Šta je novo?

Tastatura?

  • Začetnik teme Začetnik teme Protos
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Protos

Čuven
Učlanjen(a)
02.03.2006
Poruke
474
Poena
645
Da li ima u Beogradu da se kupi ovakva tastatura (podeljena) moze i drugi proizvodjac.

keycc.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
A jesi li procitao komentare? Niko je ne hvali, bice da je to glavni razlog zasto je nema.
 
"Komplet je super, godinu ga imam i nikakvih problema, na tastaturi jos nisam menjao baterije, dok na misu nesto cesce menjam, svaka preporuka.Tako da ko ima proleme sa ovim kompletom ili ne zna da rukuje sa njim ili je toliki baksuz da naleti na falicni !!! "
 
Nađi negde Microsoft natural 4000, ako je ima negde...
 
Poslednja izmena:
Ja imam tastaturu sa slike i prezadovoljan sam njom. Bezicna je i odlicno radi godinama 🙂
zamenila mi je ms4000 bas zato sto sam hteo bezicnu :> nema je zato sto je stari model i zato sto je trziste za ove ergo tastature ipak ograniceno...
 
Da, ograniceno....

koja je bolja sto se tice kvaliteta izrade ms ili logitech? koliko cesto moras da menjas baterije na njoj?
 
Nazad
Vrh Dno