Šta je novo?

Stremio

Još lakše na telefonu.
 
Ne kapiram koji je tvoj problem, ali da, postoji i nešto što se zove internet pretraživač na svakom OS-u.
 
problem je tvoje "rjesenje" koje covjeku nece biti ni od kakve pomoci ako ima ajfon, a pitanje je kako bi se i s androidom snasao.
 
Kakve veze ima ako čovek ima iPhone? @Antara piše o tome da podesiš parametre i pluginove za Stremio preko pretraživača sa kompa ili telefona, što radi i na iPhone.
Na iPhone čak radi i streaming sa Stremio/RD preko VLC, provereno.
 
ne, on je napisao da je lakse preko telefona.a nije..niti je pominjao komp..no, dobro..nek sam covjek odluci kako ce, bitno je da podesi.
 
Pokusao sam preko iphone-a i kada dodam api kod u torrentio izbaci mi gresku “safari cannot open this page”, pokusao sam i sa drugim pretrazivacem.. Na android tabletu preko stremio aplikacije radi sve..
 
Ja sam odavno odustao od iOSa i stremia. Probao sam ranije ovo što je napisao @Falcon ali nije ni kod mene nešto uspevalo. Ne gledam skoro ništa na telefonu pa sam olako digao ruke.
Videćemo sa onim sideloadom ako ga bude.
Inače meni je isto preko android telefona ili PC-ja. Čak mi zgodnije preko njihovih android telefona, sedneš, pijuckaš pivo, podesiš i pokupi na tv-u podešavanja. Telefoni im stalno u ruci, kompjuteri su ono diraj samo ako baš moraš :)
 
Fercera, ja koristim tako na iPad, a za avion isklikćem po Stremiu web i onda samo skinem fajlove preko Safarija sa RD sajta za off-line gledanje u VLC.
 
Evo probao, završio za ukupno jedan minut možda na iphone :)
Nego jedino VLC pravi problem sa titlovima, moraću to da pogledam ili da skinem sa titlova pa pustim kao eksterni.
Hvala još jednom!
 
Nazad
Vrh Dno