Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Zasto na zvanicnom srpskom sajtu stoje cene u evrima? Da li neko, ko je aktivirao premium/family, moze da kaze da li se naplata vrsi u dinarima ili evrima?
 
Zato što ti uslugu pruža Spotify AB iz Švedske. Šta oni tamo da rade sa dinarima? :) Ako otvore Spotify doo ovde, onda će biti u dinarima :) edit: ili ako bude preko nekog mobilnog/kablovskog provajdera.
 
Poslednja izmena:
Moguće da sam reklame dobio posle podešavanja naprednih opcija za privatnost... nisam siguran. Prva mi je izletela za neki nabudženi auto pravljen, čini se, za američko tržište.
 
Imam problem ogroman na telefonu, inace je model Redmi Note 9 pro a vidim da iste simptome prijavljuje i proslogodisnjem modelima iste firme. U trenutku mi zamrzne aplikacija i nemoguce je bilo sta raditi u njoj. Odradim skip song i cekam na novom prozoru dok ne premotam par sekundi pa krene stara sa fade-om i pocinje nova. Inace imam premijum spotify a probao sam i sa obicnom verzijom...
P.S. skinuo sam neku stariju verziju od pre dve godine i za nijansu radi bolje ali ima iste one boljke.
 
Poslednja izmena:
Imam problem ogroman na telefonu, inace je model Redmi Note 9 pro a vidim da iste simptome prijavljuje i proslogodisnjem modelima iste firme. U trenutku mi zamrzne aplikacija i nemoguce je bilo sta raditi u njoj. Odradim skip song i cekam na novom prozoru dok ne premotam par sekundi pa krene stara sa fade-om i pocinje nova. Inace imam premijum spotify a probao sam i sa obicnom verzijom...
P.S. skinuo sam neku stariju verziju od pre dve godine i za nijansu radi bolje ali ima iste one boljke.
Kod ovakvih stvari je najbolje raditi direktno sa Spotifyem i pružiti im uvid u logove, kako bi mogli da otklone problem.
 
Danas sam provalio da više ne mogu da pustim Lard ‎– Pure Chewing Satisfaction, a ubeđen sam da je bio dostupan dok sam koristio premium sa američkom adresom. :(
 
:d FB_IMG_15950748681963593.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Danas sam provalio da više ne mogu da pustim Lard ‎– Pure Chewing Satisfaction, a ubeđen sam da je bio dostupan dok sam koristio premium sa američkom adresom. :(
Ovo?
df46f4b5b23a0636aade75065d362a5d.jpg


...Helios rising...
 
Danas sam provalio da više ne mogu da pustim Lard ‎– Pure Chewing Satisfaction, a ubeđen sam da je bio dostupan dok sam koristio premium sa američkom adresom.

Proverio sam nekoliko bendova od istog izdavača (Alternative Tentacles) i ništa nije dostupno u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
Odeljak "New releases" mi ništa ne prikazuje (osim nekog nebitnog lika).
Probao sam desktop app, web app, mobile app - nigde ne radi.

Imate li isti problem?

Ako opcija "New releases" ne radi, to je veliki minus za Spotify.

Capture.JPG
 
@DukeLander:

Zanimljivo. Imaš free ili premium nalog?

Probao sam desktop/web/mobile app - ni na jednoj od njih mi se ne prikazuje "New releases" kao tebi.

Evo, sad mi žena kaže, ni njoj se ne prikazuje ništa u "New releases" odeljku.

Oboje koristimo free naloge.
 
Kod mene isto nema ništa u New releases.
593fd49ea49b51cdedd89a724a9f04b3.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@DukeLander:

Zanimljivo. Imaš free ili premium nalog?

Probao sam desktop/web/mobile app - ni na jednoj od njih mi se ne prikazuje "New releases" kao tebi.

Evo, sad mi žena kaže, ni njoj se ne prikazuje ništa u "New releases" odeljku.

Oboje koristimo free naloge.
Premium, nemacki.

...Helios rising...
 
@DukeLander:

Hvala. Nismo se razumeli. Moje pitanje odnosilo se na Spotify Srbija.


Otvorio sam premium nalog i opet je odeljak "New releases" prazan.

Veliki minus za Spotify Srbija.
 
Pozdrav svima, ako ima negde slobodno mesto za family, javljam se [emoji3577]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
@DukeLander:

Hvala. Nismo se razumeli. Moje pitanje odnosilo se na Spotify Srbija.


Otvorio sam premium nalog i opet je odeljak "New releases" prazan.

Veliki minus za Spotify Srbija.
Jesmo se razumeli :)
Pokusavam da nadjem razlike jer spot nije isti za svaki region.

...Helios rising...
 
Jel imas add block? Meni je on pravio veliki problem sa spotify-em.


U prilogu Slovenija.
5b0ee19f966155bea2d659fae9c1e9dc.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ima tek poneka pesma, ali smenjuje se tekst i informacije o izvodjacu, daleko je to od onoga kako je implementirano u Apple Music, nadam se da ce biti nesto bar slicno u skorije vreme.

IMG_1564.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^Hoće, pominjao je već neko, trenutno je puštena test faza u nekim zemljama.
 
@DukeLander:

Eto jedne velika razlike u korist nemačkog Spotify-ja u odnosu na srpski ;)

@masamura:

Isprobao web/desktop/mobile app, sa i bez AdBlock. Govorim o Spotify Srbija. U svim slučajevima "New releases" prazan. Nula izdanja.
Dakle, i slovenački Spotify ima normalan prikaz novih izdanja. Super.

Po svemu sudeći, mi koji koristimo srpski Spotify ne nalazimo se u krugu zemalja kojima je dostupan "New releases" sadržaj.
To nije beznačajna funkcionalnost i želim da se nadam da je u pitanju privremena restrikcija koja će uskoro biti ukinuta.

Kako god, dok nam Spotify-ja to ne omogući, tu je dobri stari pouzdani Deezer.
 
Nazad
Vrh Dno