Šta je novo?

Tablet Lenovo A7-40 problem

kobaz

Poštovan
Učlanjen(a)
07.12.2014
Poruke
3
Poena
51
Kupio sam nedavno ovaj tablet ali imam problem jer prebrzo trosi bateriju. vec nakon pet minuta koriscenja on pokazuje nekoliko procenata manju bateriju i to se progresivno smanjuje. U spesifikaciji pise da traje 7.5 sata intezivnog koriscenja ali od toga nema nista. Mislim da su mu 3,5 sata puna kapa. Baterija mu je 3450mah pa mislim da je mogucnost koriscenja dosta kratka. Takodje predugo se na punjacu puni i sve mu to dosta smanjuje autonomiju. Zanima me dali neko ima slicna iskustva sa ovim uredjajem?
 
to na papiru sto pisu zaboravi....i kod jeftinih i kod high end tableta.Prvo vidi sta ti najvise crpi bateriju, pa pogasi sve servise koje ne koristis i pogasi sinhronizacije koje ti ne trebaju.Disejbluj i aplikacije koje ne koristis(npr one gugl aplikacije koje ne koristis)
 
to na papiru sto pisu zaboravi....i kod jeftinih i kod high end tableta.Prvo vidi sta ti najvise crpi bateriju, pa pogasi sve servise koje ne koristis i pogasi sinhronizacije koje ti ne trebaju.Disejbluj i aplikacije koje ne koristis(npr one gugl aplikacije koje ne koristis)

Pokusacu sa tim, pa da vidim. Hvala ti...:)
 
Daj mu malo vremena, biće bolje. Evo vidi šta sam ja onemogućio:
611d411fe5117c01692359804e188710.jpg

9066c22d86738a94e626c8eac95b13e0.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa da, sve sto ne koristim a radi stalno. Za neke imam alternativu a neke su.... Lenovo ID? Phone? Blade mode detect servise?
 
Nazad
Vrh Dno