Ako jedna kompanija poseduje satelit sa ovakvim mogucnostima, pitam se kakve su mogucnosti satelita koje Americka vojska ima...Mozda je bolje i da nemam pojma - jer sada barem mislim da nas ne posmatraju dok spavamo, ili josh gore dok ......, ma znate sta hocu da kazem 😀.Leave us alone!!😀
Nego da vam dam link ,stvarno jezivo...
Samo da josh dodam da satelit ima mogucnost da snimi objekte vece od 61 cm!!Satelit se zove Quick Bird i sluzi za komercijalne svrhe.
Nego da vam dam link ,stvarno jezivo...
Samo da josh dodam da satelit ima mogucnost da snimi objekte vece od 61 cm!!Satelit se zove Quick Bird i sluzi za komercijalne svrhe.