Šta je novo?

Stremio

Ajde cisto da napisem i sebe ispravim ( neko ko je lenj ko ja i kad vidi da ga nema pomisli i da je nemoguce i odraditi npr. dodati addon Torentio ) mada su to vec ljudi pisali i objasnili samo ne ovde ( Kodi tema )
Elem kad se instalira Stremio i ode na addons i ne nadje Torentio u vec ponudjenim addonima za instalaciju treba otici samo na sajt
I odraditi podesavanja koja zelis i instal
I normalno addon ce se instalirati u Stremio apk sa nalogom kojim ste se ulogovali
Izvinjavam se jos jednom
 
Ima i Orion sa RD, ali nisam probao.
 
Trakt scrobbling is not yet supported, we are working on adding support and it should hopefully be available soon.
ja sam lagano odje... trakt i maknuo ga, watching progres mi handla sam stremio na bilo kojem uređaju da sam, preko weba/moba ubacim naslove u library, za kreiranje nekakvih preporuka mi ne treba a ima i tmdb i imdb addonovi ako se baš hoće scrollati kroz app i nešto naći,nekakvo ocjenjivanje me isto ne zanima tak da mi trakt ustvari uopće ni ne treba...
Ima i Orion sa RD, ali nisam probao.
torrentio je brz i nađe sve što mi treba, dok je tako ne diram ništa 👌
 
istekao edit, sjajno sjajno... jednostavno i brzo. stremio torentio RD

Dajte neke addonove, probao imdb watchlistu da ubacim na onu foru gde se ubacuje user id imdba ali ne radi. Trakt me ne interesira ne koristim ga.
 
ne radi imdb watch lista, probao i ja ali meni ne radi niti u kodiju,
probaj tmdb movie database, tmdb alternatives, imdb catalogs,rotten tomatoes catalogs,rpdb cataloges...

par postova gore stavio sam link sa popisom addonova, pitanje je naravno koji rade sa novom android verzijom
 
Ja i dalje imam problem sa titlovima.
Sad mi u Stremiu uopšte ne nalazi Titlovi 1.0 addon u pretrazi a kad odem na sledeće linkove koje mi je kolega forumaš "gec" postavio da instaliram Titlovi 2.0 addon, sada mi javlja error

Mogu da instaliram samo Opensubtitles addon ali mi on ne nalazi skoro ništa od srpskih i hrvatski titlova.
 
probaj deinstalirati sve addonove za titlove pa ono uđi izađi itd, titlovi.com se mora pojaviti
preko čega postavljaš addonove? na mobu, u browseru ili preko windows aplikacije?

preko browsera možeš preko ovog linka:
https://app.strem.io/#/

ako ne ide preko njega probaj instalirati windows aplikaciju pa preko nje...
Radi imdb watch lista.
evo probao opet,znači lista mi je public kako je uvjetovano, stavio sam link do svog accounta kako piše da treba "https://www.imdb.com/user/urmojimdbbroj/" i kita,kaže "failed to fetch"
 
Poslednja izmena:
To sam i probao remotely, stavi listu na imdb da bude javna ali i tafa nece izbacuje gresku u stremiju. Jesi ti radio drugom metodologijom ili isto remotely?
 
Probam i preko moba i preko windows aplikacije.
Od večeras mi uopšte ne vidi titlove 1.0 addon kad odem na pretragu i na mobu i u WIndows aplikaciji i u browseru.
Nalazi mi samo OpenSubtiteles V0.24.0 u Official addons i OpenSubtitles V2.0.9 u Community addons.
Probao sam više puta da deinstaliram i instaliram i opet isto. Obrisao sam i sve druge addonove i samo mi je Torrentio addon instaliran.
Pre 2 dana mi je u jednom trenutku proradilo i povlačio je većinu titlova, mada mi i tada nije bilo jasno što neki titl neće da učita iako kad proverim na sajtu titlovi.com, postoji i srpski i hrvatski titl (npr. We own this city i Black Bird serije).
Da napomenem, da mi je do pre 10-ak dana i ovih zadnjih updateova Stremio android tv aplikacije, sve normalno radilo na TCL C715 televizoru (samo sam je tu i koristio).
 
