Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci




Iznenadjujuce dobro odradjeno i za nase podrucje:

Screenshot_2021-11-23-00-59-13-78_0438eb925998df20b3482ec25499d226.jpg
 
Da, i ja sam bas zadovoljan sto su ubacili teksove pesama. Super je odradjeno. Bilo je krajnje vreme da to ubace kao opciju.
Ne znam samo sta im je trebalo toliko, deezer vec par godina ima opciju da vidis tekstove, doduse ne za sve pesme.
 
Prijavljujem se i ja za family paket. Brat mi je preporucio i zato sam napravio nalog ovde. Racunajte i na mene za family paket. 😁
 
Ljudi, ajmo da se organizujemo, ima već nekoliko zainteresovanih za familiju. MOžemo krenuti nas 3, 4 iz prethodnih postova, pa ćemo dodavati kako se ko javi, dok ima mesta..

@Luka998 @Markojovic @ma2
Najbolje da napravimo grupu, viber, Whatsup.... pa da se dogovaramo..
 
Ajde neko od vas da napravi nalog, ja imam Netflix, You Tube premium, Tapatalk i još neke naloge, ne mogu da ispratim tolika plaćanja.
Da iskoristimo 3 meseca besplatno. MOzemo se dogovoriti da vlasniku naloga plaćamo mesečno, na 6 meseci ili kako god..
 
3 meseca besplatno je samo za Single Plan. Family je i dalje 1 mesec gratis. Uzmi Spotify preko Indije, tamo ti je posle 3 meseca---165 dinara mesec (119INR indijska rupija). Indija je najjeftinija zemlja za Spotify.
 
Ajde neko od vas da napravi nalog, ja imam Netflix, You Tube premium, Tapatalk i još neke naloge, ne mogu da ispratim tolika plaćanja.
Da iskoristimo 3 meseca besplatno. MOzemo se dogovoriti da vlasniku naloga plaćamo mesečno, na 6 meseci ili kako god..
Ako hoćete pošaljite mi broj u inbox pa da napravimo grupu na WA da se dogovorimo.
 
3 meseca besplatno je samo za Single Plan. Family je i dalje 1 mesec gratis. Uzmi Spotify preko Indije, tamo ti je posle 3 meseca---165 dinara mesec (119INR indijska rupija). Indija je najjeftinija zemlja za Spotify.
Kako platiti indijski?
Kada probam sa srpskom karticom, pise mi:
Your payment method and country don't match.
Koja je najjednostavnija opcija?
 
Da li ti je bio upaljen VPN? Mora VPN da bude upaljen da bi radilo
Ne, samo prilikom registracije/promene adrese/placanja. Naravno ovo samo ako kupujes ili prebacujes nalog na drugu drzavu, posle kada platis koristis normalno bez vpn-a.
 
Kada ste clan family pakete ako "tatko" u jednom trenutku odustane i cela grupa propadne,da li vi kasnije mozete da predjete na drugi family paket (malo sumnjivo da se cesto menjaju familije, mozda ovo prouzrokuje nekom vrstom ban-a ) ?
 
Familije umeju i u pravom životu da se rastave 😂 mislim da ne, ja sam doduše bio u dve
 
Ima neki period u kome ne mozes da udjes u novu familiju.. Tipa jednom godisnje ili slicno..
 
ok, hvala na odgovorima.

Prijavio bih se za family ako ima neka grupa trenutno, odgovara mi da placam jednom godisnje ili na pola godine.
 
Uzeh ova 3 meseca gratis. Ima li neki tips&tricks koje bi trebao da znam?

Gde nalazite neke dobre playliste spakovane?
 
Najbolja lista ti je New Music Friday by Spotify, i ostale liste koje je pravio Spotify mogu da se nadju dobre pesme ili upišeš u tražilicu godinu ili žanr pa ti onda izadju playliste.
 
Malo kada spotify pohvata sta volis da slusas izbacivace ti weekly playliste koje su stvarno dobre.
 
Pozdrav ljudi, da li postoji način uzeti spotify premium preko indije (vpn) i srpske kartice, jer kad god dodjem do tacke gde treba da prodje kartica i naplate iskace poruka da se kartica ne slaze sa zemljom ( u ovom slučaju indija koju sam odabrao na vpn i zip code koji sam ubacio iz mumbaja, posto traze i zip code u jednom polju). Da li ikako moze to da se reši?
 
Probaj drugi VPN ili da platiš preko PayPala. Verovatno su sada kao Steam, pa vide da se kartica i zemlja iz koje hoćeš da platiš ne podudaraju.
 
hajde jos jednom da pitam glupo pitanje, zasto se cimate sa indijom? organizovanje grupa ovde je sasvim redovno. Sigurno imate neko drustvo kome bi takodje odgovaralo.
160rsd mesecno
 
Pozdrav ljudi, da li postoji način uzeti spotify premium preko indije (vpn) i srpske kartice, jer kad god dodjem do tacke gde treba da prodje kartica i naplate iskace poruka da se kartica ne slaze sa zemljom ( u ovom slučaju indija koju sam odabrao na vpn i zip code koji sam ubacio iz mumbaja, posto traze i zip code u jednom polju). Da li ikako moze to da se reši?

Izgleda Spotify nije toliko glup koliko smo mi mislili.
 
Ovo s tekstom je sjajno, zaista.

Ja sam Spotify korisnik od neke 2013. godine otprilike i kad su došli kod nas zvanično sa zadovoljstvom sam prešao na Premium Duo u kojem sam sa sestrom. Jednostavno vredi svakog dinara.

Bilo je zanimljivo pratiti kako se aplikacija razvijala kroz godine, a definitivno kapa dole za liste Discover Weekly i Release Radar zahvaljujući kojima sam otkrio brdo pesama koje su mi na onoj glavnoj plejlisti od tada. Daily mixes su isto dobri, kao i opcija obogaćivanja ručno pravljene plejliste predloženim pesmama.

Takođe, svaka čast što su od Spotify Wrapped bukvalno napravili praznik. Nova godina pre nove godine. Odličan marketinški potez jer se o tome piše na društvenim mrežama bar mesec dana pre nego što plejlista stigne, pa se onda piše još 2 nedelje nakon što stigne. :D Čini mi se da mi je prva Your Top Songs plejlista stigla 2016. godine i od tada imam za svaku godinu što je sjajno jer služi kao svojevrsna vremenska kapsula. Zamislite da 2036. otvorim ovu iz 2016. i gledam šta sam slušao stalno pre 20 godina... Wow! Samo što tada nije bilo Wrapped-a i nije bilo toliko hajpa oko cele te priče.

Sve u svemu, najbolje potrošenih 700 din mesečno ikad. :)
 
2013. zvanično kod nas kažeš.

EDIT:

Izvini i ovde, pošto je otišlo na drugu stranu.
 
Poslednja izmena:
nisi dobro procitao, korisnik od 2013 a od kad su kod nas zvanicno presao na duo...
 
Nazad
Vrh Dno