Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Jedino kod plaćenog možeš da skidaš.
Koiko znam ako nemaš plaćen nemaš extreme quality, ali to možeš da dobiješ sa hakovanim. U suštini jedino što ne možeš bez da platiš je download pesama.
Kod free verzije možeš samo shuffle pesama, ne možeš da puštaš šta ti hoćeš, i imaš reklame neke.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Ja na kompu sa free nalogom puštam šta hoću jedino smaraju reklame povremeno. Na telefonu je već kako kažeš, spotify ima svoj mozak i pušta šta se njemu sluša. :D
 
Kako se skida? Ja imam premium nalog i ne vidim nigde tu opciju.
 
Imam YMusic koji koristim sa slušanje muzike pogotovo u kolima i brdo muzike sam skinuo preko njega, međutim, spotify kad pustim daleko je kvalitetniji zvuk pogotovo na kvalitetnim sušalicama, a onda kad sam posetio preko HiFi u stanu, bukvalno nebo i zemlja i kvalitetu zvuka, bukvalno druga dimenzija.
Premijum spotify dozvoljava beskonačno preskakanje pesama, najviši kvalitet muzike, mislim da je 320kb, skidanje muzike za offline.
Kako se skida muzika, napravite Playliste, na vrhu sa desne strane imate kvačicu download, koja se uključi, svaka numera prebačena u tu pley listu će biti automatski skinuta za offline slušanje. Ima pored numere zelena strelica.
Skinutu muziku može da pušta jedino spotify, I ako se skida muzika u najboljem kvalitetu, može zauzeti podosta mesta.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Imam Vanced (i osnovnu i YT Music verziju), Spotify i Bandcamp na telefonu, plus Poweramp koji retko koristim.

Spotify mi je najbolji, pošto ima najbolji interfejs i ugrađen last.fm scrobbler. Vanced van kuće palim samo kada slušam svoje plejliste ili muziku koje nema na Spotify.
 
Ako imas pesme na kompu ili fonu a nema ih na Spot a hoces i njih da slusas preko app, ubacis ih u opcijama preko local folder.
Ako su na kompu, skines app za komp, oznacis local folder sa zeljenim pesmama, prevuces ih u zeljenu plejlistu, pokrenes spot app na fonu sa ukljucenom download opcijom i moraju biti na istoj mrezi (npr komp kabl a mob na wifi) i automatski ce ubaciti pesme sa kompa i na fon.
Evo ss kao primer sa pesmama kojih nema na spot a imam ih na kompu.
aec53aa0be742d4c163e4599f6c4d68e.jpg


Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Znam, ali to je previše cimanja i lakše mi je da slušam preko Powerampa ono što sam prebacim ako nema ni na Tjubu.
 
Pa nema cimanja, jednom namestis i posle sve sam radi.


Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Hteo sam da probam, ali ne vidim gde je local folder opcija na PC app, niti kako da se uključi generalni download na telefonu, jedino vidim da za svaki album može pojedinačno da se štiklira download.
 
Nema opcija da direktno skineš pojedinačni pesmu iz albuma al već sam napisao kako može da se uradi i vrlo je jednostavno.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Odes u opcije na desktop app i namestis ovo:

sp.JPG

a na fonu na plejlisti ukljucis download i to je to.
 
Uspeo, ali nije mi baš pregledno i jednostavnije mi je da prikačim telefon kablom na računar, pa prebacim šta mi treba u dva klika. Svakako hvala, možda nekad posluži.
 
Možeš mene da računaš za family...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Može i mene, zgadiše mi se reklame (spotify, mission accomplished :mad: :D).
 
Zainteresovan sam i ja, dva mesta mi trebaju.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pravi ti, javiće se još neko do sutra. [emoji23]

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Imamo i sestog, samo trenutno koristi promociju od tri meseca, on bi nam se pridruzio nakon toga. Da li ste za to da podelimo troskove nas petoro (oko 190 dinara mesecno) dok nam se ne pridruzi, tada ce biti oko 160 dinara?

Nije problem da se napravi nalog,to bi uradio u toku sutrasnjeg dana? Molim vas da se izjasnite ili mi posaljite poruku. :)
 
Moze naravno...poslacu ti moj broj u dm pa možeš da napraviš grupu na Viberu recimo tu dalje da se dogovaramo šta i kako...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Može, slažem se.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa ništa, ali problem je što ogromna većina ljudi koristi istu šifru za različite sajtove/servise.

Tu nastaje pičvajz.
 
Ako se uprazni neko mesto u porodičnom nalogu, tu sam [emoji4]

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno