Šta je novo?

Streaming filmova u Srbiji

Worf

Čuven
Učlanjen(a)
04.03.2004
Poruke
732
Poena
619
Да ли знате неки сајт као што је Netflix а да ради у Србији? Тражио сам ево већ сат времена и не могу наћи ништа легално. Нећу на превару ништа да радим. Хоћу да се региструјем на сајт, да плаћам месечну претплату и да могу да гледам филмове по жељи, и уопште не морају бити високог квалитета, ионако ће бити пуштани на резолуцији 1024.
Видео сам да Netflix може да се гледа и на Wii конзоли, штета што је само за америчко тржиште.
Жена ме стално гњави да јој пуштам филмове а у задње време је наћи филм постало пакао тако да сам се одлучио да платим и не размишљам.

Хвала унапред свима.
 
trenutno nema ali u hrvatskoj postoji OYO servis koji je pod palicom CME-a (Prva TV i čini mi se B92, kod nas) a pre mesec dana su čak dobili aplikaciju za Samsung SmartTV preko koje ide taj streaming, imaju serije, filmove, muziku ... možda i kod nas bude nešto od toga. čak je kod nas tako nešto i logičnije nego tamo gde je takmičenje među televizijama skoro neprimetno a kod nas kao da je treći svetski rat po tom pitanju.
 
1 varijanta..IPTV Telekom Srbija ...u njemu imas opciju Video na zahtev....filmovi se krecu od 100-150 dinara....naidje tu i tamo i po neki free.....koncerti sa Exita..su besplatni....
2 instaliras program XBMC,pa u njega ubacis addons Navi-X....i filmova kolko oces,+Tv Streaming,najpoznatijih stranih satelitskih Kanala....online titlovi....i sve Free....
214bbk5.png

22nnlk.png

34fb8xu.png
 
Kolika je potrebna brzina interneta da bi ovo sve funkcionisalo kako treba?
 
ja imam 4mb Adsl...cak mi se cini od kad sam uveo IPTV,da su mi malo i povecali..rec oko 5mb....
i radi to ok,zavisno sa kod servera vuce film,neku tekmu......dobro je sto mozes isti film,da nadjes na vise izvora...pa ako negde secka...pokreni ga na drugom izvoru....
evo slika ispod...pokrenuo sam ESPN Live HD...i slika je ok, i ne secka mi.....
2chgdt.png
 
I još jedno pitanje - kako se instalira navi-x, mrzi me da tražim po netu :)

I da li može da se nađe u realnom vremenu liga šampinjona i neki srpski programi?
 
Poslednja izmena:
Dok si ovde otkucao mogao si da nadjes.
Skines navi-x zip fajl i instaliras ga sa xbmc-om(install add-on from zip file).
 
Jel postoje HD filmovi ili su samo ovi losi ripovi?
 
Meni nece da pusti kanale, pise 'working' i nista se ne desi, jel radim nesto pogresno?
 
Не ради тај нави, пише да је скрипта подбацила :Р А не ради ми ни јутуб додатак.
 
Navi-X Radi(probano pre 10 min),juce izasao update na 3.7.5....a ujedno je izasla i finalna verzija XBMC 11.....filmovi rade na mnogim serverima(idite u opciju Last 24h)....Youtube trenutno samo ucita spisak video klipova,ali ne radi(to zna povremeno da se desava,jer YT menja neke postavke,obicno Navi tim resi to jako brzo...ostali Video addonsi rade...upravo sam probao moj omiljeni Revision3.....Youtube radi u XBMC,kao njegov addons....:)
prva slika neki film....druga slika Revison 3....treca slika Youtube addons za XBMC...mala napomena,sve ovo sam proverio na Mac-u,i na AppleTv....za ostale mashine ne znam..:)
sve sto vas zanima oko Navi-X,pratite njihov forum....
http://www.navixtreme.com/forums
33w1wgo.png

o765ah.png

qoah41.png
 
Poslednja izmena:
Navi X radi ,gledam F1 na Sky Sport-u( Win 7, XBMC 11).
 
