Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Hahaha, baš. Opušteno.
 
Zdravo svima. Ako neko može i želi da mi pomogne oko ove aplikacije. Tek sam je pre par dana instalirala. Napravila play listu ali mi pušta neke potpuno druge pesme koje niti znam niti me interesuju. Obrisem ih ali opet se druge pojave.
O čemu se radi? Kako mogu da slušam pesme sa moje liste bez ubacivanja drugih?
Hvala unapred na pomoći.
 
Zdravo svima. Ako neko može i želi da mi pomogne oko ove aplikacije. Tek sam je pre par dana instalirala. Napravila play listu ali mi pušta neke potpuno druge pesme koje niti znam niti me interesuju. Obrisem ih ali opet se druge pojave.
O čemu se radi? Kako mogu da slušam pesme sa moje liste bez ubacivanja drugih?
Hvala unapred na pomoći.
Verovatno imaš free nalog pa ne možeš da isključiš shuffle dok ne kupiš premium.
 
Pozdrav svima.Nedavno sam aktivirao nalog(besplatan)na ovoj aplikaciji.Moje pitanje je moze li se slusati odabrana muzika samo preko samsung galaxy watcha(skinuta apk.i na njega) dok trcim,bez telefona i neta,koristeci bluetooth slusalice?Nadam se da nisam zakomplikovao previse.Hvala.
 
Download na telefon/sat može samo uz premium nalog.
 
Da li sa istim accountom family opcija moze da se menja vremenom, ono izlazi iz jedne i ulazi u drugu familiju?
 
Da li sa istim accountom family opcija moze da se menja vremenom, ono izlazi iz jedne i ulazi u drugu familiju?
Ima limit, mozes da budes u jednoj familiji godisnje (ako se ne varam). Uglavnom ne mozes da ih menjas non stop, koji je tacan period proveri.
 
Note: Members can only switch Family plans once a year.

Ok, provereno.
 
Poslužite se.
 
Boulevard Stiti Ali, Tizi Ouzou
Država Alžir
 
cover_image-1642508252.png


 
Imas pa znas?
 
Sve sve ali Apple music...kakav je to krš sunce ti...
Koriste ovi iz "ekosistema" :)


Besides the aforementioned HD-audio support on Apple Music and Amazon Music, Access Industries’ Deezer offers HiFi music, as do the audiophile-focused Tidal and Qobuz, which raised about $11.33 million in September of 2020.

Screenshot-20220121-180052-2.png
 
Ako neko želi da ga ubacim u family paket neka mi pošalje svoje login podatke od free Spotify naloga.
 
Tidal je u "Other", manje od 2% share.
 
Nazad
Vrh Dno