Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Kako više playlista staviti na shuffle? Tj. Da mi meša muziku i iz playliste A i iz playliste B?
 
ali lista bukvalno tome sluzi, da izoluje jednu grupu pesama za svoju namenu.
 
Zašto birate Spotify, a ne Deezer?
  • Koliko vidim isti broj korisnika ide, ali je cena za porodični 6,5€ mesečno (plaćanje na godinu dana), dok je Spotify 8€ mesečno.
  • koliko sam čuo (ispravite me ako grešim), izbor pesama je sličan (kako naših tako i stranih). Nekih pesama ima ne jednom, drugih na drugom, a većina je na oba.

Jel Spotify uzimate preko neke druge zemlje povoljnije ili idete preko Srbije sa našim platnim karticama?

imam slobodno mesto u spotify family pa ako nekome treba:)
Jel možeš da opišeš postupak kako si napravio familiju, koja zemlja, kartica, VPN...?
 
Deezer sam nešto malo probao ali mi Spotify više legao a čini mi se da imaju i bolji algoritam. Takođe dobio sam i besplatno pretplatu za Tidal a opet i dalje plaćam Spotify.
Ja sam u familiji od kad je zvanično počeo kod nas, platimo za godinu dana momku preko koga ide nalog i to funkcioniše super.
App imam svuda, i na mobu, eon boxu, laptopu, računaru na poslu...
 
Svi biraju Spotify jer ima najviše korisnika, a i lepa je ona opcija Spotify Wrapped na kraju godine gde možeš da vidiš koje si pesme najviše slušao tokom godine, a i zbog podrške za skoro sve smart uredjaje ima aplikacija koja je dobro optimizovana.
 
Nije zbog toga što je Spotify poznatiji ili fensi već sam uvek za Spotify jer ima bolji algoritam, kako reče drug gore. Savršeno mi odgovara i to je to.
Playliste su savršene. Na primer, ukucam "stara narodna" izlaze sjajne liste. Takođe Queue opcija... Takođe Wrapped opcija.
Poštujem Deezer ali nema šanse da menjam Spotify.
 
Dodatno, spotify ima funkciju "play on", pa sa mobilnog kontrolišeš spotify na PS5 recimo, ili na tvu. To nema ni deezer, ni tidal.
 
Zašto birate Spotify, a ne Deezer?
  • Koliko vidim isti broj korisnika ide, ali je cena za porodični 6,5€ mesečno (plaćanje na godinu dana), dok je Spotify 8€ mesečno.
  • koliko sam čuo (ispravite me ako grešim), izbor pesama je sličan (kako naših tako i stranih). Nekih pesama ima ne jednom, drugih na drugom, a većina je na oba.

Jel Spotify uzimate preko neke druge zemlje povoljnije ili idete preko Srbije sa našim platnim karticama?


Jel možeš da opišeš postupak kako si napravio familiju, koja zemlja, kartica, VPN...?
Spotify je 4.99 evra mesečno. U Srbiji.
 
podeljeno sa 6
 
A da da, moja greška... To je porodični paket.
Jedina stvar koja je kod Spotify vrhunska je algoritam. Deezer je daleko od tako dobrih predloga.
 
Spotify Family je 8 evra mesečno (960 dinara) podeljeno sa 6 dodje mu 160 dinara mesečno ili 1920 dinara godišnje
 
Moja greska, porodicni je skuplji od 5e, ali sam se toliko navikao da na forumu niko ne placa single pretplatu :D
 
Ja placam single pretplatu.Ubih se da nadjem ko hoce da napravimo zajedno,pokusavao da upadnem u neku grupu.
Ako ima neko slobodno mesto nek javi,mogu uplatim godisnje.
 
Ja placam single pretplatu.Ubih se da nadjem ko hoce da napravimo zajedno,pokusavao da upadnem u neku grupu.
Ako ima neko slobodno mesto nek javi,mogu uplatim godisnje.
Daj brate, ne zejbavaj. Ovde se stalno traže članovi za family Spotify. Nema potrebe da plaćaš individualno. Samo aktivno prati ovde. Tu smo da se pomažemo za toliko.
Sve legalno a opet i više nego isplativo.
Dobro i nama i Spotify kompaniji.
Prati samo ovde.
 
