Šta je novo?

Sta bi rekli o ...

  • Začetnik teme Začetnik teme ghost
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

ghost

Čuven
Učlanjen(a)
20.03.2002
Poruke
461
Poena
745
kupovini GA 9500/64MB. Iskustveno, kategorija..........


:smk:
 
Ja sam je imao na testu u ViVo izvedbi...ono, ne tako idealna slika, odlican TV-out, slabo se o/c (valjda sto je bila ViVo), performanse...pa, sporo 🙂, daleko je o R9500Pro, cak je sporije i od Ti4200, jedino se tu malo shije kad se ukljuci AA i AF. Ako je kupujes polovnu, 100 € max.
 
Nazad
Vrh Dno