I meni je večeras prestao da radi titlovi.com addon.
 
To sam i probao remotely, stavi listu na imdb da bude javna ali i tafa nece izbacuje gresku u stremiju. Jesi ti radio drugom metodologijom ili isto remotely?
kod mene ista stvar
Da napomenem, da mi je do pre 10-ak dana i ovih zadnjih updateova Stremio android tv aplikacije, sve normalno radilo na TCL C715 televizoru (samo sam je tu i koristio).
baš čudno, vjerojatno je nešto do os-a, kod mene radi na android tv-u 9 pie, možda da im opišeš problem ovdje pa poprave:
https://blog.stremio.com/stremio-android-tv-hotfixes-and-home-screen-channels/
 
to majstore ovako radi. reci mi sad kad uradim neke izmene u listi tipa dodam neki film itd moram ponovo da ukucam string jel tako? ne povlaci automatski?

p. s. nisam mogao u search kod add ons nego u glavni search na stremiju na kompu... cisto da znaju ostali ako nece da pastujr link u addonsima
 
Evo sad probao, na imdb dodao seriju u watchlist, otvorio stremio, nema je. Obrisao kes na stremiu, ponovo pokrenuo i eto je serija. Ne koristim nesto stremio, pa ne znam tacno na koliko vrsi refresh, dali pri pokretanju ili u nekom vremenskom intervalu.
 
a po to je onda super znaci da ipak vrsi neki update, hvala jos jednom
 
Što ne koristiš trakt? Sam se apdejtuje, a watchliste sa imdb prebaciš u trakt preko mdblist sajta(import list). Elegantnije rešenje, a imaš history, watching, itd.
 
Što ne koristiš trakt? Sam se apdejtuje, a watchliste sa imdb prebaciš u trakt preko mdblist sajta(import list). Elegantnije rešenje, a imaš history, watching, itd.
Ne znam, nikada mi nije trebala aplikacija da pratim sta sam gledao. Serije sam drasticno smanjio par godina unazad. Retko sta novo pocinjem, a vecina sto pratim odnosno sam pratio zavrsilo ove godine ili ce sledece. Mada mozda probam, cim je toliko zastupljen mora da valja. Sto je najgore mislim da sam ga i otvorio pre 10ak godina.
 
Ne znam, nikada mi nije trebala aplikacija da pratim sta sam gledao. Serije sam drasticno smanjio par godina unazad. Retko sta novo pocinjem, a vecina sto pratim odnosno sam pratio zavrsilo ove godine ili ce sledece. Mada mozda probam, cim je toliko zastupljen mora da valja. Sto je najgore mislim da sam ga i otvorio pre 10ak godina.
ja isto ne vidim neku veliku korist od njega osim da si sastaviš online watchlistu a to možeš i preko imdb-a to da on bilježi šta gledam pa mi onda kao nudi nešto mi je bezveze,teško je danas propustiti bilo koju seriju/film taman da hoćeš,nude na sve strane a da mi prati watch progress mi isto ne treba jer to stremio radi odlično...
pogledam na imdb-u o čemu se radi,ako me zanima bacim u watchlistu i ćao
ne znam kako radi u stremiu ali u kodiju to njegovo skroblanje zna zezati i usporavati, barem tako sam pročitao na forumima da se ljudi žale tak da i to mi je razlog protiv...
 
Dosta dugo u nazad imam Stremio na mobilnom i tek čitajući ovu temu mi sine da bi mogao da instaliram i na EON :)
Baš sinoć instalirao , povukao već postojeći nalog, sinhronizivao, sve lepo radi za sad.
Pitanje, dal može da se ubaci titl eksterno iz nekog foldera i kako, u slučaju da sam ne pronađe titl?
 
Nazad
Vrh Dno