Šta je novo?

Stampa casopisa

marko_84

Slavan
Učlanjen(a)
10.07.2004
Poruke
1,638
Poena
350
Cao svima.

Rek`o, da pitam vas, posto ovde ima brdo clanova i neko ce sigurno imati predloge 🙂

Treba mi da stampam casopis u offset stampi. Fazon, 500 primeraka, deo kolor, deo grayscale. Posto sam se prilikom proslogodisnjeg stampanja uverio u zesce razlike u ceni (200-300% od shtamparije do shtamparije), mozete li mi preporuciti neku offset stampariju u beogradu, koji ne deru, a rade kvalitetno? 🙂

modovi, ako tema bas ne moze da se nadje u ovom podforumu, stavite je u domace trziste...Ako bas ne moze da se nadje na ovom forumu... 🙁
 
Nazad
Vrh Dno