Šta je novo?

startovanje kompa u dosu

Troublemaker

Čuven
Učlanjen(a)
01.02.2002
Poruke
904
Poena
645
Moja oprema  
Monitor
ASUS ProArt PA278CGV
Miš & tastatura
Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse & Logitech MX Keys Mini
Laptop
Lenovo ThinkBook 15 Gen 2
Tablet
Lenovo Yoga Pad Pro (Yoga Tab 13)
Mobilni telefon
Samsung Galaxy Z Fold 5
Pametni uređaji
Mi Air Purifier 3H
Steam
https://steamcommunity.com/id/acabre
Pristup internetu
  1. Optički internet
kako da startujem komp u dosu a ne u windowsu?
 
ili

Ili F8 kad se pojavi ona tabela sa vrednostima (odmah kad pocne da ucitava win tj,pre toga, dok je jos u dos-u)

znaci F8...
 
XP

A ako se koristi windowsXP, moze da se napravi i njegova startup disketa, pa sa nje da dignes system ako ti je to potrebno:

Ubacis disketu u komp, u widows exploreru:
desni klick na floppy>Format>Create an MS-DOS startup disk ,pa klick na Start
 
Nazad
Vrh Dno