Šta je novo?

.:SyncMaster 957DF Procena:.

  • Začetnik teme Začetnik teme filipp
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

filipp

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2003
Poruke
847
Poena
619
Vlasnik sam pomenutog monitora, pa zbog prodaje(prelazak na TFT) zanima me koliko ovo sada moze da vredi.
Monitor je u odlicnom stanju i bez garancije.
Star oko 3 god.
Svaka sugestija dobrodosla.
 
Buduci da je bez garancije mislim da ne mozes vise od 70-75 eu za njega da dobijes....pozdrav 🙂
 
Poslednja izmena:
Za te pare bih ga ostavio da trune ili bih ga poklonio... :d

Bez 100 evra nista... 😉
 
Delija je napisao(la):
Za te pare bih ga ostavio da trune ili bih ga poklonio... :d

Bez 100 evra nista... 😉

Pazi ako monitor nema garanciju znaci da je star nesto preko 3 godine (uzimajuci u obzir da vecina nasih firmi daje 3 god garancije na samsung), drugo taj model se ne prozivodi, a naslednik moze da se nadje za oko 165-180... niko nece uzeti ako bude trazio 100 eu, ajd da mu je makar ostalo tipa godina dana garancije .... ali ovako tesko......

Filipe mozes da pokusas, ali mislim da ces ga onda prodavati mnoogo dugo, poz
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno