Šta je novo?

Tehnomanija prodala win win shop i emmi shop

MilosCvetic87

Zapažen
Učlanjen(a)
14.04.2021
Poruke
30
Poena
20
poceo da zatvara sve radnje i radnici ostaju sve radnika vise bez posla to i pre su radnici davali otkaze i dok nije preuzela tehnomanija i sad je promenijo drugo ime drugi vlasnik firme i zatvara se sve vise win win shop i emmi shop
 
kod mene i centru se zatvorila win win shop pre neki dan i ostala mi je samo jedna radnja win wina u drugom kraju grada
 
Veovatno je hteo da napise da su usli u skup roaming pa sad moraju da gase pakete.
 
nazvao je ganar shop,ganar house,ganar retail drugi naziv firme i drugi vlasnik
 
Dve reci, domaći film.
 
Au pa da sam se trudio ne bih mogao ovaku racenicu da sklopim, svaka cas
 
ovo zvuči kao da je opljačkana
 
Ne nisam na to mislio,možda se nisam dobro izrazio.Prolazim pored nje svaki dan i do juče puna robe bila sad totalno prazna.
 
Mi se išalismo lepo na prvu loptu. Možda čovek tamo radi, ili neko njegov iz porodice, pa je vidno uzbuđen. Danas je baš teško do posla u manjim mestima.
 
Baš ste bezobrazni. :)

Ja nisam ni znao da je WinWin u vlasništvu Tehnomanije. Ova država je stvarno jedno presmešna tvorevina.
 
WinWin i Emmi su odavno Tehnomanijini. Neke radnje su preimenovali u Tehomanija, a neke su zadržale WinWin logo. Emmi logo mislim da nisu nigde zadržali.

Meni uopšte nije ni bilo jasno kako su živeli sa tolikim brojem maloprodajnih objekata. Sama prodavnica za svojom logistikom i zaposlenima jeste veoma veliki trošak. IT i uopšte tehnička oprema se i tako sada u većini slučajeva izaberu on-line, a onda kupe na najjeftinijem mestu koje opet nađeš on-line. Dakle, maloprodajna prodavnica teško da ima smisla i trošak za njeno funkcionisanje je teško prihvatljiv.
 
nazvao je ganar shop,ganar house,ganar retail drugi naziv firme i drugi vlasnik
I ko je novi vlasnik firme (firmi)?
Ima ime il je neka firma ...?

Gde za garanciju da idu i kome da se obrate kupci koji su bilo sta uzeli u WinWIn ili Emmi-u ?
 
Ganar shop je na istoj adresi u Čačku kao i WinWin, a isto i ovlašćeno lice.
 
I ko je novi vlasnik firme (firmi)?
Ima ime il je neka firma ...?

Gde za garanciju da idu i kome da se obrate kupci koji su bilo sta uzeli u WinWIn ili Emmi-u ?
Roaming. Neša je gazda 😎
 
Bio bi mu pravi potez da se otarasi Neposistema. Za sada kupci mogu samo da ih izbegavaju jer im je roba prakticno bez garancije. Skoro sam kupio tv qled, a tehnomaniju sam otpisao unapred.
 
Usput, Tehnomanija je vlasnik i Roda tehnike. Otkad je Agrokor preuzeo Merkator, a time i Rodu kreće sunovrat pomenutih trgovina, da bi se u poslednje vreme se Rodini objekti prodavali uz uzimanje u zakup objekta od novog kupca. Uz sve to smanjuje se površina trgovina unutar objekta radi izdavanja dobijenog prostora.
 
U NSu u merkuru je bila tehnomanija u sklopu rode ali posto se na spratu otvorila tehmonedia zatvorili su tehnomaniju. Usput rekao bi da roda i idea polako pucaju znam da su trebali da ih kupe stranci ali su odustali na pola puta
 
Kad spomenu Tehnomediju, ko su sad oni?
 
Nazad
Vrh Dno