Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Bude mi uvek zanimljiva ova statistika koju naprave na kraju godine.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Takođe, isto volim da vidim kakva je kod drugih ljudi.
Meni Linkin Park najslušaniji bend godinama već.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ovaj missed hits, to im je novo, nije bilo prošle godine.
Al me gađaju, 90% uspešno :)
Svaka čast za AI, to je ono što drugi nemaju.
 
Poslednja izmena:
Šta sam ja video u ovoj rekapitulaciji... Da proverim da li iko moj nalog na Spotify može da vidi[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
^ :)
tenor.gif
 
Poslednja izmena:
Deezer od juče na MTS-u. Izgleda je partnerstvo Sa Spotify-em prdeknulo. Ne znam kakva je praksa u svetu da jedan muzički servis bude dostupan kod dva operatera i čemu to? MTS umesto da uzme Spotify a ono... Možda sad Telenor uzme Spotify, mada i kkod njih još uvek Deezer vozi.
 
Gde si to pročitao i kakvi su uslovi?

Meni lično je deezer bolji od spotify

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Mesec dana free je i kad direktno platis deezer, ne vidim smisao što bi se obavezao da plaćam njima kada plaćajući direktno uvek mogu da otkazem pretplatu.
Jedino što je za nijansu jeftinije preko mts

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
ne vidim smisao što bi se obavezao da plaćam njima kada plaćajući direktno uvek mogu da otkazem pretplatu.
Jedino što je za nijansu jeftinije preko mts

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Ako sam dobro pročitao, preko mts imaš i besplatan net za deezer.

https://mts.rs/Privatni/Aplikacije/Deezer
a nema ni saobraćaja samo za to, kao kod Telenora. Totalno beskorisno.

Piše: bez naplate saobraćaja preko mts mreže.

20201209_151515.jpg

p.s. prvo sam koristio deezer preko Telenora, sada koristim već 6 meseci Spotify, i mnogo mi više leži.
 
Poslednja izmena:
MTS valja mesec dana besplatno kao prodavci sa Alija. [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
spotify direktno preko njih nudi 3 meseca free a nakon toga 5 dolara mesečno...meni to bolje od deezera kako god okrenem...
 
Aktivirao sam taj besplatan premijum nalog sa namerom da nakon tri meseca otvorim famili paket.
Ono što mi je nejasno, imali su restrikcije po pitanju broja pesama koje mogu da se skinu, sad je to 10000 pesama. Ono što ne mogu da nađem je dal u famili paketu svaki član može da skine po 10000 pesama ili se taj broj deli na broj članova?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
BTW jedva sam provalio kako da skinem samo jednu pesmu a ne ceo album. Neverovatno je da nisu rešili taj problem da se skida pesma po pesma nego mora ceo album.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
To skidanje je pretpostavljam samo za offline slusanje?
Sto ne napravis svoju listu sa pesmama koje hoces da skines pa onda skines celu listu?

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
 
To je po meni i lakse, ja bih tako radio i da ima skidanje pesma po pesma

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Napravio sam Playliste sa uključenim opcijom download i svaku koju ubacim tamo on je automatski skine za offline.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Zanima me čisto informativno, jel vi toliko mnogo slušate spotify na telefonu pa morate da skidate pesme ili iz nekog drugog razloga. Jer danas kod operatera uglavnom u paketima ima dosta neta pa za neko normalno slušanje Spotify-a mislim da nema potrebe za download-om. Koristio sam Deezer(preko Telenora) i od onih 10gb što idu za njega nikad nisam ni trećinu potrošio, a još ako pustam iste pesme on i ne skida ništa(valjda su iskesirane u telefonu). Pa me čisto zanimaju vaša iskustva i načini korišćenja jer sam ja po 2-3 sata dnevno, uglavnom u prevozu slušao...


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Zanima me čisto informativno, jel vi toliko mnogo slušate spotify na telefonu pa morate da skidate pesme ili iz nekog drugog razloga. Jer danas kod operatera uglavnom u paketima ima dosta neta pa za neko normalno slušanje Spotify-a mislim da nema potrebe za download-om. Koristio sam Deezer(preko Telenora) i od onih 10gb što idu za njega nikad nisam ni trećinu potrošio, a još ako pustam iste pesme on i ne skida ništa(valjda su iskesirane u telefonu). Pa me čisto zanimaju vaša iskustva i načini korišćenja jer sam ja po 2-3 sata dnevno, uglavnom u prevozu slušao...


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Moj paket je 10GB, I bez spotify potrošim 7-8gb, tako da mi offline znači. A bogami za par sati slušanja online u dobrom kvalitetu, ume spotify da skine.
A gde je još par sati vožnje kolima uz spotify....

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Pa dobro, s tvojim korišćenjem i tom količinom neta download dodje poželjan. Zato sam i pitao čisto da vidim kakve su vaše navike i kako koristite.
Ja imam malo više neta a i prenosi se u naredna 3 šta se ne iskoristi, tako da mi bude dovoljno za moje korišćenje.

Edit: Jel ima slobodno mesto kod nekoga za family?


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko vas ima deezer/spotify i yt vanced u telefonu? Sta vise koristite/preferirate? Imam deezer preko pameta i yt vanced ibstaliran, dosta sam u autu i bas sada razmisljam da uvek koristim vanced. Ne pamtim kad sam deezer pokrenuo.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kakva je tačno razlika u spotify plaćenom i ovom premium besplatnom? U skidanju, kvalitetu ili ima još nešto?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Jedino kod plaćenog možeš da skidaš.
Koiko znam ako nemaš plaćen nemaš extreme quality, ali to možeš da dobiješ sa hakovanim. U suštini jedino što ne možeš bez da platiš je download pesama.
Kod free verzije možeš samo shuffle pesama, ne možeš da puštaš šta ti hoćeš, i imaš reklame neke.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Jedino kod plaćenog možeš da skidaš.
Koiko znam ako nemaš plaćen nemaš extreme quality, ali to možeš da dobiješ sa hakovanim. U suštini jedino što ne možeš bez da platiš je download pesama.
Kod free verzije možeš samo shuffle pesama, ne možeš da puštaš šta ti hoćeš, i imaš reklame neke.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
Ja kod mene ne vidim tu opciju extreme quality. Je li to ovo ultra high?
2f7da56040577bd0c929adefb2d374bd.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno