Šta je novo?

SuperNet

pajam24

Slavan
Učlanjen(a)
09.08.2006
Poruke
678
Poena
320
Moze da bude stvarno velika stvar na cripto sceni, ali naravno ne mora da znaci. U toku je presale na BTER-u i jos jednom mestu. Ovo je ideja poznatog jl777 codera i naisla je na ogroman pozitivan odaziv. Vec u prvih par sati prikupljeno je vise od 2200+btc.


Informisite se o svemu ovde: https://bitcointalk.org/index.php?topic=762346.0


Napomena - Ovo nije coin vec ideja o mrezi koja ujedinjuje unikatne coine sa ciljem da se funkcije svakog coina dele izmedju sebe. Naravno prica je mnogo slozenija od toga pa cete morati da citate.
 
Ja sam samo stigao da procitam Bter i NXT dva velika mutava prevaranta...

Deli ako ista pametno ukapiras ili pomislis... ja dalje nemam volje da citam :)
 
Ja sam samo stigao da procitam Bter i NXT dva velika mutava prevaranta...

Deli ako ista pametno ukapiras ili pomislis... ja dalje nemam volje da citam :)

Upravo to se i meni desilo... otisao na link, video par redova i odustao od daljeg citanja. Ne kazem da je lose, vec sam oguglao na tekstove, vid mi se pokvario.
 
Upravo to se i meni desilo... otisao na link, video par redova i odustao od daljeg citanja. Ne kazem da je lose, vec sam oguglao na tekstove, vid mi se pokvario.

Hehehe, stivo je zahebano krajnje, jer je tip u najmanju ruku lud... Mnogi ljudi se zale da citaju thread sa engleskim recnikom.

Evo jednog posta koji objasnjava bas ukratko sustinu:

"SuperNET is to a crypto like the internet is to a website

It is an integrated tradinghouse/incubator/software/advertising entity that has a very promising business plan of aggregating users and monetizing the internal and external traffic. All of this is being sold at close to book value to investors.

Basically SuperNET will help productive people in crypto to earn revenues from the revenue sharing and also for investors to get a low risk way to participate. 20% of the SuperNET revenues are going back into the contributing coin communities.

All the while encouraging and reinforcing unity via technological, financial and social bonds and allow each coin to enhance its own identity and brand as they are cross marketed to all the SuperNET users via context sensitive optimized ad inventory, that is most useful for each user.

The tradinghouse will be a global 7x24 team based trading combined with individual trading based on each traders results

The incubator (NXTventure) provides funding to devs to create software for the SuperNET that enhances the overall monetization, this monetization only being possible when value is created for the user.

The software is the sum of all asset companies and cryptos that are joined together to create the useful services, eg decentralized trading

The advertising is the total inventory created by all the user minutes interacting with the dynamically generated context sensitive HTML GUI

James"


Ja sam ubacio 1btc, toliko sam spreman da rizikujem pa ako je scam, krastavac idemo dalje...
 
Problem je sto ja nimalo ne razumem koncept :)
 
Vrtenje u krug, previse komplikovano. Izmisljanje tople vode, nema upotrebne vrednosti.
 
LOL @upotrebna vrednost u crypto valutama :D
 
sto?!?!...Bitcoin je ima, litecoin isto u manjoj meri. Svi se vrte oko nekakvih inovacija u programiranju koji nemaju nikakvo uporiste osim vrtenja u krug. Anonimne transakcije su se pokazale neupotrebljivim kao i mnogo drugih stvari koje sluze samo da se bez ikakve potrebe pumpa novcic!

Evo freshcoin gura u tom pravcu, upotrebne vrednosti veoma dobra ideja, pratim ih vec par nedelja!
 
Supernet investicija se za sada ispostavila kao prilicno solidna. TOKEN je konvertovan u UNITY u odnosu 1:1, a vrednost je trenutno oko 40% veca od presale cene. Prve dividende ce se uskoro isplatiti takodje... Ovo je tek pocetak Superneta jer Jl777 radi punom parom...
 
jl777 je opasan prevarant i ponzi operater.

dakle, ko prvi izađe - taj najbolje izađe.

Hmm, kako si to skapirao...?

Ja pratim situaciju dosta dugo... Za sada se još nije desilo da nije odradio što je rekao... a ko ga je slušao šta i kad da kupuje DOBRO je napunio džepove sa mnogo lepih $$$...
 
Nazad
Vrh Dno