Šta je novo?

striming servisi pretekli kablovsku TV

ZorMi

Čuven
Učlanjen(a)
11.08.2002
Poruke
2,655
Poena
795
Moja oprema  
Laptop
HP Spectre x360 - 15-bl152nr / MS Surface Pro 3 / HP 15-dw2009nm...
Tablet
Samsung 8 / Xiaomi MiPad5...
Mobilni telefon
Samsung Galaxy A70
Pametni uređaji
Samsung Galaxy Watch
Xiaomi MiAir Purifier 3C
Xiaomi Mi Robot Mop...
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Naravno da se linearnoj (24h se vrti neki program) televiziji polako vidi kraj barem u ovom obliku kako znamo.

To se zna još od vremena kada je televizija prvi put "izašla" na internet.

Sa dostupnošću informacija na mreži promenile su se navike ljudi u potrebi za istim.

Nekada pre 30 i više godina tv je bio glavni izvor informacija koji je dopreo do najvećeg broja ljudi.

Danas u svakoj sekundi preko telefona i mreže možete naći sve što vas zanima i treba.

Budućnost je u VOD servisima ili popularno video na zahtev gde ćete platiti za jednu utakmicu koju gledate ili film ili seriju, emisiju a ne za hiljade kanala od kojih realno pratite desetinu i oni vam stave fiksnu mesečnu cenu gde realno imaju ekstra profit od bar 30%.

Pametni tv će raditi samo na aplikacije preko kojih ćete ili karticama ili online pay procesorima (Paypal, Payoneer, Gpay, Apple Pay, Skrill da ne nabrajam ruske i kineske trebaće mi 3 dana 😁) plaćati sadržaj koji će te gledati.

Ima tu čitava nauka i sistem koji se uveliko razvija i sprema za budućnost kada gazde televizija i kablovskih budu spremne za tranziciju. 😁

p.s. Udavih vas 😁
 
Ne pamtim kad sam gledao neki TV kanal, čak mislim da TV box i nije uključen u struju.
 
Nazad
Vrh Dno