Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Moze i godinu dana ako se svi sloze, ako dobijem deezer posle nece se baciti :)

1. ja
2. pobesnelo pile
3.
4.
5.
6.

Da i je iko iz drugih grupa imao problem zbog zvanicnog da moraju svi biti na istoj adresi, ne verujem da je to iko proveravao, ali ajd da pitam.
 
Mozda je bolje prvo na 3 meseca, za onog ko ima deezer da uporedi prvo.
 
Sto se mene tice moze, 3,6,12, kako god :)

1. ja
2. pobesnelo pile
3. dkrstic

Ajmo jos malo pa nestalo, ko ne kupi srecku dobiti ne moze :)
 
Upisuj i mene. Sve opcije su ok.
Nek’ ide život. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ček jel se radi o spotify aplikaciji za android ili?...nisam ni znao da to može kod nas.

Ako je dostupno i radi, evo i ja se prijavljujem za 3 meseca uplatu da testiram to čudo.

Znači 5. Proday

Samo se nadam da mogu preko paypala da plaćam da se ne cimam sa poštom/bankom i sl.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
+1 ako ima mesta? Kako funkcioniše to kod nas?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Hocu i ja ako funkcionise... bilo bi kul da je pejpalom placanje
 
Spotify - muzički servis

Ugrubo, jedan član je admin i otvara family nalog koji može da podeli sa još 5 ljudi.
Family nalog košta 14.99 USD mesečno.
Tako da se 6 članova dogovori, uplate npr. na dinarski račun admin-u i ovaj ih “doda” na family nalog.
Svako normalno koristi svoj nalog i to je to.

Kao nastavak priče, ja bih najpre varijantu od 12 meseci. Čisto da to rešim, jednom platim, i imam Spotify godinu dana.

Al generalno, šta većina odluči za to sam. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam ocekivao ovakvu navalu :) znao sam da ce se skupiti, ali sam ocekivao vise dana cekanja.

Funkcionise tako sto svako ima svoj account, u okviru "porodice". Verovatno ja kao admin pravim naloge, to cemo lako uraditi. U uslovima stoji da moraju svi biti sa iste adrese, ali ovde su grupe vec pravljene I ne vidim da je bio problem, a postoje I grupe u inostranstvu. Jedino sto sam nasao na nekom forumu je da je problem ako nisu svi iz iste zemlje. Ako se nekim cudom desi da bude problem mozemo otkazati.

Moj konacan predlog za ovu grupu je 6m sada. Mrzim cimanje I jurenje i to mi savršeno odgovara. Neko rece 3, neko 12, trosak realno nije veliki, I zato pravim sredinu. ispadne 15e za ceo period.

Ako bi se svi složili sa predlogom lista bi bila.

1. Ja
2. Pobesnelo pile
3. Dkrsric
4. Mirzallica
5. Proday
6. Nikola1994 kosem u poslednjoj sekundi.

Ako neko odustane ima jos njih, ako ne ocigledno se jako lako skupi grupa :)

Sve cu vas sutra kontaktirati da se dogovorimo oko uplate, pa da u roku od dan dva sve aktiviramo.

Pozdrav svima,
 
Može li meni neko da objasni kako da instaliram sporify? Instalirao sam tunnel bear, iz google play store izbrisao cache i data, ulogovao se na tunel bear i linkovao na ameriku, pokrenuo play store, prihvatio uslove korošćenja i opet ne mogu ni jednu app da instaliram sa te regije (tipa spotify, plantu of fish itd)?! :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Zakasnih za minut. krastavac. Not meant to be
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ja mislim da nisam sa play skinuo nego xda foruma.

Inace potvrdjujem da radi fora sa login na sekund preko vpn, I opet 14 dana ne bi trebalo da pita. Upravo sam to uradio.
 
Sto se tice skidanja aplikacije, najjednostavnije je skinuti je sa zvanicnog sajta, izabrati android i posle s pc-a na telefon prebaciti apk samo. Ne mora da se menja ip adresa, sa google pretrage otvorite direktno download spotify link pa izaberite uredjaj za koji vam treba, umesto pocetnog spotify.com gde pise da zemlja nije podrzana.
 
u family svi koriste svoje postojece naloge
Svi moraju unapred da promene adresu na onu koju kaze admin, odnosno, svi moraju imati istu adresu
admin salje pozivnice na mail
placanje vrsi samo admin i to moze paypalom. najbolje je da je pp registrovan na ameriku. moguce je dodati nasu visu na americki pp i tako platiti
 
Hvala za koristan info. Cheers! :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
u family svi koriste svoje postojece naloge
Svi moraju unapred da promene adresu na onu koju kaze admin, odnosno, svi moraju imati istu adresu
admin salje pozivnice na mail
placanje vrsi samo admin i to moze paypalom. najbolje je da je pp registrovan na ameriku. moguce je dodati nasu visu na americki pp i tako platiti
Ako možeš, napiši sve cake, kako se radi, onako lepo upakovano, pa da kobtaktiramo moderatora sa stavi u FAQ u prvom postu. Zainteresovanih je sve više :)
 
Ja se prijavljujem ako odustane neko,krastavac zakasnih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa pravite novu grupu, ima vas već 2...mi smo za sat vr kontam popunili prošlu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja se prijavljujem za sledeću turu ako neko bude pravio ili u slučaju da neko odustane.

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Ljudi stavite broj i napišite ime, tako je mnogo lakše

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam do skoro koristio narodnu app bez problema ali od kad je Sony ubacio kao fabričku app koju nemogu da izbrišem od tad ne koristim, zato moram ovu plaćenu varijantu

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Premijum je extra. Ovo mi je prva aplikacija ovog tipa i prezadovoljan sam.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sad samo treba napraviti dobru plejlistu :)

Mnogo bolje izgleda od deezera i Gmusic-a...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I ja sam za.

Čisto da imamo neki spisak, trenutno zainteresovani ljudi:
1. Ninoslav1983
2. Babadook
3. pilauda
4. Kvazar
5. Risko

U osnovi, još jedan čovek fali, i da se javi junak koji bi bio admin. :)
 
Poslednja izmena:
na čemu uopšte slušate spotify, mislim na kojim uređajima? slušalice ili komp? hifi sistem?

zapravo me zanima kako dovesti spotify na hifi sistem, jer za streamovanje na externe uređaje mora da se ima premium nalog...zato i pitam da li ga neko koristi na hifi sistemu i kako zvuči spotify na njemu...
 
na čemu uopšte slušate spotify, mislim na kojim uređajima? slušalice ili komp? hifi sistem?

zapravo me zanima kako dovesti spotify na hifi sistem, jer za streamovanje na externe uređaje mora da se ima premium nalog...zato i pitam da li ga neko koristi na hifi sistemu i kako zvuči spotify na njemu...
Ja slušam na svom laptopu, na računaru na poslu i na fonu. HIFI sistem nemam, ali na slušalicama zvuči odlično. Postoji opcija za podešavanje kvaliteta zvuka gde imaš extreme quality.
 
Nazad
Vrh Dno