da prođe ovako i nikom ništa.
 
Poslednja izmena:
Ne piše akcija. Sa pravne strane mislim da je tako. Tako je bilo prošli put.
 
Proizvod koji ste tražili više nije dostupan :)
 
Naravno :d Prošla akcija, nestalo sa lagera :p
 
Nema je ni tako.
 
Ništa onda da ih zovem da pitam kada mi stiže naručeni proizvod :)
 

gif10.gif


Naravno :d Prošla akcija, nestalo sa lagera :p

tumblr_mn85bvXMer1r1avq8o1_500.gif


:d
 
razumem da svako od nas zeli da prodje sto jeftinije pri bilo kojoj kupovini, razumem i pokusaj zloupotrebe necije greske, ali ne razumem prituzbu kako nam je drzava smrdljiva jer ne moze da se natera doticni prodavac da nam isporuci robu po mentolskoj ceni
 
Poslednja izmena:
Meanwhile ovako nešto se desi u Americi i neko poruči ili odštampa ovo - po zakonu mora dobiti za 0 dolara ;)

Bila je jedared greška za Playstation 4 gde su u Wallmartu imali cenu 18.99$, nešto totalno levo stavili, ljudi odštampali, na ponudi pisalo da važi samo u prodavnici tog i tog datuma i taj dan ko god je došao sa tim "kuponom" svi su dobili PS4 za 18.99$.

Isti zakon vazi I kod nas, i primenjuje se u vecini supermarketa. Cena koja je istaknuta u rafu ispod robe je vazeca, ako nadjes u Ideji, Rodi ili nekom vecem lancu cenu koja nije odgovarajuca, samo donesi proizvod na kasu, videces da ce ti je bez problema prodati po manjoj ceni. Tj prvo ce reci 'jaooo pa to u rafu je greska' ali ti insistiraj da to nije tvoj problem, i oni ce popustiti jer se razlika u ceni na rafu i kasi vodi kao obmana potrosaca, a kazna je debela za tako nesto ;)
 
Mrzi me da tražim sada, ali bilo je slučajeva u svetu gde su se dešavale ove i slične greške,
s tim što su tada prodavci morali da izađu u susret i odrade sve isporuke pre nego što su ispravili svoju grešku.

A uostalom, tehnomanija i slični ionako imaju takve marže da komotno mogu da prodaju po 0 dinara narednih mesec dana,
i tek onda bi bili kvit sa kupcima. :d
 
Meanwhile ovako nešto se desi u Americi i neko poruči ili odštampa ovo - po zakonu mora dobiti za 0 dolara ;)
Mislim da ne vazi za 0 dolara, jer ne postoji zakonska mogucnost da se nesto proda za 0 dolara (kod nas ne sme 0 dinara, uvek je ono za dinar recimo)

@Floyd, za ovakve cene, gde je ocigledno i IQ20 personi da je greska, ima smisla, ali zakon mora da obavezuje prodavce da SVE sto kazu moraju da ispostuju, posebno u smislu opisa proizvoda i mogucnosti kupovine.
Kako ces odrediti da je neka cena stvarno greska? Na zapadu nekada i ima takvih rasprodaja (recimo krajem prosle godine provideri prodavali S5 za 1$ za prepaid dopune od preko 100$, sto ocigledno jeste prejeftino, ali stvarno su hteli da rasprodaju S5)
 
To za S5 se sećam pre 15-ak godina Phillips Savy se prodavao za oko 120 evra (ili beše maraka) ko uzme prepaid paket sa toliko kredita dobija telefon za dž. Prošle godine sam video u CH Nokiju 225 uz prepaid karticu sa 10 franaka kredita je bila 15 franaka, a sama kartica 9 franaka.
 
ja naručio ženi usb flešić od 300 din i rernu
zove me sad teta iz tehnomanije, kaže nemaju taj usb na stanju, da li hoću zamenski ili da mi vrate pare
ja reko pošaljite samo rernu :)

jao pa to je sistemska greška, to ni nemamo na stanju
 
Reci im da hoces zamensku rernu posto nema te :)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
I da plate troskove slanja jer su neozbiljni :d

Sent from my D6503
 
ja naručio ženi usb flešić od 300 din i rernu.....

Ahahahahahaha, ovo je bilo iskusno, da pomisle u TM kako nije neki 'levi' koji je dosao na sajt po rernu 's greskom', vec je trazio USB pa naleteo i na rernu ;)
Evo, da je moja TM ja bih ti za kreativnost poslao zamensku rernu.
...LEGO rernu :D
 
Isti zakon vazi I kod nas, i primenjuje se u vecini supermarketa. Cena koja je istaknuta u rafu ispod robe je vazeca, ako nadjes u Ideji, Rodi ili nekom vecem lancu cenu koja nije odgovarajuca, samo donesi proizvod na kasu, videces da ce ti je bez problema prodati po manjoj ceni. Tj prvo ce reci 'jaooo pa to u rafu je greska' ali ti insistiraj da to nije tvoj problem, i oni ce popustiti jer se razlika u ceni na rafu i kasi vodi kao obmana potrosaca, a kazna je debela za tako nesto ;)

Mozes ti zakon macku o rep da okacis, jel znas. Ja sam jedan od onih sto naprave haos u prodavnici kada se tako neka greska potkrade, nemam milosti. Medjutim, i pored pozivanja na sve i svasta i kontaktiranje nadleznih nikad nista nisam napravio.

Sto se konkretno situacije iz ove teme tice, tako sam ja imao situaciju od pre puno leta kada je kod jednog, sada vec propalog retail-era bio neki PVA Samsung od 17" (onaj sto je mogao da se rotira u svim osama, valjda P serija) za 50 evra. Ja zvao, otisao u par lokala. Naravno nema ili je otislo ili nikada nije ni bilo :)

Bio sam mladji pa nisam hteo da talasam, ali smatram da ukoliko neko zahebe na radnom mestu treba da snosi posledice ma koliko zaheb bio mali a posledice velike. Naravno da im je drago sto su propali, svi takvi i treba da propadnu. Za nesposobne nemam milosti.
 
Verovatno su propali jer su svi porucivali tog Samsunga za 50e ;)

U Idei/Maxi-u ti nisu dali po ceni sa rafa ako se razlikuje od kase??
 
Idea, lokalna, seoska. Menjaju radnike kao na traci. Tu devojku sto je bila glavna kada su mi se takve situacije dogadjale su posle najurili jer je imala neki dil sa lopovima koji su svako malo pljackali radnju. Desila se i racija. Ma cirkus od radnje a pise Idea. Vise puta su se takve stvari desavale, imao sam osecaj da to namerno rade. U vecim Idea radnjama nisam imao tih problema.

Tako da sledeci put kada se sazalite na onoga sto radi za "15 hiljada" na kasi jer ce na njihovoj kicmi da se slomi taj "popust", nemojte. Ko zna o kakvoj se bagri radi. Ima ljudi koji zaista nemaju izbora ali brate ima i onih drugih, koliko hoces.
 
Nazad
Vrh Dno