Daj brate, ne zejbavaj. Ovde se stalno traže članovi za family Spotify. Nema potrebe da plaćaš individualno. Samo aktivno prati ovde. Tu smo da se pomažemo za toliko.
Sve legalno a opet i više nego isplativo.
Dobro i nama i Spotify kompaniji.
Prati samo ovde.
Ja onda nisam imao srece :) ,evo kolega ima slobodno mesto odo se javim,hvala.
 
Ako uplatim family iz srb, da li svi koji se uloguju moraju da se uloguju sa srb nalozima iz srbije? Logično mi je da bi trebalo, ali ajd da pitam za svaki slučaj 😀
 
premium podrzava unlimited travel tako da nije potreban vpn.
Prilikom ulaska u familiju, potrebno je da svi unesu istu adresu, koju im ti kazes, ali nakon toga nema nista vise
 
Jel ima neko mesto slobodno u Spotify familiji?Kolega koji se javio juce i danas je off.
Ako ima neko slobodno mesto javljam se.
 
i sta bi na kraju? vuk pojeo ovcu..poslao dm najstrašnije izignorisan...oce neko da pravi familiju ili njet?
 
Evo pošto mi ovo prvo izadje kada kucam "Storely.rs iskustva" da podelim svoja oko njih pošto ne mogu da nadjem forum konkretno vezano sa njih...Razmišljao sam da li da uplatom kod njih onaj combo paket Netflix+Spotify ali reko ajde prvo da probam samo sa Spotify da ne bacim 3000 nego 1500 ako prevare....Čujem se sa njima pošalju mi sve kako šta i uplatim ja to sve oni sutradan odgovore kako imaju neko ažuriranje sistema da sačekam do početka sledeće nedelje...Početkom te sledeće nedelje se i dalje nije ažuriralo i tako celu tu nedelju...Onda kada se napokon "ažuriralo" prvo mi kažu proverite trebalo bi da je aktivirano...I gle čuda nije bilo...To im i napišem i dobijem seen...Sledeći dan im odgovorim na story da i dalje nije aktivirano i 3,4 dana mi ne odgovaraju i onda napišu proverite ponovo za pola sata i tu mi je bilo jasno da sam bacio tih 1500 dinara ..sreća nije bilo 3000 hahah...Dakle nemojte uplaćivati kod njih ništa bolje nadjite nekog sa Family paketom da njemu plaćajte nego ovim prevarantima.
 
Ja ne bih odustao tako lako da sam na tvom mestu, zahtevao bih ili aktivaciju Spotifaja ili povrat novca, ako neće screenshotove bih poslao svim forumima i stranicama da ih otkrijem kao prevarante
 
Ili prednja tuzbom sluzbi za visokotehnoloski kriminal?
Iskakala mi je vise puta ta stranica kao sponzorisana i cene su bile skroz nerealne, ali su se trudili da deluje kako su svi kupci zadovoljni i preporucuju.
 
Ja ne bih odustao tako lako da sam na tvom mestu, zahtevao bih ili aktivaciju Spotifaja ili povrat novca, ako neće screenshotove bih poslao svim forumima i stranicama da ih otkrijem kao prevarante
Poslao sam im opet aktivirano je napokon... Kontam da imaju solidan broj kupaca ali opet posle 3 nedelje šta čovek da pomisli sa takvim porukama...Sve u svemu za sad radi lepo i to su te familije isto...Pošto koriste VPN za aktivaciju verovatno uplate u nekoj državi gde je dosta manja pretplata i onda podele izmedju više ljudi koji su im uplatili...Videću koliko bude trajalo ali eto ipak nisu prevaranti hahaha
Ili prednja tuzbom sluzbi za visokotehnoloski kriminal?
Iskakala mi je vise puta ta stranica kao sponzorisana i cene su bile skroz nerealne, ali su se trudili da deluje kako su svi kupci zadovoljni i preporucuju.
Aktivirali su napokon za sad radi sve normalno...Ali kažem posle 3 nedelje čekanja
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno