Jednostavno mi igra slika, ali ne u svim delovima ekrana vec samo u donjem i gornjem desnom cosku. To je ranije bilo jako mali deo, ali se sve vise siri.
Da li postoji neko jednostavno resenje ili ova krntija mora da se menja (jos uvek je pod garancijom)?
Thanks :eye:
Da li postoji neko jednostavno resenje ili ova krntija mora da se menja (jos uvek je pod garancijom)?
Thanks :eye: