Šta je novo?

SSD ubaciti sam ili čekati servis?

Neky

Slavan
Učlanjen(a)
01.10.2007
Poruke
919
Poena
330
Hejhej,

imam laptop koji je u garanciji još uvek, a sutra mi stiže caddy koji bih u njega ugradio. Prekosutra idem na put i treba mi laptop tako da nemam vremena da ga šaljem za BG pa čekam 2-3 da mi se vrati. Caddy se ubacuje ovako: http://www.youtube.com/watch?v=rnvDYLQhPHA pa me interesuje: da li ovo smem sam da uradim, i da li ću izgubiti garanciju?
 
Poslednja izmena:
To mi je jasno, ali se nekako uzdam u to da je procedura izuzetno prosta. Hvala na odgovoru, voleo bih da čujem i druga mišljenja.
 
Pa zavisi koliko kosta laptop i koliko je jos garancije ostalo. Proceni sam da li ti se isplati da je izgubis.
 
U sustini sve je tacno sto su ti ljudi rekli. Opet, ako ces da skidas nadam se da si malo vican i pazljiv prilikom skidanja i vracanja. Ako ti treba hitno i nije da imas neki izbor.
Ako mislis da nisi dovoljno sposoban ili nisi radio - nadji nekog ko se razume i nek pogleda video zamenuce ti za sec bez ikakvih tragova jer je ovo sitna intervencija. Ako se
desi neki problem - samo vrati CD umesto caddy-ja. Inace ne volim da ohrabrujem ljude da sami ceprkaju oko hw u garanciji al ovo sitna intervencija. Pozz.
 
Hvala vam svima na odgovorima. Optika je napolju, čekam caddy da stigne. Nije bilo nikakvih problema - jedino što me može odati jeste blago okrznuta glava šrafa.
 
Nazad
Vrh Dno