Šta je novo?

Laptop sto povoljnija ponuda za laptop - kupovina iskljucivo na rate

Koji laptop kupiti?

sasa022

Čuven
Učlanjen(a)
14.11.2004
Poruke
6,794
Poena
605
Treba da pronadjem sto povoljniju ponudu za laptop - kupovina iskljucivo na rate ( cekovima )

Namena - surf , YouTube i Facebook





Da li jos negde ima slicna ponuda ?

Intel Celerone i AMD Athlone bih zaobisao :)

Da li za R3 5300U vredi dati 3000 vise u odnosu na 3250U ?
5300U ili i3-1115G4 ?
 
Treba da pronadjem sto povoljniju ponudu za laptop - kupovina iskljucivo na rate ( cekovima )

Namena - surf , YouTube i Facebook





Da li jos negde ima slicna ponuda ?

Intel Celerone i AMD Athlone bih zaobisao :)

Da li za R3 5300U vredi dati 3000 vise u odnosu na 3250U ?
5300U ili i3-1115G4 ?
Kada upoređuješ laptopove, ne gleda se samo CPU...

1. Displej: jedna od najbitnijih stavki (ako ne i najbitinija) i dosta vuče cenu...čitaj, jeftini laptopovi obično imaju krš panel
2. Baterija: snaga, broj ćelija, koliko traje

Od ova tri, br. 2 je najmanje loš.
 
pretpostavljam sa Eplanete? Javi utiske
 
Da


nije za mene licno , pogledacu ga na kratko kada stigne...
 
Treba mi pomoc, drugu treba laptop sa sto boljom kamerom. Predaje Kinezima Engleski pa zbog toga bi bilo dobro da ima sto bolju integrisanu kameru. Mozda moze i da se kupi laptop posebno a kamera posebno? Ne znam sta bi bila bolja opcija. Laptop se kupuje na rate i budzet je oko 60 000 recimo. Naravno hteo bih da mu pomognem da izvuce sto bolju masinu za te pare, a malo sam ispao iz stosa pa bih molio za pomoc.
 
Većina laptop računara u tom cenovnom rangu ima lošu kameru. Predlog je da koristi kameru (prednju ili zadnju) sa mobilnog telefona: Laptop + tripod + mobilni + Camo Studio
 
Za konkretnu preporuku javiće se drugi članovi (ja sam u Mac vodama pa ne pratim toliko) ali obratite pažnju da se u Gigatronu računa viša cena kada se plaća čekovima. Na primer, cena laptopa na akciji je

1718307428440.png

ali kada se plaća čekovima računa se 66.669 din.
 
Nista, uzecemo dodatno kameru.
Nisam mislio na dodatnu kameru već na mobilni telefon. Na mobilnom se instalira Camo Studio kao i na laptopu (preko Microsoft Store) i povežu se bežično ili preko kabla laptop i mobilni i zatim se mobilni stavi na tripod i dobije odličnu sliku, što kvalitetnija kamera na mobilnom to bolje.

1718308107542.png
 
Za konkretnu preporuku javiće se drugi članovi (ja sam u Mac vodama pa ne pratim toliko) ali obratite pažnju da se u Gigatronu računa viša cena kada se plaća čekovima. Na primer, cena laptopa na akciji je

Pogledajte prilog 446175

ali kada se plaća čekovima računa se 66.669 din.
U gigatronu za proizvode sa oznakom sok cena to ne vazi. Ti se proizvodi mogu kupiti na rate po toj ceni, dok u tehnimanije za sve vazi malopradajna cena pa oni otpadaju.
Ovi laptopovi za popustom od 25% se na zalost ne mogu uzeti na rate po toj anizenoj ceni pa otpadaju. Hvala
 
Mozes u tehnomaniji na 12 rata preko ja mislim raifaizen banke ali moras da ides u banku i da im posaljes da imas redovna primanja sad ne znam da li 3 ili 6 mesecu unazad ne secam se pre 5 godina je moja keva dizala tv , mislim da moze i 24 rate.
 
Npr.

bcgroup-online.com
ekupi.rs
eplaneta.rs
pcpractic.rs

mozete kupovati na rate cekovima bez kamate po cenama kao za kes
Bc group moze samo do 6 rata
pc practic dize 10% cenu ako se placa cekovima
eplaneta ne moze ,jer cekovima moze samo u objektima, ne salju robu.
ostaje mi samo ekupi. HVala u svakom slucaju, za njih nisam znao da moze cekovima. Videce drug da li moze da uzme cekove u banci. Ja sam mu preporucio ovu soluciju, jer ce jeftinije da ga izadje, gigatron, em su skuplji em ima odrzavanje racuna u visini 300 din mesecno, ali ako ne bude boljih solucija..
Moze li neko da mi da neke smernice, tipa da li da jurim neki i5 ili i7 intel ili da idem na AMD. Vidim da u e kupi ima ponesto da se uzme sa rajzen 7 procesorom, naleteo sam i na 2-3 sa intel i7. Koliko vidim uvek je integrisana grafika u tom cenovnom rangu ali to i nije bitna stavka.
kameru cemo resiti na drugi nacin, tako da i to nije toliko bitno, ostaje dsa vidim sto bolji proc i ekran da mu odaberem
Recimo ima:
Laptop Acer Extensa 15 EX215-55 NX.EGYEX.009 54000 din
Laptop ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-NJ319 52000 din
Laptop Lenovo IdeaPad 3 Slim 15IAH8 83ER005MYA 55000 din
Laptop Acer Extensa 15 EX215-55 NX.EGYEX.00A 58000 din
Ovo je neki mix, neki su sa rajzen 5, neki sa inel i5, sta je bolji birati?
 
Poslednja izmena:
Mozes u tehnomaniji na 12 rata preko ja mislim raifaizen banke ali moras da ides u banku i da im posaljes da imas redovna primanja sad ne znam da li 3 ili 6 mesecu unazad ne secam se pre 5 godina je moja keva dizala tv , mislim da moze i 24 rate.
Ovo ti je najgora moguca prodavnica, oni kada se kupuje na kredit racunaju prenaduvane MP cene. Evo ti moj primer, prosle nedelje sam hteo da uzmem neki heisense tv u tehnomaniji, da ne trazim oznaku zaboravio sam, cena je bila 80000. I to je bilo bar za 5-6000 vise nego u drugim prodavnicama, ali rekoh nema veze. KAzem ja radnici hocu na 24 rate, kaze moze ali se racuna MP cena tj cena bez popusta za gotovinu. Rekoh ok kolika je ona, kaze 100 000, hahah, plus 300 din za odrzavanje racuna. Posle ja gledam, te MP cene su im toliko naduvane da je to za zatvor, pljacka obicna. Razgranali su mrezu MP objekata i klepaju ljude koji kupuju na rate. STrasno...
 
@veljkoka

Moze i ePlaneta preko Planeta Sport prodavnica i salju robu na kucnu adresu


Postoje i opcije preko Dina kreditne kartice Postanske stedionice
E to nisam znao, oticicu, imam planetu blizu stana u Novom Pazaru.
Samo da napravim neki uzi izbor, nadam se da ce se neko javiti da vidimo sta je najbolja opcija
 
Sa Tehnomanijom treba biti veoma oprezan , a sto se tih prenaduvanih cena
za kredit tice , nisu oni nikakav izuzetak.

Ja mislim da niko nije uzeo vise para od neukih kupaca od 4um racunara kada
su pokrenuli prodaju preko "kredita na licnu kartu"
 
Nazad
Vrh Dno