@Zoran_KS
imas li mogucnost,da proveris da li ti radi AirPlay funkcija na XBMC(na Mac,AppleTv,Linux)radi...na Win nije htelo u starim verzijama....treba mi za jednog drugara.....
ako imas iPhone,ili Android telefon,moze da se proveri,a ja nemam Win komp...:)
ukratko o cemu se radi...
imas recimo na Android telefonu video klipove...muziku...pokrenes recimo video,a on odmah ide na XBMC na komp....bez kablova....:)
 
Ovo je dosta lose, vecina filmove ne radi, a ne mogu da nadjem nista sto bi me zanimalo.
Sta uopste ima od live kanala? Ima li nesto sa NBA?
 
Meni radi prilicno lose, HD kanali ne mogu da se gledaju jer staln secka i baferuje dok je sa SD nesto bolje... 8 mb/s...
 
ovo je za one sa jako velikom telerancijom na kvalitet.Ko hoce da glega dvd-rip sa osrednjom kompresijom ovo je resenje.HD kanali su losijih od ovih sbb d3
 
filmova ima na vise izvora...sporta ima takodje dosta,i slika je ok..ljudi ovo je ipak sve free....
nisam kuci,postavicu vam par addonsa za XBMC za Streaming..slika je sasvim korektna....i jako bitna stvar uradite update na zadnji XBMC Eden 11....da ne bude posle,meni ne radi.....prilicno brzo pojedinci dizu ruke....:)
 
Zattoo

Možete gledati 100+ kanala (Nemačka, Švajcarska, Austrija, UK, Italija, Francuska...) potpuno legalno preko Zattoo aplikacije ili sajta, ali morate imati nemačku ili švajcarsku IP adresu :d. Kvalitet slike je loš (352x288), a HQ se plaća :wave:.
 
jel neko naterao icefilms da radi kako treba
 
Meni radi, koristim "t0mm0" repository.
 
Dajte jos nesto od ovih stream plugin koje koristite
 
Kopaj po Navi-Xu, tamo ih imas sve, od pluginova od HD kanala :)
 
proradio i Youtube u Navi-X....:)
a za striming,imate i u Naviju...kad udjete u glavni meni...tj u Navi networks....drugi red Srednja Ikona..TvSector(XBMC Only)...:)
 
Никако нисам успео да натерам Navi-X да ми ради на компу............ али зато ми ради лепо на Wii конзоли. Само што и није неки избор канала тамо, док нађем (ако нађем) оно шта хоћу да гледам смучи ми се живот. Мислио сам да има неки сајт где се улогујем, учукам број кредитне картице, они ми скидају 10 еврића месечно, и ја гледам који филм хоћу (уопште не мора да буде нов, него старији од годину дана на пример, и не мора да буде супер квалитет, dvd-rip је сасвим ок). Ништа што сам нашао не ради у Србији, а не пада ми на памет да скривам IP адресу. Нећу ни да мењам кабловску нити да уводим неке телекомове пакете и слично. То је све превише зајебанције и не бих опет добио оно што сам хтео.
 
krastavac to jos nema kod nas....meni je Navi super....do skora je bio Vrh IceFilms,dok mu je baza bila Megaupload.....:(..sada ponovo radi sa rapidshare,ali moras da imas Premium nalog da filmovi idu glatko....tu si imao milion filmova......takodje mislim da nije Navi X isti za sve uredjaje...ja ga imam na XBMC,a imam ga i u Boxee-u...i nije bash sve isto...vise mi lezi ovaj od XBMC.....
pogledaj ovaj forum,svasta tu ima...:)
http://www.xbmchub.com/oldforums/viewforum.php?f=6
 
Ja instalirao Navi radi super, jel' moze da se nadje i liga sampiona u HD tamo na live stream?
 
Poslednja izmena:
e al moze da se snima sa xbmc ili navi da downloduje neka utakmica serija i ako moze nek neko napise kako jer ima opcija download al nevidim gde ga ostavlja i u kom formatu
 
Nazad
Vrh Dno