Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Vlasnik sam pomenutog monitora, pa zbog prodaje(prelazak na TFT) zanima me koliko ovo sada moze da vredi.
Monitor je u odlicnom stanju i bez garancije.
Star oko 3 god.
Svaka sugestija dobrodosla.
Pazi ako monitor nema garanciju znaci da je star nesto preko 3 godine (uzimajuci u obzir da vecina nasih firmi daje 3 god garancije na samsung), drugo taj model se ne prozivodi, a naslednik moze da se nadje za oko 165-180... niko nece uzeti ako bude trazio 100 eu, ajd da mu je makar ostalo tipa godina dana garancije .... ali ovako tesko......
Filipe mozes da pokusas, ali mislim da ces ga onda prodavati mnoogo dugo, poz