Pa OC tu karticu i mozda i dobijes sta si zeleo!OxyS je napisao(la):2 gore , 2 sa strane :happy:
nije mi jasno zasto mi te fillrate test "mali" , u "uputstvu" stoji da ako uspe skor bi trebao bit 2500 u muktitexture, a ja dobijam oko 2000, najvise sto sam dobio je oko 2170 u rezoluciji 1600*1200
Upravo to i mene interesuje... :idea:JOBAH je napisao(la):Koja je cena kod nas za takav Radeon 9500?
Darko je napisao(la):...
Upravo to i mene interesuje... :idea:
OxyS je napisao(la):kad sam modovao 9500 dobio sam dupliranje u fillrateu, ali ne znam da li sam dobio 9500pro ili 9700, s obzirom da ne znam koja je magistrala. kako da to proverim
OxyS je napisao(la):sto se tice cene , kostala me je 14070 dinara, ali kao sto sam rekao pitanje sta cete dobiti(ja prvu nisam imao takvu L-shaped).
znam da dupliranjem jesam dobio dodatna 4 pajplajna, nego mi nije jasno odakle je onaj izvuko 2500 u multitexturiranju. imam i nforce i tbred b 1700. memorija je infineon 3.3ns
cekaj , a kakve sad ima veze procesor i maticna sa karticom
cheers
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari