Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Kada bude neka grupa, javite se. Drugarica trazi mesto

Sent from my Lenovo L78011 using Tapatalk
 
:eyebrows:

Sram me bilo sto sam opet morao procitati naslov teme :d
 
Jel ima ko problem sa ovim internim ikonicama za search, library, home... ?



9e9fe089ea8ef21dc19f43ed80837f45.jpg


Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
 
Kod mene ne sve ok

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Da, to je to, tnx! :)
 
Ćao svima. Pre 2 dana skinuo Spotify i toliko me je oduševila aplikacija da sam kupio Premium verziju. Nije skupa.
Pogodnost Premium verzije je što možeš da skidaš muziku i da istu slušaš kad si offline.
Ono što me zanima je da nakon mesec dana, kada mi istekne Premium i ako odlučim na primer da ne produžim plaćanje, je l i dalje mogu offline da slušam onu skinutu muziku ili ne?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nop

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Pravim Spotify familiju koja kreće od 1. marta.
Ima mesta, pa ako nekom treba neka piše privatnu poruku pošto ne čitam temu često.
 
Treba nam jos jedan clan za grupu, ako je neko zainteresovan, poruka na PP.
 
Izvini sad sam tek video poruku, ako se eventualno niko do sada nije javio, ja sam zainteresovan da vam se pridruzim
 

To nije baš u potpunosti tačno. Ako plaćeš preko Pej pala, mogu da ti ugrade mesečnu pretplatu (subscribe), tako da treba da se razčekira u pej palu. Ovo pišem kada ovaj servis nije bio zastupljen u našoj zemlji. Nisam siguran za recimo Visu ili Dinu mogu tako da ti zaduže.
 
Da li je moguće platiti Premium unapred npr. 12 meseci, umesto da mi zadužuju karticu svakog meseca?!
 
Ja nisam napisao da je obaveza da je zaduže. Ja sam napisao samo kako je nekada bilo za Pej pal.
 
To nije baš u potpunosti tačno. Ako plaćeš preko Pej pala, mogu da ti ugrade mesečnu pretplatu (subscribe), tako da treba da se razčekira u pej palu. Ovo pišem kada ovaj servis nije bio zastupljen u našoj zemlji. Nisam siguran za recimo Visu ili Dinu mogu tako da ti zaduže.
Nisi razumeo pitanje.
Covek pita da npr plati jedan mesec premium i namerno otkaze.
Za tih mesec bi skinuo sve sto mu treba i kada istekne premium da slusa skinutu mjuzu offline.
App je napravljena da pravi online status check sto znaci da ce po isteku premiuma blokirati sadrzaj.
 
Sta bi sa onim ugovor sto je MTS potpisao sa Spotify? Nemaju ga u ponudi, a ubacili su deezer
 
Opet trazimo jednog clana za porodicu. Javilo mi se bilo nekoliko ljudi, nisam savuvao pp, eto ako je neko jos zainteresovan...
 
Jel si ti u mojoj grupi ili da i ja pišem da trebamo jednog? :)
 

The new languages are already available on the web platform, and today they will begin to roll out on the mobile app. The expansion brings the following to Spotify: Afrikaans, Amharic, Azerbaijani, Bengali, Bhojpuri, Bulgarian, Simplified Chinese, Croatian, Danish, Estonian, Filipino, Gujarati, Hindi, Icelandic, Kannada, Latvian, Lithuanian, Malayalam, Marathi, Nepali, Norwegian, Odia, Persian, Portuguese for Portugal, Eastern Punjabi, Western Punjabi, Romanian, SERBIAN, Slovak, Slovenian, Swahili, Tamil, Telugu, Ukrainian, Urdu, and Zulu.
 
Nedostaje li nekom clan za porodicu, da me usvojite?
 
Šteta što nema ručno da se bira jezik, hteo bih da vidim kako srpski izgleda, ali sve mi je na engleskom pa samim tim i sve app.
 
Explore-new-filters-in-Library-1100x618.png




 
Pametniji bi im bilo da posle 5 godina konačno dodaju podršku za 2FA autorizaciju/login umesto tih redizajna "iskustva".
 
Nazad
Vrh Dno