Šta je novo?

TeamNET Media

vladafkv

Poštovan
Učlanjen(a)
31.12.2016
Poruke
884
Poena
95
TeamNET Media je firma bliska NetNet Telekomu iz Niša. Imaju svoju mrežu u Novom Sadu i Bačkoj Palanci. A od NetNet Telekoma iznajmljuju optičku mrežu za distribuciju televizije u Nišu (jer NetNet samostalno nema uslugu televizije). U principu vrlo blisko sarađuju ove dve firme, iako je ponuda u Nišu nešto bolja u vidu nešto bržeg interneta zbog konkurencije, ostatak bi trebao da radi na nekom tom nivou - internet odličan u Nišu, televizija, bolja od Jotela i sličnih, ipak nešto iza po kvalitetu od velikih igrača.
 
Moje iskustvo je katastrofalno. Operater za izbegavanje u širokom luku. Slika na programima je blago rečeno loša, ponuda programa slaba (gotovo da nema HD kanala, a neki kojima piše da su HD nisu zapravo ni blizi), interfejs aplikacije za menjanje programa kao iz 90ih. Odmah nakon instalacije usledili su problemi, programi su zapucavali posle 15 minuta gledanja. Posle zamene uredjaja od strane njihovih operatera kanali su počeli da seckaju, zapinju, isto nakon nekog vremena gledanja... Jesu za nijansu jeftiniji od drugih ali tu razliku u ceni sam platio živcima. Ne bi ih preporučio ni najgorem neprijatelju
 
Ja sam korisnilk TEAMNET MEDIA vec 9 godina i nisam imao nikakvih problema sa njima, to sto vama narodu covek ne moze da ugodi nisu oni krivi niti bilo ko drugi. Nameste vam tv, onda kukate na net, kad vam nameste net onda kukate na tv. Za svaku sitnicu samo kukate. Uzeo sam malo brzi paket neta i prezadovoljan sam, nemam prekide, nemam pucanja, i ostalih sranja. Celo moje drustvo je doslo kod njih i svi smo prezadovoljni. Svakome bih preporucio ovog provajdera, nadjite mi negde bolji odnos cene i kvaliteta! idite u mts i cekajte danima da vam dodju na reklamacije, dok se u mediji ceka samo 24h! Moj primer, javio sam se za zamenu paketa, presao sa paketa 70/7 na 140/14 i ekipa je dosla odmah sutradan oko 9h.
 
To je NetNet a uskoro postaje Mts,gde je opticki internet stabilan i gde nisu povecavali brzine zadnjih 5 godina a televizija je ocajna,secka,prekida,davi se,malo hd kanala,neki kanali sluze za ukras posto nema slike kao i radio kanali gde pola seckaju a pola ih uopste nema,sto sve treba izbaciti.
 
Seckaju i prekidaju? Kako kod mene nema toga? :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno