Šta je novo?

Stremio

Pozdrav. Tek sam inastalirao stremio na Vontar. Šta je obavezno da se ima od 'addon'- a.
Dodao sam torrentio i vidim da tu skoro sve ima što se tiče filmova. Šta još
 
Koji je trenutno "best buy" android box za Stremio?

Mi Box S 2nd gen deluje kao dobar izbor?
 
Pozdrav. Tek sam inastalirao stremio na Vontar. Šta je obavezno da se ima od 'addon'- a.
Dodao sam torrentio i vidim da tu skoro sve ima što se tiče filmova. Šta još
Cyberflix katalog, Tmdb i Trakt ako koristiš.
 
Nemam Sljamsung ali ako ima internet browser probaj stremio web varijantu.
 
Sigurno browseru te serije nedostaje nesto sto je potrebno, jedino da se javi jos neko ko ima C9.
Nama na C1 radi super, otvara strimove od preko 90GB i ne stuca. Jedino DTS nece nema licencu.
 
Ova adresa app.strem.io radi, ali aplikacija ipak puno ljepše i brže radi.
I još preko browsera ne ide DV.
 
Radi i DV samo zavisi od izvora, probaj recimo Grand Turismo.
 
Ova adresa app.strem.io radi, ali aplikacija ipak puno ljepše i brže radi.
I još preko browsera ne ide DV.
Važno da radi. Meni je slika preko nje mnogo bolja nego preko Eon Boxa, mada jeste brže kretanje kroz meni na boxu. Ali ovde mi je lepši interfejs i mnogo brži nego web.strem.io. Naravno koristim magic remote.
 
Šta li ovo može biti, nemam RD nalog, koji god snimak da probam isto. LG C3, preko browsera.
I gde vidite koliko ima seedera?
 

Prilozi

  • IMG_20231129_175416328.jpg
    IMG_20231129_175416328.jpg
    398.6 KB · Pregleda: 63
Instaliram ovo cudo, tanak sam sa vremenom. Ako moze pomoc :)

Instalirao Stremio, sad treba da skinem torrentio i u njega unesem podatke sa RD koji cu da platim (9e).

Sta da radim za titlove? I jel mogu da gledam Arene i SK kanale uzivo nekako?

Hvala.
 
Za titlove opensubtitles radi čini mi se. Ili otvori u eksternom playeru tipa Kodi jer titlovi.com rade jednom u mesec dana. Kanali nemaju veze sa Stremio.
 
Šta li ovo može biti, nemam RD nalog, koji god snimak da probam isto. LG C3, preko browsera.
I gde vidite koliko ima seedera?
Ne može na TV-u preko browsera ako nemaš RD nalog. Torenti ne rade.
Evo sad probao LOTR 135GB sa Just player i pušta sasvim uredno. Imaš negde drugde problem.
Izvini jesi li preko Stremia našao taj LOTR od 135 GB? Pošto meni ne izlazi ni približno toliko veliki fajl. Koje addonove koristiš?
 
E da, dajte neke korisne savete, tj must have podešavanja Stremia..
 
Evo uspeo sam da ga pronađem, ali dešava mi se nešto jako čudno. Ni za jednu 4k verziju ne pronalazi naše titlove iako ih na opensubtitles ima. Za 1080p pronalazi. O čemu se radi?
 
Kod mene su prvi titl srpski, drugi hrvatski. Subitle size 105 vertical offset 7 ili 10. Naravno RD nalog.
 
Da li nekome Stremio pronalazi titlove za bilo koju 4k verziju LOTR?
 
За викенд сам одгледао сва три дела продужене верзије,4к,хдр стрим око 15гб беше,за сваки је био Српски превод.
Možeš li da proveriš sada, molim te baš me zanima. Jesi li sigurno preko Stremia gledao, da nisi koristio neki externi player, Kodi, Vlc? Sem onih embedded pokazuje samo španski,češki i portugalski brazilski.
 
Брате сад сам на Лиги шампиона,вечерас ако се сетим па ћу ти јавити...
Чак сам Повратак Краља у недељу почео а завршио у понедељак вече.
На ТВ-у имам само Стремио,тако да само преко њега гледам нешто што нема на стриминг платформама.
 
Nazad
Vrh Dno